Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

valla inşallah yerleşme veya embriyolar oluşmasının ağrısıdır bu canım inşallah zaten burda ya hamiş patlaması olacak bu ay yada büyük hayal kırıklıkları inşallah hamiş patlaması olur yani hamişler patlamazda sayıları patlar delikafadulden

inşallah benimde tek dileğim o
bu arada bi tane meryem suresi okudum senin için
dahada okuyacağım inşallah
sen naptın kuzum ağrın varmı bugün dedim ama
cevap vermedin tatlım?
hııı senin neren ağrıyo bugün?

kuzucum annem dün 2 tanesini okumş bugünde 3 tanesini okyup bitircek inş.Rabbim hayırlısıyla kabul etsin dualrımızı

ölemi canım ay çok sağol annende sağolsun allah razı olsun ya allah o kadar büyükki diyordum etrafımda hiç kuran bilen yok üzülüyordum kim demiş yok diye allah razı olsun canım benim şimcik annen 2 sen 3 eder 5+9 var +5 var+3 var +1 yavruceylan var =23 eder değilmi ayşeciğimdende haber gelecek başka kim okurum demişti hilalciğimmi demişti kısss ben unuttum valla acaba kaynanam ne yaptı ne kadar okudu

canım biz aramızda para toplayıp sana bi usg alalım bizi sen tedavi et manyak psikopat doktorlarla uğraştırma bizikaydirigubbakcemile3

hhahahahazemuszemuszemuszemusdoğru aslında aramızda biri kadın doğum doktoru falan olsa ne güzel olurdu yaaaaaaaa
hahhahahahha

kızlar slm kuzucum mesajımı görmedin sanırım benimde okuduğumdan anladığım aşılaman yapılmış allahım hayırlısıyla rahmine yerleştirsin inşallah. hayırlı haberlerini bekliyorum.

bugün benim doğum günüm pastamı keserken hepimiz için dilek tutucam kzılar.
öptm sizleri

inşallah benimde tek dileğim o
bu arada bi tane meryem suresi okudum senin için
dahada okuyacağım inşallah
sen naptın kuzum ağrın varmı bugün dedim ama
cevap vermedin tatlım?
hııı senin neren ağrıyo bugün?

benim kasıklarımda ama tüplerim de olduğunu düşünüyorum rahim filmi çekilirken verdikleri ilacın ağrıttığı yerler yani tüplerimde var ağrı ama çok hafif ağrılar bunlar belki normal insanlar kale almayabilr farketmeyebilir bu aprıları ama bizler minik beklentilerimiz den dolayı en ufak hareketi hissediyoruz karnımızda

kızlar slm kuzucum mesajımı görmedin sanırım benimde okuduğumdan anladığım aşılaman yapılmış allahım hayırlısıyla rahmine yerleştirsin inşallah. hayırlı haberlerini bekliyorum.

öptm sizleri

canım aşıolamam yapılmadı iptal edildi yumurcaklar kendiliğinden çatladı normal ilişki ile denedik bakalım sonuç ne olacak doğum günün kutlu olsun tatlım alalh dileklerini kabul etsin inşalalh

canım biz aramızda para toplayıp sana bi usg alalım bizi sen tedavi et manyak psikopat doktorlarla uğraştırma bizikaydirigubbakcemile3

olur canım bak ben medikal cihazları da iyi kullanırım o bildiğin dr lara bile ben kullanımını anlatırdım usg değildi ama olsun onuda öğreniriz delikafadulden ay kıs yanlış anlaşılır filan delikafaduldendelikafadulden sahte dr filan :roflol::roflol:

benim kasıklarımda ama tüplerim de olduğunu düşünüyorum rahim filmi çekilirken verdikleri ilacın ağrıttığı yerler yani tüplerimde var ağrı ama çok hafif ağrılar bunlar belki normal insanlar kale almayabilr farketmeyebilir bu aprıları ama bizler minik beklentilerimiz den dolayı en ufak hareketi hissediyoruz karnımızda

hııııımmmmmmm anladım canım
bende senin gibi düşünüyorum
karnımdaki her hareketi değerlendiriyorum aha
kesin bebektir midemmi bulanıyo yok nebiliyim ne:)
ama dün gerçekten sağ kasığımın ağrısı felaketti

öptm sizleri

canım doğuuuuuuuuuummmmmm günün kutlu olsun
eşinle bebişlerinle geçireceğin nice yıllar canım
inşallah yeni yaşın sana bebiş getirsin inşallah:Saruboceq:

heee hilalciğim bu arada etti 24 meryem surem ağzına sağlık bakalım bi 5 tane de ayşeden gelebilirmiş 30 eder 11 ide tamamlarız inşallah bakalım tefriciyemde hep yarım kaldı zaten fırsat bulsam onu ben tamamlıcam zaten 3 ay oldu valla :KK43:((((

yaaaa ama ben size tencerelerimi göstermek istiyorummm nasıl yolluyosunuz buraya fotoo söylesenizee güzel anne adaylarııııı

heee hilalciğim bu arada etti 24 meryem surem ağzına sağlık bakalım bi 5 tane de ayşeden gelebilirmiş 30 eder 11 ide tamamlarız inşallah bakalım tefriciyemde hep yarım kaldı zaten fırsat bulsam onu ben tamamlıcam zaten 3 ay oldu valla :KK43:((((

aslında dün daha çok okurdum ama
dün iş yaptımya çok yorulmuştum
akşamda namazımı kılıp bi tane daha okurum canım
sen merak etme gerekirse 11inide okur tamamlarım
sen yeterki kafanı takma zzzzuuuuzzzzuuuummmmmmmm

yaaaa ama ben size tencerelerimi göstermek istiyorummm nasıl yolluyosunuz buraya fotoo söylesenizee güzel anne adaylarııııı

vallaha bende bilmiyorum canım kuzu yolluyo ama
ben hiç denemedim:KK43:

kayra sana sorayım dedim sanırım kuzunazın işi var yasin okumak istiyorum hergün mü 1 tane yoksa istediğin kadar mı okuyabilirim

hani 41 yasin yada 500 adet onu öğrenmek istiyorum
şimdiden teşekkürler ALLAH HAYIRLI EVLAT NASİP EDER İNŞALLAH

canım çok özür dilerim elektrikler kesildi yine sabahtan beri üç oldu kesildiği ama ben kendi düşünceme göre ne kadar okuyabilirsen oku derim canım 500 yasin 500 kişiye dağıttırabilirsen daha iyi olur canım genelde öyle yapıyorlar geç cevap verdim gitmişsin tekrardan özür dilerim canım:asigim:a.s.

kızzzzzz kayraaaaaaaaaa
dün kaynanan bugün elektrik
bir türlü izin vermiyolar yawwwwww

aslında dün daha çok okurdum ama
dün iş yaptımya çok yorulmuştum
akşamda namazımı kılıp bi tane daha okurum canım
sen merak etme gerekirse 11inide okur tamamlarım
sen yeterki kafanı takma zzzzuuuuzzzzuuuummmmmmmm

canııımm ayy ya valla bak açık konuşayım size ben burda en başta bu konu açıldıktan sonrada bir kaç kere böle konuşmalar oldu hani herkes birbirine okusun dendi filan ben olmaz dedim hani zaten herkesin isteği aynı ve herkes birbirii için okursa kendine okuyamaz diye düşünüyordum hani herkes çevresinden istesin demiştim şimdi ise bencillik ediyor olmak istemiyorum ben ayşeyle konuştum o da sağolsun bana dediki topikten iste yanlış anlaşılmak istemiyorum dedim o da seni kimse yanlış anlamaz biz artık birbirimizi iyi tanıyoruz tarzında konuştu sağolsun yani dua topikleri varya dua paylaşımlarında bulunanlar filan tam olarak ona dönsün istemedim çünki dua topikleri zaaten var bizim topiğimiz çok farklı bizim topiğimizde dualar var kürler var tedaviler var hamişler var her çeşit infertil sorunu olanlar var karmakarışık yani :roflol: ama böle olmasına rağmen maşallah herşey çok düzenli ve süper kimsede kompleks yok polemik yok bencillik yok herkes birbirini çok seviyor bende hepinizi çok seviyorumm

ölemi canım ay çok sağol annende sağolsun allah razı olsun ya allah o kadar büyükki diyordum etrafımda hiç kuran bilen yok üzülüyordum kim demiş yok diye allah razı olsun canım benim şimcik annen 2 sen 3 eder 5+9 var +5 var+3 var +1 yavruceylan var =23 eder değilmi ayşeciğimdende haber gelecek başka kim okurum demişti hilalciğimmi demişti kısss ben unuttum valla acaba kaynanam ne yaptı ne kadar okudu

1 tane yasin de ben okurum canım

canııımm ayy ya valla bak açık konuşayım size ben burda en başta bu konu açıldıktan sonrada bir kaç kere böle konuşmalar oldu hani herkes birbirine okusun dendi filan ben olmaz dedim hani zaten herkesin isteği aynı ve herkes birbirii için okursa kendine okuyamaz diye düşünüyordum hani herkes çevresinden istesin demiştim şimdi ise bencillik ediyor olmak istemiyorum ben ayşeyle konuştum o da sağolsun bana dediki topikten iste yanlış anlaşılmak istemiyorum dedim o da seni kimse yanlış anlamaz biz artık birbirimizi iyi tanıyoruz tarzında konuştu sağolsun yani dua topikleri varya dua paylaşımlarında bulunanlar filan tam olarak ona dönsün istemedim çünki dua topikleri zaaten var bizim topiğimiz çok farklı bizim topiğimizde dualar var kürler var tedaviler var hamişler var her çeşit infertil sorunu olanlar var karmakarışık yani :roflol: ama böle olmasına rağmen maşallah herşey çok düzenli ve süper kimsede kompleks yok polemik yok bencillik yok herkes birbirini çok seviyor bende hepinizi çok seviyorumm

aslıonda kuzum ben bayadır okuyodum topikleri takip ediyodum ama
bir türlü cesaret edip yazamadım çünkü beni aranıza almayacağınızdan korkuyodum
artık bütün düşüncelerim değişti
siz benim ailem oldunuz artık bende hepinizi çooooookkkkkkkkk seviyorum
iyiki varsınız iyikikaydirigubbakcemile3

X