Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

slm kıslar evet ben geldim bugün kontrolüm vardı 9,5 mm olan yumoşum 12,5 10 olanda 13 olmuş yani 3 er santim büyümüşler bu sefer yavaş gelişmiş dedim ama dr olurmu ben istesem 2 günde büyütürüm ama istemiyorum dedi arkadan gelenler var ilaç dozunu yükseltirsek tehlikeli dedi gayet güzel dedi endometriumda çok iyi bugün ve yarım yine ilaç kullanacağım ondan somra pazartesi salı ilaçsız bekleyip çarşamba günü dr a gideceğim kontrole dr artık 12 13 mm den sonra çok ilacada gerek kalmadan kendileri büyürler dedi bu arada bende bçt abp karşımı ve incir yerim olmazmı

slm canım aramıza hoşgeldin.
inş tez zamanda anne olursun.:Saruboceq:
endişe etme varikosel çok yaygın şimdi ama bence de bir doktora daha gidip öyle karar vermeniz daha iyi olur.
Kür kullandın mı bilmiyorum ama eşin için keçiboynuzu kürünü yapıp bir kaç ay sonra sipermiyogramı tekrarlamanızı öneririm.sperm sayısını arttırmada vs. çok etkili keçiboynuzu.

kuzucum hoşgeldin canımm
çok sevindimmm yumoşların yolu yarılamış az kaldı mutlu sona
doktora sordun mu bu esnada ilişki yapmanın sakıncası var mı die.

hoşbulduk canım
inşlhh hepimiz tez zamanda ane oluruz rabbim yüzümüzü güldürür inşlhh
evet canım zaten biz medipol de profa gitmiştik şimdi başka bi hastanede baktırcaz yine özelde ama ben 3 başka doktora gösterlim diyorum ve en sonucusunuda devlette olmasını istiyorum bakalım hayırlısı pzrtsi gidecek...
canım küre başladım dün ama sperm sayısı normalmiş hareketlilik çok az yani %1 ne demeksenağlama
tabi verecek olan rabbim o istedikten sonra olur ama iştee bu bizi düşündürenkafamçokkarıştı

canım bu testi yapmadan önce cinsel perhiz yaptı di mi eşin yani 3 gün ilişkiye girmeden gitti di mi testi yaptırmaya.
bir de labaratuvar çok önemli canım farklı bir yerde daha yaptırın ama şu kürü en azından 15 gün bi kullansın ondan sonra yaptırın derim ben.
Rabbim istedikten sonra hareketlilik olmasa da verir sen merak etme bol bol dua et eşini de strese sokma.

evet canım doktor zaten ne 4 günden az ne 4 günden çok olacka perhiz süresi demişti öle yapıldı yani
evet canım yaptırıcaz inşlhh küre devam inşlhh keçiboyunuzu pekmezide yediriyorum

evet canım rabbim ol derse olacak
isterse sadece bir tane sprem olsun...dua etmekden başka elimizden bişey gelmiyocanım
canım biz aslında acele etmiycez ama bu sene şarka gidicez doğuda hastane olayı iyi olmadığı için bir an önce halletmemiz lazım bu yüzden çabuk davranıyoruz

hayır alpyciğim hiç bişi sormadım kıslar bugün burda fazla olmıyacağım bugün çok önemli bir gün muharrem ayının 10. günü ibadetle dua ile geçirmemiz gerekir ve dualar kabul olur kıslar çok dua edin

kuzucum hoşgeldin canım çok sevindim yumoşların istikrarla yollarına devam ediyorlar çoğu bitti azı kaldı inşallah bebeğine doğru yolculuğunda rabbim yar ve yardımcın olsun:Saruboceq:

kuzu akşama doğru gir ayşe test yapıcaktı sonucunu söylüycek.inşş güzel bi haber alırız.

evet canım bende o yüzden biran önce şu işlerimi bitirmeye çalışıyorum rabbim bugünün yüzü suyu hürmetine hepimizin dualarını ibadetlerini kabul eder inşallahh

yaşın kaç canım?

evet canım başak bi doktorla telde konuştuk o acele etmeyin daha çok gençsiniz doğal yolla deneyin dedi
ama işte dediğim gibi şark oayı olmasa sorun değil...

inşlhh canım rabbim bizler içinde ol desin inşlhhhhh
şu mübarek ayın mübarek günün yüzü suyu hürmetine şafi isminin yüzü suyu hürmetine herkese şifa versin inşlhhhh
kimseyi evlat hasretiyle yakmasın allahım.

aminnnn canımm:Saruboceq:

Bende ayşeyi merak etmiştim alpyciğim inşallah hamile haberi verir bize eşime dicemki akşam eyüp sultana gidelim hepinize dua edeyim orda

kayracım teşekkür ederim canım bugün çok önemli bir gün dualarınızı esirgemeyin bu mübarek günde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…