Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sende artıkk yorulduğunu belli et mesela git bi yerlere evde olma evde değilim de canım bu ne böyle valla ben sinir olmaya başladım ne kadar anlayışsız insanlar ya klava: klava:

denedim canım belki anlarlar dedim ama fayda etmedi ki daha anahtarı ver biz oturalım dediler offf böyleler işte ben birazda oluruna bıraktım artık ama sabrım bi 8 sene daha sürermi onu bilemiyorum işte

herkese hayırlı günler....
aşure gününüz mübarek olsun
oruç tutamadım ama iki kere boy abdesti aldım(sevapmış)
birzdanda çarşıya gidip bişeyler alcam(bereket getirirmiş)
sonrada oturup hepimiz için dua etcem
ayşecim inşallah hamilesindir
bugün benimki geç gelcek işten
oyüzden fırsatım olur inşallah tüm kalbimle diliyorum hamilesindir diye...
kuzunaz ve neşede inşallah başarılı sonuşlar alırlar
ben,kayra,yavruceylan,evin,sümeyrat,alpy umarım bizlere en kısa zamanda yılın ilk günlerinde hamile kalırız tek dileğim bu.....

inşşş canımm inşş :Saruboceq:
hoşgeldin bu arada

hoşgeldin canım inşallah rabbim kabul eder dualarını canım inşallah seninde aşure günün mübarek olsun güzelim

denedim canım belki anlarlar dedim ama fayda etmedi ki daha anahtarı ver biz oturalım dediler offf böyleler işte ben birazda oluruna bıraktım artık ama sabrım bi 8 sene daha sürermi onu bilemiyorum işte

kayracım hepimiz kayınvalidemize kayınpederimize saygı duyuyoruz evimizde ağırlıyoruz tamam ama seninkinde bi anormallik var yaa bu kadar olmaz yaniii senin de özel hayatın var bence düşün taşın bi çare bul aradaki saygı bozulmasın tabi ama onlar da biraz rahat versinler yaa kızlarına gitsinler artık klava:

hoşgeldin canım inşallah rabbim kabul eder dualarını canım inşallah seninde aşure günün mübarek olsun güzelim

hoşbulduk şeker....
teşekkür ederim...
vallahi senin şu misafirler okudukça beni mahvediyo allah eksik etmesin ama bukadarıda fazla sizi bazen hayal ediyorumda
mesala sen;
elinde bir bez sürekli evin içinde koşturan bir yandanda yemek pasta hazırlayan
acelece pc başına geçen okuyup hemen iş başına koyulan biri gibi geliyosun...:roflol:
akşamda yatınca pers olmuş bir vaziyette yarını düşünen kim gelcek acaba diye:uhm:

inş cnaım inş rabbim hayırlısıyla versin bebişlerimizi.

haklısın canım tek çarem var burdan taşınmak ama ev kendimizin oda imkansız bi çare bulmaya çalışıcam bakalım güzelim ama neee bilmiyorumki :uhm:

hehe yarın kim gelcek diye düşünmesine gerek yok gelecekolanlar belli kaynanasıgil.

:roflol::roflol: :roflol: çok doğru tahmin canım aynen öyle hakikaten acaba yarın kim gelebilirki diye düşünüyorum bazen ve şimdide aynı evleri toparladım ütü yaptım çamaşır attım makinaya süpürgeyi çıkardım sonra sil bulaşıktı yemekti derke bi bakmışım akşam hadi masa hazırla topla yıka vs vs vs -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

haklısın canım tek çarem var burdan taşınmak ama ev kendimizin oda imkansız bi çare bulmaya çalışıcam bakalım güzelim ama neee bilmiyorumki :uhm:

kayracım bu şekilde olmaz senin çocuğa konsantre olman lazım ama sen misafir stresi yaşıyosun.her geldiklerinde yemek falan yapmana gerek yok rahatsızım de üşüttüm de bişey dee yat dinlen kendine zaman ayır şu dönemde stres yaşama.belki sen farkında olmuyosun ama basit gibi görünen şeyler insanda kalıcı stresler bırakıyor,

vah canım benim...
bebek olsa bari utanırlar biraz işi vardır bebk durmuyodur diye.(inşallah)
bakarsın bide tersi olursa yetiştiremiyodur gidip yardım edelim diye......
pöfffff-tatlicadiarzu-

vah canım benim...
bebek olsa bari utanırlar biraz işi vardır bebk durmuyodur diye.(inşallah)
bakarsın bide tersi olursa yetiştiremiyodur gidip yardım edelim diye......
pöfffff-tatlicadiarzu-

amannnnn zaten eşimle benden çok istiyorlar bide olursa bizden çıkmazlarsaaaaadelikafadulden akannehirakannehirakannehir akannehirakannehir akannehir offf ah be güzelim neler neler benim tirot boşuna çıkmadı zaten farkındayımda polyanna olamıyorumki amaaannn rabbim yardım etsin bana inşallah ve hepimize

çok çok haklısın canım benim tirot ve pko bu streslerden oldu zaten anlatsam akşama kadar sürer heralde en basitinden bir örnek bundan anlarsınız güzelim özet olarak durumları baya baya iyi ve bize kaç yıldır ya tüp bebeğe gitmek için alın şu parayı demediler ben neyse el kızıyım ama insan kendi oğlunu düşünmezmi hiç üzülmezmi yada imkanın varken sadece üzülmeli mi ???????????????????????????????????????????

inşallah canım:)
hepimize........:Saruboceq:

kızlar hilal kaçar....:)kaydirigubbakcemile
alışverişe gidip gelcem
ben gelene kadar inşalalh ayşecik hamiş olduğu müjdesini verir:CüvCüv::Saruboceq:

selam kızlar benide aranıza alırmısınız

öncelikle kendimi anlatayım 24 yaşındayım ve 1,5 yıllık evliyim evlendiğimizden beri çocuk istiyoruz
bende regl düzensizliği vardı o sorunu hallettip derken tiroid olduğu ortaya çıktı gebeliği engeller dendi neyse 2 aydır ilaç kullanıyorum geçen ay sonu normal seviyelere geldiğini gördük
geçen hafta eşimde spermiyogram yaptırdı ve doppler ultrasyon çekildi ultrasyonda bi sorun yok sprem sayısı 26 milyon ama harekelilik %1 imiş doktor varikosel ameliyatı demiş 2 gündür şoktayız ne uyku uyayabiliyorum ne de yemek dünyam başıma yıkılmış gibi.....
eşim bu amlyatı olacak tabi gerekliyse ama endişelermiz var ultrsayonda gözükmedi doktor gizli varikosel oalbilir demiş
şimdi başka bi doktora daha gidip karar vericez
dua edin kızlar ne olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…