Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

tiryakcım hoşgeldinn
ayşenin hamileliği dışında neşe aşılama oldu kuzu da eli kulağında bir kaç güne onun aşılaması da olur allahın izniyle.Düğer kızlar ve ben de öyleee bakınıyosss leyleklere :)
sende durumlar nedir canımm stop :)

bende bi değişiklik yok kızlar
iş yerimin değişmesi dışında:) k k nın engelli olduğunu görünce şok oldum çok üzüldüm ama dün çözüldü çok şükür :)
bu ay bugünlere kadar psikolojim çok rahattı hiç hamilelik falan düşünmedim kafama takmadım ama bu gece iki kere farklı rüyada erkek bebek gördüm çok güzeldiii..
yumurtlama günlerime baktım az önce farkında olmadan dolu geçirmişiz adetime 10 gün var şimdii bakalım ne olckk
ayşe için çok sevindimmm Rabbim tez zamanda hepimize nasi etsin inşaallahh

aminn canımm inşşş tez zamanda olsunn.
öncelikle rüyan hayrolsun inş canım.
geçen ben de erkek çocuk görmüştüm rüya tabirine baktım rüyada güzel bir erkek çocuk görmek rüya sahibinin zahmetli bir yolda olduğu ama sonunda sevineceği bir haber alacağı anlamına geliyomuşşş kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

zahmetli yolun sonunda bebeklerimize kavuşalım da hayırlısıya zahmete razıyım ama çok bekletmesinler artık bizi gelsinler hemencik :))

tiryakcığım ne güzel yumurtlama günümdü şuydu buydu demeden sırf istediğiniz için ilişki olmuş böle genelde tutan çok inşallah olur inşallah ya içimi bir bilseniz varya nasılda herkesi ayrı ayrı düşünüyorum bir bilseniz rabbim bize yardım et

evet canım uzun zamandır ilk defa öyle oldu zayıflamak için ilaç içiyodum ya o yüzden bu takip etmedim hangi gün diye ama ilazı da adet olana kadar bıraktım nolur nolmaz die.
benimde aklım kaç gündür burda noldu ne bitti çatladım meraktan en kısa zamanda eve net bağlatcam olmuyo böyle alıştım size ayrı kalınca ölüyorum meraktankaydirigubbakcemile3

ya başka bi topikta okurken gördüm adaçayı için neler diyo uzak durmak lazım ben çok içiyodum yaa ((

"Adaçayı, memleketimizde fazlaca tüketilen bitkisel bir çaydır. Hamile bayanların ve emziren anne adaylarının kesin olarak uzak durması gereken bir bitkidir. Tüp bebek veya aşılama yöntemi uygulanacak olan bayanların adaçayından uzak durmaları gerekir. Söz adaçayından açılmışken, epilepsi hastalarının da kesin olarak uzak durması gereken bir bitkidir. Çocuk yapmaya karar vermiş olan eşler adaçayı tüketmemelidirler. Bu kural sadece kadınlar için değil, aynı zamanda erkekler için de geçerlidir. Adaçayı içme alışkanlığı olan erkeklerin sperm sayıları azalır."
alıntı

ayşecim bebeğin hayırlı olsunn
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsini hayırlı uzun ömürler versin inşaallahh...
çok sevindimmm çokk zemuszemus zemuszemus

aaaa şaşırdım bilmiyodumm canımm tşkk

yani hele şükürr ayşeeeee gözümüz yollarda kaldı nerelerdesin sen yaaaa opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

kıslar ayşeyle bende msn dende görüştüm eşi evdeymiş o yüzden aniden çıkmak zorund akaldı size çok selamları var maşallah keseyi görmüş yalnız kendisi alerjisi vardı ya kulakları burnu filan tıkalıymış

bizler de iyiyiz çok şükürrr benim açımdan bi değişiklik yok bugün 42.günüm adet olmadım hamile değilim,doktora da gitmedimm öyle yanii.Ben de fertilaid.i araştırıyorum aklıma yattı ona başlıycam arkadaşım var ingilterede ona araştır dedim alıp yolluycak bana haber vericek bakalım.
seninn günlerin nasıl geçiyo canımmm doktora gittin mii.

iyi maşaallahhh Rabbim kalbinin güm güm atışınıda duymayı nasib etsinn inşaallahh ayşeciime anne anne die seslenmelerini dee :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…