Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kuzuuuu hoşgeldin canım nasılsın inşallah yumurtaların kendiliğinden çatladığı gibi bebişlerinde kendiliğinden geliverirler uğraştırmazlar güzel annelerini bak çoğul kullandım farkında olmadan. ikiz mi olcak acaba allah söyletiyo heralde canım

kuzucumm hoş geldinn canımmm opuyorumnanaktan
senin test günün hangi gündüü canımm?
ona göre kutlama komitesi oluşturcaz hihoyyyt hihoyyyt

kayra sana sorayım dedim sanırım kuzunazın işi var yasin okumak istiyorum hergün mü 1 tane yoksa istediğin kadar mı okuyabilirim

hani 41 yasin yada 500 adet onu öğrenmek istiyorum
şimdiden teşekkürler ALLAH HAYIRLI EVLAT NASİP EDER İNŞALLAH

canım kusura bakma evet yoğundum cevap veremedim sorularına sen önüne gelenden dua iste kimin nekadar okuduğu önemli değil mesela 500 e yada 41 e tamamla canım ve kısa zamanda yap bunu canım yani ben çok önemsemiyorum syani önemsememek derken sayılara filan takılmayı rabbime edilen her dua çok önemlidir ama sayısı arttıkça elbetteki kabul olma durumuda yükselir gibi düşün allahın duası olsun inşallah

hoppp dur bakımm yerindee zıplamak yasak sanaa:eek:lmaz:
bebişlerin tutunsun iice sonra onlar doğunca hepberaber zıplarsınızzzkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden evet bak biz üçümüz zıplıyacağız oğluşum babasının kızı ve ben sonra belki eşimde katılır işten gelince bizeee delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Kuzuuuu hoşgeldin canım nasılsın inşallah yumurtaların kendiliğinden çatladığı gibi bebişlerinde kendiliğinden geliverirler uğraştırmazlar güzel annelerini bak çoğul kullandım farkında olmadan. ikiz mi olcak acaba allah söyletiyo heralde canım

teşekkür ederim canım benim bende aynen senin bu yaptığını yapıyorum hep çoğul kullanıyorum rabbim bilir tekil de olabilir sıfır da kaydirigubbakcemile3 olsun ama ben bu enerjiyle dokuz doğurabilirim kaydirigubbakcemile3 şaka bir yana rabbim nasip eder hepişmize inşallah senin test günün ne zamandı cnm

alpy kuzucumm hoş geldinn canımmm
senin test günün hangi gündüü canımm?
ona göre kutlama komitesi oluşturcaz

kuşum valla bilmiyorum ki ben dr dan bişi anlamadım ki herşeyimi kendim hallediyorum zaten doğumumuda kendim yapıcam kaydirigubbakcemile3 yani kendi düşünceme göre önümüzdeki pazartesi değil ondan sonraki pazartesi mi yaarım çok mu uzun oldu :roflol:

ben demirbaş gibi oldumm mesai saatlerim içinde hiç çıkmıyorum topikteennkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

işte bende tam olarak bundan dolayı çoookkkk mutluyum gözüm arkada kalmıyor imkanım olmadığı gelemediğim zamanlar

işte bende tam olarak bundan dolayı çoookkkk mutluyum gözüm arkada kalmıyor imkanım olmadığı gelemediğim zamanlar

hiç gözün arkada kalmasın canım 2 dk da bi sayfayı gücelleyip bakıyorum gelen giden var mı evde net yok die üzülüyorum ama bazende diyorum ki net olsa her halde kocamla ben aç kalırız topiğin başından kalkamam kiikaydirigubbakcemile3

CANIM UNUTULARAK YAPILAN ŞEYLERDEN SORUMLU TUTMUYO RABBİM SENİN PİŞMAN OLMAN TÖVBE YERİNE GEÇMİŞTİR ZATEN SIKMA CANINI:teselli:

inşallah öyledir canım yaaa
çok utandım hissdince ama
hiç aklıma gelmedi
çünkü işe gidince ben uyumuştum biraz
kalkıncada buraya daldım
inşallah allahım affeder
inşallahhhhhhhhh:Saruboceq:

kuşum valla bilmiyorum ki ben dr dan bişi anlamadım ki herşeyimi kendim hallediyorum zaten doğumumuda kendim yapıcam kaydirigubbakcemile3 yani kendi düşünceme göre önümüzdeki pazartesi değil ondan sonraki pazartesi mi yaarım çok mu uzun oldu :roflol:[/QUOTE]

kuzu kız aslında doktora boşuna para verceğime sana mı gelsem.delikafaduldendelikafadulden
doktor da senin dediklerinin aynısını diyo sonuçtaa,ahh bi de aşılama yapabilsennn ne iyi olurduuu delikafaduldendelikafadulden

inşallah öyledir canım yaaa
çok utandım hissdince ama
hiç aklıma gelmedi
çünkü işe gidince ben uyumuştum biraz
kalkıncada buraya daldım
inşallah allahım affeder
inşallahhhhhhhhh:Saruboceq:

bak şöyle düşün hani oruçluyken unutarak yediğimiz zaman orucumuz bozulmuyo ya ama aklımıza gelince bi şi yemiyoruz bu da onun gbi bişi aklına gelince sen geekeni hemen yaptınyerimseniben

Kuzuuuuu
Allah kabul etsin canım
Okudum Meryem Suresini Yasinle birlikte
Kızmazsan neşecimin ve diğer o anda aklıma gelenkızlarında isimlerini saydım

Ama Neşecimle senin için
"aşılamalırını hayılısıyla sonuçlandır Ya Rabbim" dedim

İnşaallaaah kızmazsın canım
Sadece bebiş istemediğim için
Ben sadece hayırlı olanı vermesini diledim Rabbimden
O yüzden hakkını helal et canım benim

yavruceylan canım dünki mesajını şimdi görüyorum dün girememiştim canım annemlerdeydim neden kızayım daha çok mutlu oldum tüm arkadaşlarımıza dua etmenden yalnız ben meryem suresini 41 tane okutuyorum ya onu tamamlamak için istiyorum sen 1 tane okuduysan ve benim niyetime okuduysan eğer eklemem gerekir sayı olarak bir tanem ağzına sağlık allah sendende tüm arkadaşlarımızdan da razı olsun

kuzucum annem dün 2 tanesini okumş bugünde 3 tanesini okyup bitircek inş.Rabbim hayırlısıyla kabul etsin dualrımızı

kuzuuuuuuuuuuum napıon yine ağrıyomu tüplerin?
dün benim kasıklarımdaki ağrı bugün yok
ama dün çok felaketti akşam yürüyemedim inanki

kuzu kız aslında doktora boşuna para verceğime sana mı gelsem.delikafaduldendelikafadulden
doktor da senin dediklerinin aynısını diyo sonuçtaa,ahh bi de aşılama yapabilsennn ne iyi olurduuu delikafaduldendelikafadulden

alpyciğim daha öncede eltimle bunun esprisini yaptık beni her gören sen dr olmuşsun valla diyor bende zaten ben kendi kendimi tedavi ederim amam usg cihazım yok diyorum

bak şöyle düşün hani oruçluyken unutarak yediğimiz zaman orucumuz bozulmuyo ya ama aklımıza gelince bi şi yemiyoruz bu da onun gbi bişi aklına gelince sen geekeni hemen yaptınyerimseniben

haklısın canım teşekkür ederim
aklıma gelince resmen şok oldum
elim ayağım titredi....
ıyyyyyy

kuzuuuuuuuuuuum napıon yine ağrıyomu tüplerin?
dün benim kasıklarımdaki ağrı bugün yok
ama dün çok felaketti akşam yürüyemedim inanki

valla inşallah yerleşme veya embriyolar oluşmasının ağrısıdır bu canım inşallah zaten burda ya hamiş patlaması olacak bu ay yada büyük hayal kırıklıkları inşallah hamiş patlaması olur yani hamişler patlamazda sayıları patlar delikafadulden

alpyciğim daha öncede eltimle bunun esprisini yaptık beni her gören sen dr olmuşsun valla diyor bende zaten ben kendi kendimi tedavi ederim amam usg cihazım yok diyorum

canım biz aramızda para toplayıp sana bi usg alalım bizi sen tedavi et manyak psikopat doktorlarla uğraştırma bizikaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim canım benim bende aynen senin bu yaptığını yapıyorum hep çoğul kullanıyorum rabbim bilir tekil de olabilir sıfır da kaydirigubbakcemile3 olsun ama ben bu enerjiyle dokuz doğurabilirim kaydirigubbakcemile3 şaka bir yana rabbim nasip eder hepişmize inşallah senin test günün ne zamandı cnm

Test günü demedi dr adet olursanda olmazsan da haberim olsun dedi ben de bekliyorum işte

kızlar yaa buraya nasıl foto yükleniyo bi tencere takımı sipariş ettim netten size göstermek istiyorum beğencek misiniz diee

X