Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

herkese günaydınnnnnn
sabah bir hevesle baktım ama ayşecik daha test yapmamış inşallah yavruceylanda ayşede birinci şık olurda hamişlerdir.....:CüvCüv:
değilseniz bile strestendir aklınıza kötü şeyler getirmeyin iyi düşünün iyi olsun...:)

evet canım bende okudum ama bilemiyorum.bizdede annem bile der banyo yapın gusül alın diye ama böyle yas tutmak veya et yememek su içmemek olmaz böyle....daha yeni duyuyorum ben evinden..benim bildigim eve eezak alınır aşura yapılır 7 kapıya dagıtılır sonrada dua edin tamam dahada abartmak olmaz lütfen arkadaşlar
birde rica ediyorum burası birçok kişi hamile kalacak topigi konumuzla alakalı olmayan şeyleri burda yazmayalım .sonra üzülüyorum sitres yapmamamız lazım hepimizde....birbirimizi üzmeyelim.şehit konusuna gelince ne mutlu o şehitlere ne güzel mertebedeler ama bizim nerede olacagımız bile belli degil bu konularıda kapatalım ve unutalım

neşecim ne oldu merak ettim
çok sevindim güzel haberlerine...
hadi bakalım inşallah birgün buraya hamileyim yazarsın en güzel haberi vermiş olursun bizlere......

neşecim ne oldu merak ettim
çok sevindim güzel haberlerine...
hadi bakalım inşallah birgün buraya hamileyim yazarsın en güzel haberi vermiş olursun bizlere......

geldim canım namazımı kıldım.bide balkonları sileyim dedim
sildim öyle büyük temizligim yok zaten
ama aşılama öncesi yapayımda
hamile oldugum belli olana kadar agır iş görmeyeyim
zaten inşallah hamile kalırsam dogal olarak doktorda ,bazı
şeyleri yasaklar 2 ay önce düşük yaptıgım için

slm kıslar neşeciğim haberlerini bekliyoruz
canım eşim maraşa gitmişti mecburen tek başına gittim doktora
doktor baktı dediki rahim içi iyi endometrium yani
yumurtalıkların iyi dedi büyük olarak 4 tane var ama
en büyügü 15 mm dedi bugünde 3 doz 2 su yaptır
yarın sabah 9 da burda ol bakacam dedi yanındada
çatlatma ignesini getir dedi salı akşamı aşılama yapacak canım
bi öncekinde doktora gittigimde aglamıştım ama rabbim bugün yüzümü güldürdü
inşallah bundan sonrasındada güleriz rabbim yeniden anne olmayı tattırır inşallah

neşecim çok sevindim allahtan hayırlısı salı günü yani bi bebk geleblir öylemi hadi hayırlısı...
çok sevindim
kızlar bu arada bir hafta benim kociş evde
yani pek fazla giremeyebilirim
kendinize çok dikket edin emi?
tabi fırsatları değerlendiririm....

teşekkürler canım benim
inşallah herşey yolunda giderse dedigin gibi
salı günü bi bebek gelebilir
allahım hayırlısını rabbim saglıklı evlat nasip etsin
demiştim ya bizim komşunun amcası bir veli
ona sordum çocugum olacak mı diye
dediki az kaldı olacak ama sıkıntı etme dedi
acaba rabbim mi söyletti inşallah
emeklerimiz boşa çıkmaz
ve bende bundan sonra adım gibi neşeli olurum

Neşecim haberlerine sevindim canım
bak üzüldüğüne değmedi

ınşaaalllaaah kuzucumdan da güzel haberler gelir

veee
belki ben de bugün yarın adet olursam
Ki bugün sancılarım arttı (inşaalllaah olurum)
klomene başlarım
inşaalllaaah benimde bebişim olur teyzeleriiii

neşeciğim bulaşık yıkıyordum mutfağın fayanslarını filan elimin ulaştığınca silmeye çalıştım çamaşr yıkıyorum bir yandan yani makine yıkıyor ben asıcam uğraşıyorum o yüzden bakamadım hayırlısı inşallah canım kaç mm olmuş senin yumurcakalr acaba benim kiler dün 13 ve 12,5 mm olmuşlar 3 günde 3 mmy yani 1 er mm büyümüşler günde ben dün birde bugün iğneye devam edeceğim pazartesi salı ilaç iğne vs yok çarşamba kontrol var tekrar benim aşılamam muhtemelen haftaya cuma filan olur diye düşünüyorum dr dediki istesem 2 günde büyütüm ama arkadan gelen çok yumurta var onların büyümesinde korkuyorum çoğul gebelik oluşursa hepsi teke teker düşer en fazla 2 tane aynurcuğum dedi

yavruceylan inşallah canım bu mübarek günler hürmetine rabbim yardım etsin sanada bizlerede beni bir pko lu arkadaşım çokta kiloluydu klomenle ikizlere hamile kaldı şimdi 1,5 yaşındalar

ben eşimin playstatıon oyununun bitmesini bekliyorum tabi baştan tekrar tekrar oynamazsa ağdaya gideceğim aşılama öncesi komple ağda yaptırayım bu pko biliyorsunuz tüylerle başedilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…