Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Slm kıslar ben bı alıŞverıŞe gıttım geldım am ayazamadım sıze valla ne var ne yok kayracım Şow tvde hangı dr Çıktı adını bılmıyorsanda tarıf edebılırmısın

benziyo canım ama emin değilim ama bildiğim tek şey infertile hastalarıyla ilgileniyorum sadece dedi canım ve tüp bebek

canım bu benim dr um umut tüp bebek merkezinden zaten şu an daha zayıf ve daha genç yani tv dekinden daha genç duruyor genelde o çıkıyorda deryalı günlere ondan sordum

bende çıkıyorum kızlar hoşcakalın...iyi değilim....başım dönüyo kasıklarım ağrıyo yorgunum uykum var.....kendinize iyi bakın...

ya kıslar ayşe nerelerde 3 gündür yok arada bir ceee yapmış çıkmış dün akşam oda hamilemi değilmi bir öğrensek artık

kuzucum benide eklermisin sayfaya
sorun yok
bal tarçın çörek otu,polen,bal
incir kürü
böğürtlen kökü suyu
maydanoz süt buharı
gelmez olacısa beklenmeyen adet
17.1.2010
yumurtlama düzenli
meryem suresi fetih suresinin ilk ayrtini okuyorrrr

anam ne çok yiyorum kızlar yazınca bile yoruldumkaydirigubbakcemile3

kuzucum benide eklermisin sayfaya
sorun yok
bal tarçın çörek otu,polen,bal
incir kürü
böğürtlen kökü suyu
maydanoz süt buharı
gelmez olacısa beklenmeyen adet
17.1.2010
yumurtlama düzenli
meryem suresi fetih suresinin ilk ayrtini okuyorrrr

anam ne çok yiyorum kızlar yazınca bile yoruldumkaydirigubbakcemile3

yarasııııınnnnnnn:roflol:

canım bu benim dr um umut tüp bebek merkezinden zaten şu an daha zayıf ve daha genç yani tv dekinden daha genç duruyor genelde o çıkıyorda deryalı günlere ondan sordum

canım arkadaşım aradı tam 33 dk konuşmuşuz dertleştik bira 2 aylık filan hamiş mide bulantısı çokmuş biraz daha rahatladım dertleşince işte ayse cim inşallah hamiledir güzelim inşallah bi haberi gelse arkasındanda senin neşe nin :asigim:

X