Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hoşgeldin canım ateşin nasıl a.s.

hoşbulduk canım
internette problem oldu
kapatıp yeniden açtım
ateşim
aşılamanın 5.günü 37.0
aşılamanın 6.günü 36.9
aşılamanın 7.günü 36.9
aşılamanın 8.günü 37.2
aşılamanın 9.günü 37.1
yarının merak ediyorum kayracım
sence nasıl canım

rabbime emanet ol dualarını kabul etsin inşallah canıma.s.

canımcım ya kuşum senle ne zamandır sohbet edemiyoruz birebir heee ne var ne yok kıs bacım sen bu ay beklentin yok ya belkide bebiş gelir diyorum sna açalışma yapıyormusunuz

güzelim ümitlendirmeyeyim ama bence güzel sağlam adımlarla bebişine doğru gidiyosun gibi inşallah olacak canım ama içimden oğlun olacak gibi geliyo canım

neşeciğim 37 lerde olması iyi gibi geliyor inşallah vardır rabbim inşallah nasip etmiştir sana tekrar anneliği

günaydın canım yoktun ne zamandır ne var ne yok eşin nasıl varmı bi gelişme

herkese çok tşk ederim arkadaşlar hoşbuldum.eşime ayın 12 sinde zature için kontrole gidecez o gün tekrardan sperm vermeyi düşünüyoruz. bende tahlil verecem.kızlar ben gecen ayın 12 sinde adet oldum.bugün bile akıntım oluyo vede sabah azıcık kanamam olmuştu uyandığımda.başkada bişey yok.adetimede daha var.....kafam karıştı.....ne bu şimdi.....

artık ben burdayım mopsy :lepi:
hiçbişey anlamadım gittim ama
ultrasona girmeye alışmışım yüzüme bakıp gönderince mehele almadım pek kaydirigubbakcemile3

.

gerçi bi jinekolojık muayene yapması gerekirdi ama oda hepten tembel doktor çıkmışşşÇok üzgünüm çoook
ama uzman olan sana gerkli bütün takibi yapacaktır canım benimopuyorumnanaktan

hoş geldin neşeeeeee
nasılsınn bakalımmm bi değişiklik var mı bugünnn
ne zaman yaptırcaksın tahliliniiii

hoşbulduk canım
aslında doktor 11 ocak ta tahlil yapmamı söyledi
pazartesi yani ama yaklaştıkça dahada heyecanlanıyorum canım
yaaa bilemiyorum korkuyorum bi yandan ama adet olacak gibi bir his yok
size sürpriz yapacam o yüzden söylemiyom bananeee...

canımcım ya kuşum senle ne zamandır sohbet edemiyoruz birebir heee ne var ne yok kıs bacım sen bu ay beklentin yok ya belkide bebiş gelir diyorum sna açalışma yapıyormusunuz

evet canım ya bi sohbet edemedik senle benim beklentim yok ama evelsi gün ve gece adet ağrısı gibi ağrım vardı sağ yumurtalığım sağ bacağım belim kalçam ağrıyodu sabah uyandığımda geçmişti çalışma her ay var ama beklentisiz çalışma bizimki adet ağrısı için çok erkendi o gün daha 18 ci gündü çünkü şimdide sağ yumurtalığım hafif hafif ağrıyo canım olabilirmi sencebilmiyorumkismile

güzelim ümitlendirmeyeyim ama bence güzel sağlam adımlarla bebişine doğru gidiyosun gibi inşallah olacak canım ama içimden oğlun olacak gibi geliyo canım
ayyyyyyyyyy siz böyle diyince daha da bi heyecan sarıyor beni
evet hamile kalırsam bunu ben dahil herkes erkek olur diyor canım
hayırlısı eşimi kız babası ettim rabbimin izniyle
bu seferde erkek babası ederim inşallah
allahım nasip eder inşallah

inşallah canım inşalllahhh hatta ikiz babası olur inşallahh

neşeciğim 37 lerde olması iyi gibi geliyor inşallah vardır rabbim inşallah nasip etmiştir sana tekrar anneliği
inşallah canım benim inşallah
rabbim sanada isteyen herkesede nasip etsin
ayrıca senin için 2 tane meryem surasi
ve 2 tanede yasin okudum canım
zaten hep okudukça senide içimden geçiriyorum canım
ilk defa böyle 37 lerdeyim rabbim hayırlara çıkarsın
kuzucum inşallah hamileyimdir sana her an sürpriz yapabilirim

bencede tatlım çok iyi gidiyosun hislerimiz bizi yanıltmıyacak bak gör bebiş geliyo inşşşşş

vet kuşum 6. hisler perisi banada bişi söle ne hissediyorsun

valla canımın içi senin oğluşun olacak gibi geliyo ya bu ay ya önümüzdeki ay ama çok çok yakın inşallaahhh tabiki benimkiler sadece his belki bu ay bebişlerin tutunmuştur annesine ikiz yazıyorum çoğunlukla sanada ben ikiz durumuna taktım galiba:asigim:

günaydın simalcim hoşgeldin a.s.

günaydın arkadaşım nasılsın

ilgine teşekkür ederim

bende bebek için uğraşıyorum 6 yıldır yoruldum hem çalışıyordum hem hastahaneler
ay şimdi emekli ettim kendimi evde oturuyorum keyfide bir başkaymış,
sen çalışıyormusun

kayra_esk ben seni temmuz tüp bebekleri topik de de görmüştüm yanılmıyorsam.

canım yeni yumurtluyorda olabilirsin yani o ağrı olduğu 18. gün yumurtluyorda olabilrsin geç adet oldun ya

bencede tatlım çok iyi gidiyosun hislerimiz bizi yanıltmıyacak bak gör bebiş geliyo inşşşşş

inşallah canım benim inşallah
çoooooooook dua ediyorum
rabbim elbet kabul edecektir inşallah
kulunun boynunu bükük gözünü yaşlı bırakmaz
rabbim inşallah

kızlarr yaa ben anlaşılan bu ayda adet olmuyacam dr gidince duphastonu sorsam nasıl olurr..çünkü çok sıkıldm artık ben bu durumdan yaa. adet sancısını bile unuutum 8 ayda valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…