Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Bende ayşeyi merak etmiştim alpyciğim inşallah hamile haberi verir bize eşime dicemki akşam eyüp sultana gidelim hepinize dua edeyim orda

Allah razı olsun canımmm ben de hepimiz için dua edicemm inşşş topicc bebek sesleriyle dolacak 2010 da :Saruboceq:

selam kizlar naber artik eskisi gibi slk giremiyorum isi biraktim evdeyim artik anca anneme gelirsem girebiliyorum eee ne var ne yok nasil gidiyor

ayçanisacım nasılsın tatlım gelmiyorsun artık hamişlik nasıl gidiyo bakalım

iyiyim sekerim sen nasilsin isi biraktim ondan giremiyorum anca anneme gelirsem yada dukkana inersem girebiliyorum g]zel gidiyor hamilelik Allah sizlerede nasip eder insallah en kisa zamanda :Saruboceq:

iyiyim sekerim sen nasilsin isi biraktim ondan giremiyorum anca anneme gelirsem yada dukkana inersem girebiliyorum g]zel gidiyor hamilelik Allah sizlerede nasip eder insallah en kisa zamanda :Saruboceq:

aminnnn tatlım inş bende iyiyim çok şükür bebiş için uğraşıyoz işte

valla ozledim sizlerle uzun uzun konusmayi esime diyorum hep evede alalim diye ama almiyor iste anca haftasonu giriyorum o zamanda kimse olmuyor

valla ozledim sizlerle uzun uzun konusmayi esime diyorum hep evede alalim diye ama almiyor iste anca haftasonu giriyorum o zamanda kimse olmuyor

slm canım
öncelikle hamileymişsin seni kutlarıma.s.
allah nazarlardan saklasın sizi:nazar:
ben bişeyi merak ettim önceki sayfaları okumadım belki vardır ama
nasıl oldu bebeğin yani ne kullandın bi kür falan?
yada nebiliyim herhangi bişey bilgilendirirsen sevinirim canım
kendine ve bebişe çok dikkat et:)

kızlar nasılsınız ben geldim heranda çıkabilirim veda etmeden çıkarsam kızmayın şimdiden özürdilerim canlarımm

kızlar nasılsınız ben geldim heranda çıkabilirim veda etmeden çıkarsam kızmayın şimdiden özürdilerim canlarımm

hoşgeldinn kayracımmm
yok kızmayız bak keyfinee,zaten kimsecikler yok ben bekçilik yapıyorum topiğimize bakıyorummm zemuszemus zemuszemus

slm kıslar bugün ayşe geldi mi ne zaman test yacakmış bu arada hepinize dua ettim biraz karnım aç bişiler atıştırıp eşim gelene kadar biraz uyumayı düşünüyorum allah dualarımızı kabul etsin bu mübarek gün hürmetine en kısa zamanda yavrularımızla buşuştursun bizi

slm kıslar bugün ayşe geldi mi ne zaman test yacakmış bu arada hepinize dua ettim biraz karnım aç bişiler atıştırıp eşim gelene kadar biraz uyumayı düşünüyorum allah dualarımızı kabul etsin bu mübarek gün hürmetine en kısa zamanda yavrularımızla buşuştursun bizi

slm kuzucumm yok ayşe gelmedi kocasıyla geziceklerdi ama akşama yapacaktı testii.
Duaların içinnnn amiinnnnnnnnnnnnnnnnnn canımm Rabbimmmm tez zamanda bizleri anne yapsın inşşşşşşşşşşşşş.:Saruboceq:

hoşgeldinn kayracımmm
yok kızmayız bak keyfinee,zaten kimsecikler yok ben bekçilik yapıyorum topiğimize bakıyorummm zemuszemus zemuszemus

hoşbuldum canım yemek yedim biraz bakayım dedim eltimdeler gelmezlerse rahatım bakalım canım

canım rabbim kabul etsin dualarını canım ve herkesin dinlen sen canım

slm kuzucumm yok ayşe gelmedi kocasıyla geziceklerdi ama akşama yapacaktı testii.
Duaların içinnnn amiinnnnnnnnnnnnnnnnnn canımm Rabbimmmm tez zamanda bizleri anne yapsın inşşşşşşşşşşşşş.:Saruboceq:

inşallah Ayse cimde sende hamilesinizdir canım

X