Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

benim kızımın 2 çanta dolusu elbisesi onu bekliyor beşiği,yıkama küvetini,pusetleride saymıyorum

:lepi:

:roflol::roflol: valla iyi güldüm canım allah yüzümüzü hep böyle güldürsün kıs zaten iyi oynamazsan ayıp olur malatyalısın çünki yemeklerinizin güzel olduğu kadar oyunlarınızda güzeldir

hamile kızımı oynatacaz otursun oturduğu yerde :CüvCüv:
sen nereliydin kısss :teytey:

ayıp ettin anam delilo,şemame,halaylı, her telden çalarım ben gerçi evlendim evleneli pekte düzgün oynayamadım kociş biraz kıskançta kızıyor oynamama kötükedihüso

benim kızımın 2 çanta dolusu elbisesi onu bekliyor beşiği,yıkama küvetini,pusetleride saymıyorum

ayyy canım benim bak ama şimdi üzüldüm seninkide hakikaten zor yani felaket tellalı gibi konuştum affet ne olur ama yani resmen 9 ay taşıdın olsun canım meleğin sana cennetten kardeşini gönderecek belki kardeşi giyer ama ya erkek olursa neden yaşamadı bebişin canım dicem ama sebebi belli değil mi demiştin

ayıp ettin anam delilo,şemame,halaylı, her telden çalarım ben gerçi evlendim evleneli pekte düzgün oynayamadım kociş biraz kıskançta kızıyor oynamama kötükedihüso

:roflol::roflol::roflol: ohhh valla öyle bir oynarımki oda beni seyreder geçen arkadaşımın nişanında bir oynadım bir oynadım oda beni seyretti hatta bi abi var biraz bülent ersoy gibi konuşur şal örer örgü örer :roflol: dediki ay kısss sen oynadın kocan seni seyretti çok hoşuma gitti dedi :roflol: nişandan çıkıncada eşim şirinem diyo sen ne kadar şirin şeysin diyor bana :roflol:

heehe benim kocişimde oynamayı çok sevdiğimi biliyoo şimdi oyna diyo yok diyom oyna diyoo iyce ısrarr ediyo ondan sonra kalkıyom oyunaa bu seferde otur desede oturmuyomm.. eee sen kaldırdın diyomm .zemuszemuskaydirigubbakcemile3

canım üzülme affedecek bişiy yok elbise mevzusu açılınca aklıma geldi işte napim
kardeşi kız olsun diye ümid ediyorum çünki içimde ukte kaldı ama erkekde olursa uygun olanları giydiririm olmayanlarıda saklarım elbelt birgün kızım olur rabbim kuluna şah damarından daha yakındır onun ne durumda olduğunu görür....
Daha hastanedeydik sezeryan olduğum için çıkmamıştık bebeğim sağlıklıydı testleri fln yapıldı hiç bir sorun yoktu aniden 1 saat içinde fenalaştı ateşlendi öldü.
doktorlar süt tıkanmış dediler ama ben inanmıyorum buna tıkansa biz anlamazmıydık öksürmez bi tepki vermezmiydi,hastanenin adı çıkmasın diye kapattılar mevzuyu..
neyse ya canım bunlarla sizinde canınızı sıkmayayım

ay canım benim yaaa çok üzüldüm tabiki süt tıkasa anlardın yani ne alakası var.. keşke senin canını yakanların sende canını yaksaydın.keşke bi dava açsaydında araştırılsaydı bebğinin ölümü.

ay inanmıyorum hiç gülme modumda değildimm :dance:
ben oynayacam kocam bana ne şirinsin diyecek daha neler, erkekler olmasa sadece kadınlar olsa bilene oynayamam kaynım evlendi yani erkek kardeşi zorla izin aldı kaynanamlar az biraz köşeden oynadım sonra coştum :teytey:

heehe benim kocişimde oynamayı çok sevdiğimi biliyoo şimdi oyna diyo yok diyom oyna diyoo iyce ısrarr ediyo ondan sonra kalkıyom oyunaa bu seferde otur desede oturmuyomm.. eee sen kaldırdın diyomm

anaam ne kocalar var beee :))))

cnm o an acıdan hiç bişey düşünemiyo insan,hem dava açsak ölümü araştırılsa bebeğe otopsi istenecek onuda ben asla kabullenemezdim,minnacık yavruya ne otopsisi

ya asıl ben sana fazla açmamak için konuşmak istemiyorum ama madem böyle bir fikre kapıldın töbe haşa allaha büyük sözüm olmasın da yıkardım ben hastaneyii allahım sen affet tabi ecel gelmişse herşey bahaneden öteye geçemez de ne bilim canım ya ateş filan keşke otopsi filan yapılsaydı ama eskide kalmış o an olacaktı o yüzden şimdi konuşmanın anlamıda yok bu konuşma sadece seni yıpratır allah kimseye yaşatmasın bu ve bunun gibi acıları rabbim büyük canım ona dayandın ona sığındın isyan etmedin o büyük o senin muradını verir yaşında genç hepimiz öleceğiz bir gün o melek sadece 1 gün yaşadı cennette bir meleğin oldu artık bu açıdanda güzel en azından allahım o meleğin hürmetine sana bir evlat nasip etsin tez zamanda inşallah

Kızlarrr siz hangi hastaneye gidiyosunuz yazabilir misiniz?

cnm o an acıdan hiç bişey düşünemiyo insan,hem dava açsak ölümü araştırılsa bebeğe otopsi istenecek onuda ben asla kabullenemezdim,minnacık yavruya ne otopsisi

neyse bitanem kapatalım dimi konuyu herşey zamanında olmalıydı yani şimdi bu konu seni de bziide üzmekten öteye geçmez eğer bir suçları varsa allah bildiği gibi yapar zaten allah büyüktür seninde dediğin gibi o herkese şah damarından daha yakın

Kızlarrr siz hangi hastaneye gidiyosunuz yazabilir misiniz?

canım ben kendimi tamamen kürlere adadım ama senin bütçene göre hastane tavsiye edebiliriz diye düşünüyorum ama para da olsa valla eğer dayanabilirsen zeynep kamile git derim onlar daha iyi bu konuda

sende haklısın canım ne diyim sana.. neyse sen şimdi bunları düşünme.....

allahım sana tombik hayırlı bi evlat nasip etsin canımm..kırmızı kırmızıdaa yaniklerii osunn bizde onuu yiyekkkaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

kızlar dualrım yüreğim sizlerle Rabbim tez zamanda evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin inşallah

öle olmuyo işte insan ilk başta duyduğu acıdan bişiy anlamıyo bişiy düşünemiyo boğulmuş dediler bizde eve geldik sonra dank etti acaba enfeksiyonmu kaptıda hastane gizledi diye yanlız benim dediğimde saddece bi teori boğulmuşta olabilir
tebikide ecel gelince bunlar bahanesi oluyor,
otopsiyide hangi annenin yüreği kaldır sen olsanda yaptırmazdın emin ol
zaten toprağa vermekte yeterince acı bide otopsiyi yüreğim kaldırmaazdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…