Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neyse caişkolarım benim pc yi kapatıp toparlanmam lazım görüşürüz yine akşam girerim heralde sizlerde müsait olursanız uğrayın hem kimseyi göremeyince sayfanızı kapamayın arada birde yenileyin yani f5 e basmayı unutmayın :)))) öpüyorum sizi hoşçakalın

kızlar dualrım yüreğim sizlerle Rabbim tez zamanda evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin inşallah

sağol arkadaşımız allah razı olsun sanırım hamilesin yada bebişin var allah razı olsun öyleysede sana bağışlasın uzun ömür versin alalh razı olsun

sen çok haklısın arkadaşım dediğim gibi geride kaldı o sadece senin en masum en temiz yanın meleğin olarak cennette kaldı bu dünyada yoldaşın meleğin yavrun sana gelecek inşallah iyice geç kaldım bende çıkıyorum öptüm herkesi

yavruceylan1 hoşgeldin canım seni yaseminle karıştırdım ya hamile dedim senin için inşallah allah söyletmiştir

İnşaalllaaaah kuzucum
Cülemiz hepbirlikte
Şİmdi kaçıyom
Ümmühana söz verdiğim meryem ve fetihi okuyacağıö.
Öptüüümopuyorumnanaktan

canım ben kendimi tamamen kürlere adadım ama senin bütçene göre hastane tavsiye edebiliriz diye düşünüyorum ama para da olsa valla eğer dayanabilirsen zeynep kamile git derim onlar daha iyi bu konuda

kuzunaz ben hisara gidiyorum.doktorum filiz hanım memnunum şimdilik bakalım sonraya doğru ne olur artık

ayy aminn ne gzl dua ettin canlar birbirlerimize duaları unutmayalım

mrh kızlar nasılsınız topıge pek yazmıyorum ama takıp edıyorum sızı.varmı mujdelı bır haber.ınsallh gelır en kısa zamanda bebıslerımız allahın ıznıyle.allahım kucaklarımızı bos bırakmasın.hakımızda herseyın hayırlısı.kib.

mrb kelebek afyon henüz müjdeli bir haber yok.bir arkadaşın şimdi nickini hatırlayamıyorum ama test sonucunda değeri yüksek çıktı ama henüz net değil yani hamiş olup olmadığı bir kaç gün içinde alırız haberini inş.sen neler yaptın?

slm kızlar nasılsınız iyisinizdir inşallah böğürtlen kükünü yapan varmı acaba aranızda kuzunaz yok herhalde şimdi kaynadık sonra posasını döküyonuzmu yoksa tekrar kaynatıla biliniyormu şimdiden teşekür

slm cnm hamdolsun sen nasılsın onu kuzunaz biliyo gelinca yazar sana şu an kimse yok

slm cnm hamdolsun sen nasılsın onu kuzunaz biliyo gelinca yazar sana şu an kimse yok

sağol cnm ALLAHAşükür iyiyim gelince yazar böğürtleni yaptımda kullanacam inşallah bu ay polen veçörek otu tarçında kullanmaya başladım kilo yaparmı acaba ya tadi tatlı olduda aç karna yiyince yapmaz inşallah a.s.

hayırlı akşamlar kıslar ben geç kaldım galiba
kimsecikler kalmamış:sinifsinif:

selam kızlar bu böğürlen kökü kasıklarda sancı yapıyormu bıde yumurta buyumesıne yardım edıyormu etkısı tam olarak ne

kızlar günaydın nasılsınız
inşallah bu hafta itibariyle sırayla hamiş haberi alırız.
hepimizin şansı birbirine geçsin.
bende yarın progesteron için kan vericem bakalım yumurtlamısmıyım ?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…