Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hayırlısı inşallah canım akıntım oluyor arada ama yumurtlama akıntısı değil yani şeffa ve yapışkan değil

canım normalde olması lazım ama
beyaz yada şeffaf renk ve yapışkansı olur ama 2 güne kadar olur herhalde
aslında sana 2 gün daha igne yapsa iyi olurdu
igneden sonra bu kadar ara veren doktoru daha yeni duyuyorum

neşecim inşaallahh bebişin göbeğine sıkı sıkı tutunurr 11 ocakta senin hamile haberini alırız bende inş 10 ocakta adet olmam bi kaç gün sonra da ben güzel haberler veririm sizee sonra bütün kızlar hamile kalırr topiğimiz göbüşlü hatunlarla dolar taşar :)))))

inşallah canım benim
agzından ballar damlıyor
hakkımızda hayırlısı
2010da seviniriz inşallah

Canım benim adım Gülay

slmlar kızlar 2010 nun herkese sağlıklı bebekler getirmesi dileğiyle... son bir kaç günüm kaldı sonucu öğrenmeme ama zaman geçmiyooor....

kızlar herkese iyi yıllar... allahım inşallah yeni yılda kucaklarımızı doldurur...
hepinizi tek tek öpüyorum....mutlu yıllaaaaarrrrr.....

slmlar kızlar 2010 nun herkese sağlıklı bebekler getirmesi dileğiyle... son bir kaç günüm kaldı sonucu öğrenmeme ama zaman geçmiyooor....

slm N83 tşk iyi dileklerin için inşş hepimizin yüzü güler 2010 da
senin sorun neydi canımm.

Kızlaar herkese sağlıklı mutlu huzurlu bir yıl diliyorum.ınşallah 2010 da bebişlerimizi kucaklarımıza alıcaz allah hepimizn yüzünü güldürsün

CANLARIM HEPıNıZE YENı YILDA ÖNCE SAĞLIK SONRA BEBıŞ DıLıYORUM,HAYATINIZ HEP GÜZEL OLSUN
EŞıNıZLE VE SEVDıKLERıNıZLE TABı BıZLEDE
KOCAMAN DOLU DOLU BıR YIL GEÇıRMENıZı ıSTıYORUM...
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN CANLARIM
YILN ıLK GÜNLERıNDE NEŞEMDEN,SONRA KUZUMDAN,TıRYAKTAN VE ORTALARINDA DA TÜMAYDAN,KAYRADAN,ALLPYSEN,ŞEKER KIZDAN,SıMALDAN,BUBUŞTAN,BENDEN .......
.YANı HEPıMıZDEN GÜZEL HABERLER ALMAK DıLEĞıYLE
MUTLU OLUN......
BOL GÖBıŞLı SENELERE:CüvCüvpuyorumnanaktan

arkadaşlarr yeni yılın herkese ilk önce sağlık sonra bebiş sonra huzur mutluluk getirmesi dileğiyle.. iyi seneler

seneye görüşürüzz :):)

merhabalar
hayırlı yıllar olsun herkesin gönlüne göre versin rabbim
bana dua edin bebiş icin

kıslar hayırlı seneler
rabbim bu sene yüzümüzü güldürsün bir an önce hayırlısyla bbeklerimizi göbişlerimize sonrada kucağmıza almamızı nasip etsin opuyorumnanaktan

CANIM YA İNŞALLAH HAMİLESİN
iKİ AYDIR AKLIMDAN GEÇİP DURUYORSUN YAA

günaydın........
canlarım ben üç günlüğüne eşimin köyüne gidiyorum orda
internet yok malaesef ...
kendinize çok iyi bakın
allaha emenet olun pazartesi günü tam gaz sahalara dönerim ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…