Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayracım baksana halsizlik yorgunluk bendede var aynı şekilde dün gece ablamla telefonda konuşuyorum neden öle konuşuyorsun dedi zor nefes alıyorum dedim alalhım ne olur bu tehlikeyi bana yaşatmasın

ALLAH korusun canım ama senin çarşamba kontrolde bi terslik yok tuki sanmıyorum canım bencwe sen biraz üşütmüşsündür

kuzucum sana bu çatlatma iğnesi yapılmadı daha dimi canım yok yok bu okuduklarıma göre sende bu olmamalı canım içini rahat tut sen stres yokkk sakın telaş yapayım deme içinin rahatlaması için dr unu bi ara istersen kuzucum ama ben sanmıyorum biraz üşüttün bence sen

kasıklarımda fena bi ağrı var nedeni yumurtlamış olmammı çatlamış olmasımı üşütmüşte olabilirim ama....

benim kasıklarımda ağrı oluyodu ben çok korkuyodum doktora sordum
böyle pıt pıt atardı
yumurtalardan oluyomuş yani yumurtaların oluyo dedi bana
sonra ağrı biraz hafifleyincede çatlıyodu akıntım yoğunlaşıyo yani kontrollerimde hep öyleydi
eğer bu dönemlerindeysen olabilir
ama değilsen üşütmüş olabilirsin canım dikkat et kendine.....

b) Tedavi sırasında 20den fazla follikül gelişimi olan veya E2 düzeyi 4500 pg/mlnin üzerinde olan hastalarda tedavinin iptal edilmesi c) Tedavinin iptal edilmesinden önce ilaçlar kesilip E2 düzeyi normale düştükten sonra hCG yapılabilir d) Tedavisi iptal

kuzucum canım senin bu kadar yumurtan zaten oluşmamıştır ki çatlatma iğneside yapılmadı stres yapma ne olur dr unuda ara içini ancak o rahatlatır güzelim

b) Tedavi sırasında 20den fazla follikül gelişimi olan veya E2 düzeyi 4500 pg/mlnin üzerinde olan hastalarda tedavinin iptal edilmesi c) Tedavinin iptal edilmesinden önce ilaçlar kesilip E2 düzeyi normale düştükten sonra hCG yapılabilir d) Tedavisi iptal

kuzucum canım senin bu kadar yumurtan zaten oluşmamıştır ki çatlatma iğneside yapılmadı stres yapma ne olur dr unuda ara içini ancak o rahatlatır güzelim

geldim canım evet oluşmamıştı bu kadar ama 2 taneyi saydı dr 5-6 mm çapında ne kadar yumurtam var bilemiyorum çok var ama bundan eminim dr epey yumurtan var ama dedi bizim için önemli olan çok olması filan değil dedi neyse bakalım kayracım halsizlik uyku çok var sırtımda ağrıyor ciğerlerim sanki belkide üşüttüm bakalım hayırlısı allahtan yarın ola hayrola

bnmde kasıgımda agrı var bide sümüksü bi akıntım var bugun bakalım daha adetin 10. günü bu kadar erken de olurmu ki yumrtlama gecen ay günde 3 klomn içmiştim ondanmı ki acep yoksa kistim var ondan mı :KK43:

geldim canım evet oluşmamıştı bu kadar ama 2 taneyi saydı dr 5-6 mm çapında ne kadar yumurtam var bilemiyorum çok var ama bundan eminim dr epey yumurtan var ama dedi bizim için önemli olan çok olması filan değil dedi neyse bakalım kayracım halsizlik uyku çok var sırtımda ağrıyor ciğerlerim sanki belkide üşüttüm bakalım hayırlısı allahtan yarın ola hayrola

canım yarındı randevun kafanın rahatlaması için dr unu arayp sor istersen ama bence üşütmüş olabilirsin canım

canım yarındı randevun kafanın rahatlaması için dr unu arayp sor istersen ama bence üşütmüş olabilirsin canım

boşver kayracığım dediğin gii çatlama iğnesi olmadan bu ohss olmaz ben yarını bekleyeceğim ama şu bir gerçek karnım şiş çok uykum var ve kalbim ağrıyor hafif koluma vuruyor pantolon belimi skıyor yumurtalıklarım sanki şişip şişip patlıyor

canım benim inşallah rabbim sana yüreğinin temizliğine layık hayırlı sağlıklı bir tosuncuk nasip edicek inşallah canım senin zaten yakında hamile kalacağını hissediyorum canım bide ayşeyi tiryakı bubuşu kızlar hepinizi yazamadım ama hepiniz 2010 da anne olacaksınız inşallah ALLAH ın izniyle
inşallah cnm sende aramızda ol. ağzınıza sağlık hepinizin.

kayracım baksana halsizlik yorgunluk bendede var aynı şekilde dün gece ablamla telefonda konuşuyorum neden öle konuşuyorsun dedi zor nefes alıyorum dedim alalhım ne olur bu tehlikeyi bana yaşatmasın

yaaaaa ne kadar kötü şeyler düşünüyosun lütfen ama sen bu kadar moralsiz olursan eşinide etkilersin.
hiç sanmıyorum kötü şeyler olacağını kendine dikkat et dr unu ara sor. böyle kendini yeme..yoksa ben seni yerimmmmcokacimcoook

inşallah cnm sende aramızda ol. ağzınıza sağlık hepinizin.

yaaaaa ne kadar kötü şeyler düşünüyosun lütfen ama sen bu kadar moralsiz olursan eşinide etkilersin.
hiç sanmıyorum kötü şeyler olacağını kendine dikkat et dr unu ara sor. böyle kendini yeme..yoksa ben seni yerimmmmcokacimcoook

:roflol::roflol: yok cnm dr umu aramak istemiyorum ikide bir dr u arayıp burnundan getiren insanlardan olmak istemiyorum açıkçası sıkmak istemiyorum rahatım artık sağolun arkadaşlar sadece fiziken halsizim ve kalbim ağrıyor üşüttüm sanırım

ben açtım ama bitti ne oldu söylesene canım

canlarım bende sonuna yetişebildim ama infertil ve sperm sorunlarıydı ama reklam girdi sonra bitti yetişemedim üzüldüm bi şey dedi dr önce sorunu hallediyoruz sonra normal yolla hamile kalabiliyorlar dedi bazıları rahim filminden sonra kiminide tatile gidip kafanızdan biraz çıkarın dedi sanırım

kıslarrr başım muthiş dönüyo nasıldaaa uykum var kasıklsrımda bi ağrıyoki daha adetimin 13, günü...

canlarım bende sonuna yetişebildim ama infertil ve sperm sorunlarıydı ama reklam girdi sonra bitti yetişemedim üzüldüm bi şey dedi dr önce sorunu hallediyoruz sonra normal yolla hamile kalabiliyorlar dedi bazıları rahim filminden sonra kiminide tatile gidip kafanızdan biraz çıkarın dedi sanırım

tüh ya kaçırdık desene netten bakamazmıyız
derya baykalın bugünkü proğramı diye

X