Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızzzzzz kayraaaaaaaaaa
dün kaynanan bugün elektrik
bir türlü izin vermiyolar yawwwwww

hakikaten hilalim be bu ne herşeymi karşı bana anlamadımkiiii:roflol::roflol: bebek hediyesi bide ev hediyesi alıp geldim bu arada bu hafta iki akşam gezmeye gidicez nasipse şimdi yemeğe girişicem bu haftada eşim erken çıkıyo 4:30 da çıkıp 15 dk da evde oluyo offf yılmıycam her fırsatımda burdayım koparamıycaklar işteee:eek:klava::enbuyukkk:

canım resimli anlatıcaktım ama vazgeçtim çünki sitenin içeriği değişmiş bendede eski resimleri vardı kafan karışmasın şimdi sen burayı tıkla canım ImageShack® - Image Hosting sonra orada browse diye bir buton var ona tıklayıp bilgisayardan resim seçiyorsun yani normalde mail filan gönderirken dosya eklediğin gibi seçtikten sonra altta şimdi yükle diye bir buton var ona tıklıyorsun yükleniyor eklendikten sonra aşağıda yazılar çıkıyor burdaki forum kodu var forum kodunun içindedki bütün yazıları seçip buraya kopyala yapıştır okey

dur tiryakcığım ben yine sitenin yeni haliyle resimli anlatım yapayım herkes öğrensin bu arada yine ama önce resimleri hazırlamam lazım

hakikaten hilalim be bu ne herşeymi karşı bana anlamadımkiiii:roflol::roflol: bebek hediyesi bide ev hediyesi alıp geldim bu arada bu hafta iki akşam gezmeye gidicez nasipse şimdi yemeğe girişicem bu haftada eşim erken çıkıyo 4:30 da çıkıp 15 dk da evde oluyo offf yılmıycam her fırsatımda burdayım koparamıycaklar işteee:eek:klava::enbuyukkk:

bebek kıyafeti aldın hı ne güzel
benimkininde arkadaşının karısı doğum yapmış çık bişeyler al
dedi ama hiç gözüm yemiyo daha çok hevesleniyorum hevesimde hep kursağımda kalıyooo:KK43:
bende aynen her fırsatta geliyorum özlüyorum sizi çokkk
meraktan çatlıyorum:):kedi:

canım resimli anlatıcaktım ama vazgeçtim çünki sitenin içeriği değişmiş bendede eski resimleri vardı kafan karışmasın şimdi sen burayı tıkla canım ImageShack® - Image Hosting sonra orada browse diye bir buton var ona tıklayıp bilgisayardan resim seçiyorsun yani normalde mail filan gönderirken dosya eklediğin gibi seçtikten sonra altta şimdi yükle diye bir buton var ona tıklıyorsun yükleniyor eklendikten sonra aşağıda yazılar çıkıyor burdaki forum kodu var forum kodunun içindedki bütün yazıları seçip buraya kopyala yapıştır okey

canımm çok teşekkür ederimmmŞeniz

[yapamıyorruuuummmmmmm

Son düzenleme:
bakalım becerebildim mi

HİLALCİĞİM ÇOK KÜÇÜK BU RESİM BELLİ OLMUYOR RESİM KENDİ BOYUTUNDA GELSİN CANIM BUNUN İÇİN RESMİ YÜKLERKEN BOYUT SEÇME MESELA SENİN RESMİN ALTINDA 340x BİLMEM KAÇ BİŞİ YAZIYOR YA O BOYUTUNUN KÜÇÜLDÜĞÜNÜ GÖSTERİR SENDE ŞİMDİ SAYFA NASIL AÇILIYOR ONDAN DA EMİN DEĞİLİM AMA BU IMAGE SAYFASI ARTIK BENDE BÖLE AÇILIYOR YANİ TÜRKÇE MESELA ESKİDEN ŞİMDİ YÜKLE YERİNE UPLOAD VARDI

Offf hilalciğim bu nasıl bir resim kıss topiği çökerticen :roflol::roflol: YÜKLEME SEÇENEKLERİ VAR YA ORDA ORDAN BOYUTUNU AYARLA BÜYÜKSE BOYUTLAR KÜÇÜLT AMA TİRYAK KADARDA KÜÇÜK YAPMA YANİ :roflol:

offffffff kendi resmimi yollıcaktım beceremedim bi hoş oldu sayfam gıcık oldummmmmmm
neyse vazgeçtim zaten sinirlendim:)

Kısss hılalll allah senı ne yapsın topıĞı bÜyÜttÜn mesajına edıt yap ve sıl o resmın kodunu yerıne baŞka bıŞı yaz yenıden yolla Çok bÜyÜk oldu topık karıŞacak bacıımmm

oh şükür kurtuldummmm
len elime yüzüme bulaştırdım
güya resim yollıcaktım
biraz küçüldü
seninkilede sıra büyüdü sayfam:KK43:

hehhh oldu şimdi hilalciğim o nasıl bir resimdi kıs öle o kadar büyüğünü görmemiştim hiç benim yolladığımda büyük oldu ama kendi boyutunda yolladım :)))) bu arada benim yolladığım resimlere bakarmısınız komple ekranı kopyalayarak yaptığım için en altta açık olan sayflaar programlar çıkmış :))))

X