Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayra ben çıkıyorum canım eve gidicem eşim almaya geldi.
kendine iyi bak
kızlara slm
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

sagol canım darısı sizlerin basına inşallah benım tüplerimde sorun vardı ikiside tıkalıydı papatya kaynattım buharında oturdum süt maydanoz buharında oturdum adacayı yagı ve vıks kullandım kaplıcaya gittim en önemlisi hiç dualarımı eksık etmedım 500 yasın okutuyordum ki bitmeden hamile oldugumu ögrendim süpriz oldu tüp bebek tedavisine baslayacaktım rabbim en kısa zamanda sizlerede versin bebişlerinizi inşallah

aaa nekadar güzel allah inşallah hepimize nasip eder
bende iltahap için adaçayı aldım ama acısını almıştım kullanamadımj
süt ve maydonoz buharı yaptım...
bakalım faydasını görecekmiyiz.....

kuzunazcım iyisin canım inşallah
bende dün gittim doktora baktı yumurtalıklara
bu ay yavaş gelişiyor dedi benimkilerde 10-11 civarı
ilacı kalçamdan vurduruyorum günlük doz ayarı 150 lik
diger tedavimde 1 haftada halloluyordu ama bu ay biraz geç oluyor canım
dün doktora gidince 225 e çıkardı yani 3 doz 2 su cuma ve cumartesi yaptır dedi
yarın çagırdı eger yumurtalıkların büyümeye devam ederse tedaviye devam ederiz dedi
ama yumurtalıklar dahada büyümezse ilacı keserim tedavini sonlandırırım dedi
benimde canım sıkıldı doktorun yanında agladım
bu kez doktorda üzüldü dediki üzülme günde 2 igneyle olmazsa 3 e çıkarırız olur dedi
bakalım yarın neler bekliyor beni çok dua ediyorum allahım işimizi kolaylaştırsın inşallah
banada dua edin kızlar çünkü duanıza çok ihtiyacım var
bizim komşunun amcası hani derler ya veli diye zararsız insan
dedim çocugum olacakmı dediki olacak ama canını sıkma dedi
hemide en yakın zaman da olacak dedi ama erkek olacak dedi
inşallah ümidim çok ama bazı aksilikler oluyor
sonra diyorum demekki dahada sabretmemiz lazım
sadece tek istegim hayırlı evlat ve şu doktorun kapısından üzülerek çıkmak istemiyorum
bende sevinmek gülmek istiyorum bende evlatlarımla mutlu bir hayat geçirmek istiyorum
sadece mutlu olmak istiyorum
adımı taşıyabilmek
adım gibi neşeli olmak istiyorum
rabbim yaşatır inşallah
rabbim yüzümüzü güldürür inşallah

kuzucum o zaman senin tedavin yolunda giderse canım inşallah
çarşamba çatlatma ignesi yapabilir yanında igneyi götür
çarşamba yaparsa igneyi perşembe akşam gibi aşılamayı yapar
benimki zaten belli degil belki tedaviyi sonlandırır doktor

bizde ayçanisa gibi tüp bebege fırsat kalmadan güzel haberler alırız
allahım bizlerede nasip etsin rabbim isteyen herkese verir inşallah
yarın girerim arkadaşlar doktordan sonra sabah 11 gibi gel demişti
bakacak ve ona göre birşey diyecek
bu mesajımı okuyan arkadaşlarım lütfen dua edin hayırlı haberlerle döneyim
ve sevinerek sizlere yazayım kendinize iyi bakın

canım inanki biraz önce kuran okuyup hepinize tek tek dua ettim inşallah allah bizide görür kucaklarımızı boş bırakmaz:Saruboceq:
senin yumurtalıkların belki geç cevao verecektir inşallah
tedavin yarım kalmaz bebişini alırsın kucağına...
canını sıkma kendini sitrese sokma canım kendine çok dikkat et üşütme sakın....
ayağını sıkı giyinklava:

teşekkürler canım benim
yazın bile çorabımı ayagımdan çıkarmam
evimiz kaloriferli çok sıcak ama çorabımı bile çıkarmam canım
kendime patik bile yaptım aha böyle:::hulya:

teşekkürler canım benim
yazın bile çorabımı ayagımdan çıkarmam
evimiz kaloriferli çok sıcak ama çorabımı bile çıkarmam canım
kendime patik bile yaptım aha böyle:::hulya:

iyi yapmışsın canım:)
bende kafayı yemek üzereyken bu bebek meselesinden şimdi havlu kenerı başladım onu örüyorum :hulya:napıyım azcık stresim gitsin üstümden yoksa sürekli düşünmekten helak oluyorum-tatlicadiarzu-

Neşecim inşaallaaah güzel haberler alırsın canım
Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun

Rabbim dualarını dönderip senin önüne koysun güzelim
Allah razı olsun canım

bu arada kızlar ben 34 gündeyim ve hala adet olmadım
ateş ölçümüne göre 20. gün yumurtlamıştım
Şayet yarından sonra adet olmazsam
büyük problem var demektir
inşaalllaaah korktuğum başıma gelmez
Ben Ya Rabbim
ya izin ver hamile olayım
ya da izin ver adet olayım diyordum
Tabii bir de üçüncü bir şık var o da yumurtlamamış olmak

Test sonucu belli negatif
yarından sonra da adet olmazsam
direk üçüncü şıkka geçiyorum demektir
Halbuki ara ara bel ve karın ağrısı da çekiyorum
yaaa ilk defa böyle bişiy yaşayacağım

Ömrümde bir iki kere daha böyle çook geç gelmişti
40 küsürüncü günde
Ama o geciktiği dönemlerde aşırı stresliydim

Gerçi yaklaşık iki aydır da stresliyim
Ama o zamanlar ki kadar değil

Napıcam ben yaaa

meraba kızlaarrr
ben geldim fakat çok geç geldimmmm
dükkanda işler yoğunlaştığı için eşimle fazla dolaşamadık
annemle kardeşim geldi onlarla gezdik sonrada mecburen annemlere gittim
test falan alamadım kısmet değilmişşş
belkide aacele etmemem sabretmem gerekiyooo
çünki bugün 31.günümdeydim henüz
yarında eczaneler kapalıdır test bulamamki
bu akşam sancım biraz arttı olabilirim heran
ama sabah ateşim düşmedi yüksekti gene
anlamadım

Son düzenleme:
yavru ceylancımmmmm
bendede aynı şıklar var
1 ya hamileyim
2 ya yumurtlayamadım
3 yada ateş ölçümüm yanlış adet olmamama daha var

aysecim nasılsın canı sabırsızlıkla girip girip senden sonuç bekledim şimdide o yüzden girdim ama sende alamamışsın canım vardır bundada bir hayır inşallah hamilesinddir canım benim

herkese iyi geceler kıslar şu an kimse yok ama ben geçmiş sayfalara göz attım da ayşe ile evinin konuşmalarına bakın tartışmalarına demiyorum konuşmalarına şahit oldum çünki zaten ayşe tartışmamış evin çok genç bir arkadaşımız ve bu yüzdende temiz kalpli bir arkadaş yalnız şuna takıldım ben ayşenin söylediği şeyler çok doğrudur yani bugün tırnak kesmek gusül almak akrabaları ziyaret etmek oruç tutmak sevaptır demiş evin buna karşılık hayır gusül almak tırnak kesmek günahtır demiş yani takvimleirn dahi arka sayfalarında böle yazarken nasıl bunu söledin evinciğim belliki o şekilde inanan bir ailede doğdun ve büyüdün bu yüzden bu inançtasın ama ben olsaydım senin yerinde ne olursa olsun bu düşüncemi kendime saklardım her yer kuranı kerim de ayetlerde hadislerde rivayetlerde vs. bu böle anlatılırken sizler hala bu düşüncedesiniz ayşecim sana ayetlerle ve kırmadan anlatmaya çalışmış kusura bakma ben biraz daha açık konuşuyorum ama en azından bu düşünceni kendine saklasaydın çünki elhamdürillah müslümanım diyebiliyorsan kuran- kerime peygamber efendimiz Muhammed s.a.v inanıyorsun demektir yani imanın 6 şartındaki herşeye inanıyorsun ve islamın şartını yerine getiriyorsun demektir ve biz müslümanların 1 tane kutsal kitabı var ve ordada senin bu sölediklerinden yana tek bir şey yazmıyor hatta tam aksini yazıyor ayrıca oruç ramazanda farzdır diğer zamanlarda sünnettir ama her şekildede allah rızası için rabbimizin rızasını almak için tutulur yas tutmak için değil haşa onların kaderinde şehit olmak varmış ve çok güzel bir şey bu ölününde yası tutulmaz aslında ki zaten biz yakınlarımıza asla neden öldü diye yas tutmuyoruz sadece ayrılıktan dolayı üzülüyor ağlıyoruz zira allah bizlere yaşamı bahşettiyse ölümüde verdiki doğmak kadar doğal yani bunu inkar edemeyiz yasını da tutarsak haşa bana göre bir anlamda isyan gibi geliyor diğer bir durumdada oruç sağlıktır ama önce allah rızası için yapılmalıdır sizlerin tutma şekli tam olarak bilmiyorum ama sağlığınıza zarar verebilir ve dinimizde vücudumuza zarar verecek herşey günahtır bana göre benim mantığım bile ayşe kadar kuran okumadan ayetleri bilmediğim halde bunları söylüyor evet burası bunları konuşmanın asla yeri değil ama dediğim gibi ayşenin sölediği herşey doğru müslümanlığın gerektirdiği şeyler bunlar bizler hz aliyi hüseyini hasanı çok seviyoruz kerbelayı birindne dinlediğimde bende ağlıyorum içim yanıyor allahım neler çekmişler diyoruz heleki efendimizin onları çok sevdiğini düşününce dahada içim yanıyor yani biz böel konuşuyoruz diye onlara karşı değili onlara karşı olursak peygamber efendimizede karşı olmuş oluruz neyse bir anlamda söyleyecek çok şey var ama burası yeri değil diğer konularda senin inancını yargılamak bana düşmez ben sadece ayşenin sölediğine karşılık hayır onlar günahtır demeni yadırgıyorum her yerde dediğim gibi takvinlerin arkasında internette vs her yerde böle yazarken bunu söylemen büyük cesaret kendine saklasaydın bari birde değiştirilmeyen tek kutsal kitap kuran-ı kerimdir ordaki ayetlerde yazılanlar emirler farzlar hiç bir şekilde değiştirilmemiştir ama ne yazıkki biz insanlar uygularken değiştiriyoruz ama birazcık mantıklı olsak nerde nasıl insanların evladı olarak doğduğumuzu unutup doğru yola yönelsek daha iyi olur diye düşünüyorum bu konuda uzamayacak siz kapatmışsınız zaten ama bende bunları sölemek istedim tekrar söylüyorum müslümanız bir tek peygamberimiz vardır ve bir kitabımız ve o kitapta yazan ayetlerde de belirtilen şeylere yönelmeliyiz ve durup bir düşünürsek orda yazan herşey çok mantıklı allah bizleri ıslah etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…