Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar birazdan çıkmak zorundayım çok kaynatmayın yarın görüşmek üzere rabbime emanet olun canlarım sizleri çok seviyorum kuzucum okuduğum meryem surelerinin kaçtane olduğunu söylerim yarın canım olurmu okuyabildiğim kadar okuycam hoşçakalın kızlar opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

bana güle güle diyen yokmu kızlar :a015::sinifsinif:

pembenin etkilemiş olmamasına sevindimm :))
kuzucum etten aldım takımı peşin olunca 269 oluyo ben 3 taksit yaptım 298 olduu
takım olması cezbetti zaten beni her bişeyi varrr bi de gelincik desenli olanı vardı ama ben tabiiii kii pembe olanı seçtimmm

doğru söylüyosun tatlım merakımdan gönderdim olcakmı diye oda olmadı zaten
neyse
ben kaçıyorum yemek koycam
sonrada namazımı kılıp kuran okuyayım
rabbime emanet olun
çok konuşmayın kızlar gözlerim arıyo okumaktan

neşemi merak ettim niye gelmedi bugün acaba öğlen uğradı kaçtı
sizi seviyorummmmmmmm

güle güle canım neşe ablasına gidecekti gelir bugün sen yine uğra ben allah kısmet ederse girerim

canımm gitmeni istemediğimiz için güle güle diyesimiz de gelmiyoo
Allaha emanet ol çok dikkat et kendine
bi de bize çok dua etttŞenizŞenizŞeniz

sağol canım benim sizde rabbime emanet olun kendinize iyi bakın yarın görüşürüz inşallahhh:asigim:

canım affet ya ben mesajı yolladım sanıyorum yollamamışım o aara vc ye filan gittimde ne desen haklısın bana affet :mymeka::mymeka:

hiç çıkasım gelmiyoda ondan canım kapı çalasıya kadar kar kardır diyorum şaka yapıyorum benimde gözümden kaçan bir sürü mesaj oluyo ne demek hepinizi çoookkk seviyorum hoşçakalınŞeniz

hiç çıkasım gelmiyoda ondan canım kapı çalasıya kadar kar kardır diyorum şaka yapıyorum benimde gözümden kaçan bir sürü mesaj oluyo ne demek hepinizi çoookkk seviyorum hoşçakalınŞeniz

sende hoşçakal canım benim inşallah bu ay sendende var ümidim heee gerçekten bak hadi bakalım kayracığım ay hepimiz aynı ayda böle :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: düşünemiyorum valal topik hamişler topiğine döner ismini bile değiştirim valla :roflol::roflol: :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: bir çok kişi hamile kaldı kürlerimizle inancımızla dualarımızla...... :sm_cool::sm_cool:

okurum tabiki cnm 2 tane okuyabilirim ancak biraz yavaş okuyorum onun için

hala istiyormusun cnm

benim şu an 24 oldu canım yani 41 e tamamlamam lazım yani benim için okursan tabiki çok makbule geçer ama kendini sıkma vaktinden alma rahat olduğun zamanlarda olursa okursan sevinirim canım sağol

sende hoşçakal canım benim inşallah bu ay sendende var ümidim heee gerçekten bak hadi bakalım kayracığım ay hepimiz aynı ayda böle :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: düşünemiyorum valal topik hamişler topiğine döner ismini bile değiştirim valla :roflol::roflol: :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: bir çok kişi hamile kaldı kürlerimizle inancımızla dualarımızla...... :sm_cool::sm_cool:

ayyy canım inşaallaah yaaa 9 ay sonra da tencere değil bebek fotoğrafı koyarız artıkkkk:emir_bebek::emir_bebek:kaydirigubbakcemile3

kıslar size bişi dicem ben ya bu dr progestan alma gerek yok dedi ama ya bebeiş olursa rahmimde tutunamazsa o zmana ben o dr u ne yaparım

kıslar size bişi dicem ben ya bu dr progestan alma gerek yok dedi ama ya bebeiş olursa rahmimde tutunamazsa o zmana ben o dr u ne yaparım

aslında vücuda bi zararı yoksa al derim
ben düşük yaptığımda düşükten bi iki gün önce çok hafif pemdeyle kahverengi akıntı geldi benden bi iki kere önemli değildir die doktora gitmedim belki o zaman gitseydim bana ilaç ve istirahat verirdi bebeğimede bi şi olmazdı hep o pişmanlık içimde nie gitmedim önemsemedim die:çok üzgünüm: o yüzden bence bi zararı yoksa al sonra Allah korusun kötü bi şi olursa içinde hep pişmanlık kalır benim gibi

yavruuu ceylaannnn geçmişi okumadan bize selam versene yaaaa
hoşgeldinnn :))))))))

aslında vücuda bi zararı yoksa al derim
ben düşük yaptığımda düşükten bi iki gün önce çok hafif pemdeyle kahverengi akıntı geldi benden bi iki kere önemli değildir die doktora gitmedim belki o zaman gitseydim bana ilaç ve istirahat verirdi bebeğimede bi şi olmazdı hep o pişmanlık içimde nie gitmedim önemsemedim die:çok üzgünüm: o yüzden bence bi zararı yoksa al sonra Allah korusun kötü bi şi olursa içinde hep pişmanlık kalır benim gibi

şimdi bir arkadaşımada sordum canım dr böle böle diyor diye evet dedi doğal denendi senin gerek yok çatlayan yumurtaların üretiyor diyor progestanı bakalım hayırlısı

X