Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım adetliyken kuran ayetleri sureleri okunmaz sen adet olana kadar oku
adetin bittikten sonra yine okursun

kuzucum bak doktorun
gebelik oranlarında birşey degişmedi diyor
yani tek aşılama ve çift aşılamanın tutma oranı aynı
iyice araştırda bari
çünkü aşılamaya yaklaşıyosun

canım adetliyken kuran ayetleri sureleri okunmaz sen adet olana kadar oku
adetin bittikten sonra yine okursun

Ben de adetliyken kuran okunmaz diye biliyordum ama 41 gece okuncak diye öğrenince emin olmak istedim.Ayrıca ben kuranın türkçe mealini okuyorum allah kabul etsin inşallah.

ayyyyy canım neden üzülüyosun senin için içmiyoki bebeğiniz için içiyo
birazcık katlansın canım
ben eşime bebeğimiz için yiyosun diyorum içiyo vallaha başka çare yok üzme kendini tatlımm

denedim tatlım onuda dedim ama midesi almıyomuş dün işte çok zorlandım dedi bende kaldırıp döktüm sanki ben tek başıma doğurcamCADIARZU
umursamıyorum artık ben yiyip içiyim bari napıyımsenağlama

neşecim bak sana ne dicem beni dün akşam 6 gibi hıçkırık tuttu hemde baya bi ciddi sonra geçti bi şekilde sonr gece saat 10,30 gibi aynı şekild eoldu geçti ve şimdide tam 15 dakikadır hıçkırıyorum neden acaba ilaç ciğerlerime etki ediyor olmasın hani OHSS sendromunda ciğerler su toplar filan ya ne diyorsun

Ben de adetliyken kuran okunmaz diye biliyordum ama 41 gece okuncak diye öğrenince emin olmak istedim.Ayrıca ben kuranın türkçe mealini okuyorum allah kabul etsin inşallah.

allah kabul etsin canım
sonuçta senin niyetin önemli
içinden ne kadar geliyorsa o kadar oku

bende çarşıdan geliom
incir aldım bide zencefille keçiboynuzu pekmezi
zencefille keçiboynuzu pekmezini karıştırıp yiyomuş neşe bende öyle yapcam
okadar çok kür kullanıyorumki inan yemek yiyecek yerim kalmıyo
hele o böğürtlen kökü varya resmen odun tadı ya:bbo:

Canım benim adet düzenim bekarken de evliliğimin ilk zamanlarında da iyiydi 28-29 günde adet oluyordum ama son zamanlarda gecikmeli oluyor 32 günü buluyor ve adetim çok sancılı oluyor.Süresi düzenli sayılır ama bazen adetim çok fazla olurken bazen de çok az oluyor bu yönden düzensizlik var.Eşimin sprem tahlili yapıldı benim rahim filmim çekildi bu yönlerden bi problem yok onun için doktor klomen verdi.Ama benim ilişki sırasında acım çok oluyor bu da endometriosiz belirtisiymiş bu yüzden gebe kalamıyorum diye korkuyorum.

canım sonuçta bunlar hormon ignesi
keşke kullanmasak ama mecburuz kullanmaya
bende öyle hıçkırık sorunu yok
cigerlerde su toplamasını bilmiyorum ama
yumurtalıklarda su topluyor ve yumurta kocaman oluyor
bu konuda bi bilgim yok
ama kilo artışı ve kıllanma yapıyor
şükür bende o sorunlar yok

hoşgeldin kuşumm bizde seni össssledik :roflol::roflol: naber sen nasıl oldun canım

çok şükür canımın içi iyiyim ne olsun ama sabaha karşı uykudan bi uyandım başım nasıl dönüyo gözlerimi açamadım midem bulanıyo çok fenaydım şimdi iyiyim ama korktum ne oluyoki dedim çokçok dönüyodu başım aşkımında ödü koptu acile götüreyim dedi geçer dedim ama yarım saatten fazla sürdü canım ya :roflol: bir dokun bin ah işit derlerya benim cevabımda öyle oldu kuzummm:roflol:

Simalcım bizimkilerde öyle her defasında dile getiriyorlar hatta kayınvalidem sormuş eşime sizin bebeğiniz mi olmuyo diye. O zaman daha öğrenmemiştik anne onu nerden çıkardın demiş eşimde 1 yıl geçti evleneli olmadı bebeğiniz demiş Biz zaten ilk 10 ay içinde düşünmemiştik. Ama soranlara 3-4 yıl düşünmücez diyorum akıl veren çok oluyor biliyorum ama olmuyo da diyemem heralde dimi Söylesem bu sefer daha çok soru soracaklar ve moralimizi bozacaklar. Eşim annesine söyledi. Biz 3-4 yıl bebek düşünmüyoruz. Gezeceğiz tozacağız herşeyin bir zamanı var demiş. Onlar da kızdılar tabiki ama gerçeği söylersek onlar da üzülecekler ve biz daha da üzüleceğiz. En azından 3-4 yıl psikolojimiz rahatken bebeğimiz olur diye düşünüyorum. Şu an çevre faktörünü o kadar takmıyorum. Hatta bu sorunu yokmuş gibi davranıyorum. Geçen bi arkadaşımız beni hamile sanmış o kadar mutlu görmüş ki beni yemeğe falan çıkmıştık arkadaşlarla hamile sanmış arkadaşla bunu kutluyorum diye düşünmüşler Allaha dua ediyorum namazlarımın arkasından. Salat ı tefriceyi okumaya başladım. İnanıyorum olacağına.

arkadaşlar ben çıkıyorum
abdest alayım namaz kılacam
doktor dönüşü akşam girerim
kendinize iyi bakın
bana dua etmeyi unutmayı
ezan okunuyor sizler için dua edeyim hoşcakalın

kızlar slm nasılsınız baya sayımız arttı ne güzel bir sürü hikaye bir sürü tecrübe burdan öğrendiklerimiz inşallah sebebimiz olur.
kzılar benimde günüm geldi sabırla bekliyorum bakalım. 2 ay öncesinde ayın 25 iydi gecen ay 24 ünde oldum
bugün 24 bakalım su anda bişey yok allahım ne olur yeni yıla bebeğimizle birlikte eriştir bizi.
işyerimde bi kız var bekar saf iyi bi insan öyle kötü kalpli değil ama benim özelimide bilmeyen biri yani çocuk olayını falan bilmiyor sabah geldi seni rüyamda gördüm çok kısa dedi nasıl gördün dedim.
ben hamileyim dedin bende aa ne güzel dedim sana diye anlattı rüyasını.
hayırdır inşallah allahım inşallah malum olmustur.
kuzu senin gecenki mesajında aklımda içinemi doğdu yoksa müjdeyi bi alsam ahhh ahhhh

Arı sütü poleni (gsening) (ballı karışımı var bizde) kullanabilir eşin. Çakşırı da eçibybonuzu kürünü de devamlı yapıyorsunuz dimi. Aktarda 20-30 baharatın olduğu ballı karışım görmüştüm. Onu almak istemiştim eşim inanmıyorum ben onlara dedi aldırmadı. Isırgan otu tohumu, zencefil kullanıyor ayrıca. Domates,çilek, avakado da arttırıyormuş hareketliliği. Fazla sarımsak sperm hareketliliğini azaltıyormuş eşim önceden çok kullanıyordu azalttı sarımsağı Benim öğrendiklerim bunlar canım.vereliniortak

hmm tamam canım sağol. ya evde tek olmadığımız için. o yüzden kaynatamam. odama koyarım ordan yerizz kocişimle.

bende şimdi kaynattım içicem yemekten önce haşladıklarımıda atmadım öyle yiyorum sende öyle eminim bi faydası olur inşallah:Saruboceq:

kuzunaz sana özelden bişi yazdım bi bakarmısın tatlım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…