Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bubuşcuğum szenle en son konuştuğumuzdan beri hissettim sanki bunu inşallah hamilesindir canım inşallah sana mucize bizede çok güzel moral olur ayçanisadan sonra baya oldu hamiş haberi almayalı

hilalciğim özel mesaj görünmüyor canım mesajlarımda tekrardan dene istersen profil mesajı yada özel mesaj yok yani gelememiş sanırım

kuzucum boş bi vaktinde benim adet tarihini değiştirirmisin canım 19 aralık ta geldi keşke gelmese ama beklenen adet tarihide 19 ocak canım sositososito

walla ne duysam yapıyorum çakşırı 1 defa içti. yapsam içer yapayım o zaman.arı sütü polen karışımmı satilıyo akşam gidip alayım aktardamı var.

kızlar ben şimdi çıkıyorum binada kuran toplantısı var oraya gideceğim
inanın hepiniz için dua edeciğim ikişer üçer inşallah bebişimiz olurda nasıl susturcaz diye konuşuruz:)
allaha emenet olun...

sende ALLAHa emanet ol canım.hep beraber birbirimize dua edelim.bende namaz kılcam tesbih çekecem niclerinzle dua edicem .RABBİM inş. kabul eder....

:Saruboceq:
sağol hilalcim rabbim kabul etsin canım dualarınızı

walla ne duysam yapıyorum çakşırı 1 defa içti. yapsam içer yapayım o zaman.arı sütü polen karışımmı satilıyo akşam gidip alayım aktardamı var.

Bunu eşim daha önce aktardan almıştı. Aktarlarda satılıyor. Birde soya ve çinko nun yararını duymuştum simal. Soya fasülyesi pişircem birgün Çinkonun hangi gıdalarda olduğunu indirdik siteden Onlara daha ağırlık vermeye başladı. Bir ay sonra test yaptırcak eşim inşşalh sonuçları yükselmiş olur. Tüp bebeğe gerek olmadan hamiş kalırız hepimizz:
kuzunaz neşe simal hilalbebik kayra esk evindarkece

inaşllah canım RABBİM hakkımızda hayırlısını versin.hayırlısıyla bebeişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.biz ocağın ilk haftası kontrole gidecez hastaneye gitmişken eşimede diyorum bidaha sperm ver bakalım sonuç ne çıkacak inş. güzel sonuç alırız....

inşallah canım inşallah rabbim en kısa zamanda nasip etsin bize bebeklerimizi canım göbüşlerimiz bebişlerimizle dolsunnnnn

bubuşcuğum szenle en son konuştuğumuzdan beri hissettim sanki bunu inşallah hamilesindir canım inşallah sana mucize bizede çok güzel moral olur ayçanisadan sonra baya oldu hamiş haberi almayalı

inşallah cnm bakalım sabırla bekliyorum bugünde olmazsam enfazla yarında beklerim benim 1-2 gün farkedebiliyor çünkü inşallah 26 sı cumartesi test yaparım.
kısmetimizde vardır inş. hepimiz tek tek yasayalım bbu mutluluğu isteyen herkese versin allah kimseyi evlat hasretiyle sınav etmesin.
rüyana göre önce ben sonrada sen ahmile kalırsın belki bellimi olur. :1hug:

ayyyy inşallahh hamilesindir canım okurken daha içim kıpır kıpır etti....dikkat et kendine..evimde bilgisayar yok ama inşallah p.tesi haberini geçte olsa okurum burdan. ben sizleri okadar merak ediyorumki evde hep diyorum keşke pil.olsa neler oluyo acaba...burda birbirimize verdiğimiz moral destekle inanıyorum sırayla hepimiz hamile kalacaz.bu ay 2 kişi gelecek sonra hapimiz hamiş olup hamiş muhabbeti yapacaz inşallllahhhh...

herkes nereye kayboldu yineeee nerelerdesiniz kızlar azıcık işlere kaptırıyorum kendimi bi bakıyorum hepiniz gitmişsiniz

merhabalar.ben yeni katıldım.dün ve bugun adet tarihimdi.dün kahverengi lekelenmeleri oldu.bu sabah da simsiyah lekelenmeler yasadım.ama sonra kırmızıları gördüm.sanki parcalar düşüo gibiydi ve o kadar yogunduki,dedim acep düşükmü yaşıom yada kimyasal gebelik mi dış gebelikmi.nolur yardım edin.cok telaşlıyımmmmmmmm

inşallah cnm allah yüzümüze baksında daha fazla uğraştırmasın bizleri.
simal aynı şehirdeyiz sen nerde oturuyosun. ben çankaya yıldızda oturuyorum.
bu destek niye bu kadar kıymetli biliyomusun çünkü burda derdimiz aynı ve gönül rahatlığıyla bütün duygu düşüncelerimizi paylaşabiliyoruz.
çekinmeden bağıra bağıra çocuk istediğimizi söylüyoruz. oysa çevremize öyle değiliz en yakınımıza bile biraz dertlensek aman bak ne duydum kafana takıncada olmuyomus bosver hayırlısı olsun derler. ve ben artık bu konuyu tüm samimiyetimle kimseyle konusmuyorum cünkü sinir oluyorum.
aynı dert onlarda olsa anlarlar ama anlamıyorlar işte.
bu yüzden burası bu kadar moral veriyor çekinme yok rahat rahat anlatıyosun ne oluyosa ve karsılıgında iyi şeyler duyuyosun aman bosver diyen yok.
cok yazamasamda sürekli takipteyim inş. kızlar allahın izniyle müjdelerimizide vericez.

dikmendeyim canım.pazarın orda.ama şimdi çankırıdayım sıksık geliyorum annemler orda şimdi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…