Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hilalciğim rüyan hayra çıksın hemen kötüye yorma ya sırtüstü yatmışsındır yada üzerin açıkta kalmıştır banada öle oluyor çünki canım birde bilinç altıyla birleşince film gibi bişi çıkıyor ortaya her rüyayı birşeye yormamak gerekir

hilalciğim rüyan hayra çıksın hemen kötüye yorma ya sırtüstü yatmışsındır yada üzerin açıkta kalmıştır banada öle oluyor çünki canım birde bilinç altıyla birleşince film gibi bişi çıkıyor ortaya her rüyayı birşeye yormamak gerekir

öylede nebiliiym ya acayip bi rüyaydı ben çok rüya görmem
geçen gün neşenin kızını gördüm zeynep'i
şimidide bu acayip etkiledi beni yaaaaa
ağlamak gülmek derler ama bi bakıyım ben ......

hilalciğim inan bende 2-3 gün önce babamı ölmüş gördüm sırf kemikleir kaldığını ve sakalları kaldığını gördüm ve son zmanlarda hep ama hep rüyamda sabahlara kadar ağladığımı görüyorum hemde nasıl ağlama bi uyanıyorum sanki gerçekten hıçkıra hıçkıra ağlamışım

kızlar herkese günaydın....
çok kötü bi rüya gördüm kızlar ya etkisindeyim rüyamda benim yüzümden biri ölüyodu
duyunca ben bayıldım ağlamaktan helak oldum dayım bana çiğ balık veriyo bide çok kötüydü ya hala elim ayağım titriyo ve bunları rüyamda görürken bide diyomki bu ayda kaldı yatamıcaz şimdi bide yumurtlama dönemim diyom çok garipti hem ağlıyom hemde bunları düşünüom
geçen sene bugün kaynanam hastaneye yatmıştı
allahım nolur öyle bişi olmasın
kalktım mutfağa gittim elime bardak aldım ve bardağı tutamadım kırıldı
alllahım hayırlara çıkarsın
hala etkisindeyim kalbim güm güm atıyo sizinle paylaşmak istedim
ortalığı toparlayım gitcem allaha emenet olun.....

canım rüyan hayrolsun inşşşş,güzel şeyler düşün kötüye yorma.

kızlar günaydınn yaa bende rüyamı anlatayım rüyamda gelin çiçeğimi gördüm üstündeki simleri dökülmüştü.... ya kızlar bu arada dün akşam eşimle ilişkiye girdimm acayip kuruydum ben.ilk başta acı çektim zevkte aldım ama bilmiyorum sizce 2 3 gün üst üste yapıncamı öle oluyoo..

hilalciğim inan bende 2-3 gün önce babamı ölmüş gördüm sırf kemikleir kaldığını ve sakalları kaldığını gördüm ve son zmanlarda hep ama hep rüyamda sabahlara kadar ağladığımı görüyorum hemde nasıl ağlama bi uyanıyorum sanki gerçekten hıçkıra hıçkıra ağlamışım

bak ne buldum ölü ardından üzüntüyle seslide olsa ağladığını görmek sevinç demekmiş...
rüyada ağladığını gören kimse çok sevinir ağülamak ruahun saflığına işarettir
rüyada çiğ balık yemekde mülke işaretmiş....
hayır diyelim hayır olsun....
kuzucum acaba bu bizim bilinçaltımızın bize yaptığı bir oyun herhalde.....
seninkide çok enteresan.......
ama ağlamak gülmek:roflol:
herhalde birimiz yada bir kaçımız bu hamiş olcak inşallah:CüvCüv:

kızlar günaydınn yaa bende rüyamı anlatayım rüyamda gelin çiçeğimi gördüm üstündeki simleri dökülmüştü.... ya kızlar bu arada dün akşam eşimle ilişkiye girdimm acayip kuruydum ben.ilk başta acı çektim zevkte aldım ama bilmiyorum sizce 2 3 gün üst üste yapıncamı öle oluyoo..

canım o kuruluk bendede var hemde 2senedir şimdi krem aldım kurtuldum hiç acı çekmiyorum.....

kızlar hilal kaçar gelirim inşallah yine çarşıya çıkıom
öptüm hepiniziopuyorumnanaktan

alpyciğim canım dün gititm dr a hala aşılama için hazır değil yumurcaklar oyalıyorlar beni cumartesi tekrar gideceğim canım inşallah aşılamamda pazartesi salı olabilir dedi dr

slm kızlarr
nasılsınızzz
işyerim değiştiği için giremedim bi kaç gün site engelliydi dün net kopunca güvenlik duvarını kaldırmak zorunda kaldı bilgi işlem bana da sitenin yolu göründüü
ne gelişmeler oldu ben yokken
ilk sayfaya baktımm ayşe hamileymişş çok sevindimmmm başka neler varrr

alpyciğim canım dün gititm dr a hala aşılama için hazır değil yumurcaklar oyalıyorlar beni cumartesi tekrar gideceğim canım inşallah aşılamamda pazartesi salı olabilir dedi dr

Canım zaten biz pco olduğumuzdan aşılama süreci daha yavaş oluyoo neşenin pco olmadığından onunki çabuk olgunlaştı ama senin böyle olması normal pco olup aşılama yapanların hepsi senin sürecin gibi oluyo yani normal buu canımm.
ben inanıyorumm inşş Allahın izniylee 2010 un ilk aylarında beşiği nereye koysam diye düşünmeye başlıcann.

Canım zaten biz pco olduğumuzdan aşılama süreci daha yavaş oluyoo neşenin pco olmadığından onunki çabuk olgunlaştı ama senin böyle olması normal pco olup aşılama yapanların hepsi senin sürecin gibi oluyo yani normal buu canımm.
ben inanıyorumm inşş Allahın izniylee 2010 un ilk aylarında beşiği nereye koysam diye düşünmeye başlıcann.

ayyy canım benim ya valla ağzından bal damlıyor allah hepimize nasip etsin de ben şimdiden her akşam önünden geçtiğim bir mağaza var benim eşyalarım kırmızı krem ya sadeec orda bir beebk odası takımı görüyorum kırmızı krem yani bir tek orda görüyorum bu rengi hamile olsamda alsam şunu diyorum ama işte kırmızı da erkek çocuğuna uymaz :)))) ay bebeişim olsunda allah neyi nasip ederse onu alırım ama kıslar benim içine doğanı soruyorsanız benim bebişim olacak ikiz olurmu bilmem ama oğluşum olacak gibi geliyor :))))

bende hep anatolia yı düşünüyorum hem ilaçları burda içip yumurta toplanacağı zaman gidiyosun ankaraya maya ise adetin başlayınca gidiyosun ve 10 15 gün orda kalıyosun o yüzden de kafama yatmıyo işte

Kızlar sizi etkilemek istemem ama bence mayadaki tedavi yöntemi daha iyi adetin başlayınca gidip 10-15 gün kal nolcak hem bu sürede kontrol ederler ama anatoliada iyi değil bence başlarından savar gibi. Benim arkadaşım taa buralardan anatoliyaya gitti tüp bebek için doktorları oraya yönlendirmiş ama arkadaşım hiç memnun kalmadı anlattığına göre hiç ilgilenmemişler birkaç gün kalıp döndüler zaten ve tutmadı da. Ama siz bilirsiniz tabi kafanızı karıştırmayayım da iyice araştırıp öyle gidin derim ben.Size İstanbul Özel Tüp Bebek Merkezini tavsiye edebilirim orda DR. ARET KAMAR var çok başarılı bi doktor türkiyenin dört bi yanından hatta yurt dışından bile geliyolar Bi ara Denizli'de görev yapmıştı orda da tüp bebek tedavisi yapıyodu çok ünlenmişti ordan biliyorum yine de siz iyi araştırın kızlar

:roflol::roflol: :roflol::roflol: :roflol: alemsin güzelim güzel planlar ama bunlara etki etmez sanmıyorum ben yıllardır denemedik şey bırakmadın bi yüzlerine söylemediğim kaldı ama fayda etmedi canım hadi eşini kırma tutmayayım seni iyi muhabbetler bitanem:asigim:

Canım kayınvalidenler size çocuk sorarlarsa sen de şakayla karışık vaktimiz olmuyoki gelen gidenden diye söyleyiver canım o zaman sizi rahat bırakırlar heralde torun istiyolarsa

X