Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hoşgelllldddddddddiiiiiiiiiinnnnnnnnn
kuzum nasılsın bakıyım ne işin var bu saatte git kocişinin yanınaklava:
şaka şaka ösledim seni merak ettim nasılsın yumoşlarla aran nasıl bakim?

canım öle bir uğradım ben bi yine dün gece rüya gördüm her gece olduğu gibi o geldi aklıma bakayım bi dedim ben bazen eltime gidiyorum o yüzden giremyorum akşamları yoksa hep burda olurum

kayracım senide özlüyoruz canım eşinle tatilin tadını çıkar sonra aramıza tam gaz dönersin gündüzleride :)))

canım öle bir uğradım ben bi yine dün gece rüya gördüm her gece olduğu gibi o geldi aklıma bakayım bi dedim ben bazen eltime gidiyorum o yüzden giremyorum akşamları yoksa hep burda olurum

bende ilk defa akşam girdim benimki köye gitti ava...
malisamla yatcam bugün...
çalışmalarada yarın son gaz devam:roflol:kaydirigubbakcemile
hayır olsun ne gördün rüyanda canım?

bende ilk defa akşam girdim benimki köye gitti ava...
malisamla yatcam bugün...
çalışmalarada yarın son gaz devam:roflol:kaydirigubbakcemile
hayır olsun ne gördün rüyanda canım?

denize giriyorduk ablalarım kuzenlerim amcam teyzem ailece gitmiştik güneşten de yanıyoruz hepimiz kıpkırmızı ama aklımda mevsimin kış olması da var yanı zamanda internetten baktım erkek çocuğun doğumuna işaretmiş güneş denizde çok iyiymiş hayrolsun horoz görüyorum erkek çocuğu diyor oğluşum geliyormu yoksa

e bu tatlı elma yağı neye yarıyoda almışki annem fertilaid daha mantıklı becede canım

bencede daha mantıklı inşallah gerek kalmaz ama bende düşünüom almayı...
kullanmadıysan değiştir yağı...
o nasıl kokuyoki?[/QUOTE]

ağır bi elma kokusu canım

inşallah canım öyledir bu san bi işaret olsun...
bide yanında kızın olsun...
çifter çifter büyüt inşallah:Saruboceq:

kayracım senide özlüyoruz canım eşinle tatilin tadını çıkar sonra aramıza tam gaz dönersin gündüzleride :)))

canım hele ben nasıl özlüyorum sizi aklım hep burda aşkımla yalnız kalsak tadını çıkarıcaz tatilin ama nerdeeeeeee güzelim pazartesi dönücem tam gaz inşallah canımsositososito

ALLAH hayırlara çıkarsın canım inşallah geliyo oğluşunuz güzelim inşallah rabbimin izniyle az kaldı sonrada halaylar çekicez burdaa ohhhh ohhh:teytey::teytey:

kızlar veda etmeden çıkarsam kızmayın şimdiden hayırlı geceler rabbime emanet olun canlarım ama burdayım daha

kuzummmm hoşgeldin canım nasılsın

iyiyim canım fazla kalmayacağım acı elma yağından filan bahsediyorsunuz bu adaçayı yağı bendede var hala duruyor alttan tamponla koyuluyor iltihap tıkanıklık vs açıyormuş hatta o vicks kokar o koku alttan midene kadar gelirse tüpler açık diyorlar

elma yağını bulamayan vicksde sürüyomuş böylede hamile kalan olmuş

kıslar bende çıkacağım birazdan kendinize iyi bakın canlarım allaha emanet olun

canım bulunmayacak bişi değil aktarlardada var neys eben çıkıyorum sizi öpüyorum yarın görüşürüz

biraz önce gurbet kuşu vardı yurt dışındaymı orda yokmuşta ondan şekerim....
iyi geceler kendine cici bak

kızlar hilalm kaçar
kendinize iyi bakın yarın görüşmek üzere
yarın pek fazla giremem
iç çamaşırı almaya gitcem yılbaşıya...
tamda benim yumurtlama günüm:)
bide hediye var tabi doğum günü.....
sonrada annemgilde hazırlık offfffofffffffff
napcam ben:1no2:
allaha emanet olun.......

kızlar herkese günaydın....
çok kötü bi rüya gördüm kızlar ya etkisindeyim rüyamda benim yüzümden biri ölüyodu
duyunca ben bayıldım ağlamaktan helak oldum dayım bana çiğ balık veriyo bide çok kötüydü ya hala elim ayağım titriyo ve bunları rüyamda görürken bide diyomki bu ayda kaldı yatamıcaz şimdi bide yumurtlama dönemim diyom çok garipti hem ağlıyom hemde bunları düşünüom
geçen sene bugün kaynanam hastaneye yatmıştı
allahım nolur öyle bişi olmasın
kalktım mutfağa gittim elime bardak aldım ve bardağı tutamadım kırıldı
alllahım hayırlara çıkarsın
hala etkisindeyim kalbim güm güm atıyo sizinle paylaşmak istedim
ortalığı toparlayım gitcem allaha emenet olun.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…