Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım aramıza hoş geldin öncelikle bu ay ağrı kesici antibiyotik filan kullandınmı canım veya bir kür mesela soğan ayrıca üşütmüşte olabilirsin ama kendin emin olmak için bir dr a gitmeni tavsiye ederim canım benim geçmiş olsun

canım inşallah bu kadar gğzel anlatırdı bizim aramızdaki diyaloğun mucizesi :1hug::1hug:

benimde bi sıra adetim o şekilde gelmişti Dr gittim hamile olabilirsin dedi ultrasondan bakıldı doktor sonra kistten şüphelendi bişey çıkmayınca hormonlarıma bakıldı prolaktin çok az yüksek çıktı ama bazen olabiliyormuş böyle ama sen yine de dr a görün derim.

kızlar hayırdır bi durgunluk var bugün fırtına öncesi sessizlikmi yoksa birden bisürü hamileyle fırtınamı çıkacak topiğimizde ne dersiniz

bgün de adet olmadım anne
Bu gün de adet olmadım

kafayı sıyırdım daha

Öyle bi şarkı vardı ya
bu gün de çlmedim anne
bu gün de ölmedim

Şimdi ben

bu günde adet olmadım

ama maalesef negatif
dayanamayıp test aldım
hani biliyorum sonucumu
ama işte daha fazla ümitlenmeyeyim diye
yaptım testimi
aldım sonucumu
kocaman bir negatiiiiiif

Tek korkum yumurtlamamış olmak
Rabbim yardımcımız olsun

ateşe göre 20. gün yumujrtladım ve adet için 2 gün var
yani cumartesi olmalıyım
ama ben çıldırmak üzereyim artık
Çünkü emin değilim
bu ay ki ateşim bi garip

Keşke hamiş olsaydım
sonucu bile bile yine de elim ayağım titreditesti yaparken
delilik işte

titremezmi canım ya inşallah olur...benimde bi başım dönüyoki acaba dedim ama malesef kansızlıktanmış.üzülme moralini yüksek tut..olacak buna tüm kalbinle inan.

canım benim kıyamam sana ben ama takma kafana üzülme 1 2 güne kadar gelir canım stres yaptıkça gecikiyo biliyosun adetinle beraber bebeğine doğru yeni bi sürece başlıycaksın canım benimde öyle inşallah canım ocak ayına kaldı ümitlerimiz yeni yılın ilk ayında bebeklerimiz bize süpriz yapar inşallah canım:asigim:

kızlar çıkıyorum artık rabbime emanet ediyorum hepinizi kendinize çoook iyi bakın yarın görüşmek üzere canlarımmm :asigim: hepinizi çooookkk seviyorum gelecekteki bebişimin teyzeleriii

benim eşimin işi için burdayız ama her haftasonu hemen hemen ankardayım.yakın aslında çankırı annenler burdamı?

yok cnm anneannem cankırılı ama 60 yıldır ankarada kimsemiz yok yani gidip gelme durumuda yok o yüzden.bütün aile ankaradayız.

canım inşallah bu kadar gğzel anlatırdı bizim aramızdaki diyaloğun mucizesi :1hug::1hug:

cnm bugünler nasıl gececek kafayı yiycem sabır sabır ama nasıl.
cumartesiye kadar artık olmazsam test yaparım ancak çünkü ondan önce yapıpta ay erkenmi oldu cıkmadımı bilmem ne yapmak istemiyorum.
eğer kendimi dinlersem bir sürü belirti var ama kendimi kaptırmamam lazım. bu ay ilaçsız iğnesiz yumurtladım. bakalım hayırlısı inşallah.yarrabbim senin hazinen o kadar bolki ne olur şu kullarına birer tane sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlat nasip et.

kuzu ben bu hafta günah bişey yaptım. iş yerinde arkadaslar bi cafeye gitmişler.
kadının biri acayip fal bakmış neyse benim kuzenimde yeni bosandı eşinden sıkıntılı günler geçiriyor onunda ısrarıyla gittik.önce kuzenime baktı herşeyi döktü ortaya bildi yani.
sonra bana baktı sen hamilemisin dedi hayır dedim yani beşik çıkmıs karnında cıkmıs ya haberin yok yada yakın zamanda olacak dedi. daha neler neler oğlun olacak adınıda kuzey koy dedi.
asıl bomba şimdi biz eşimle 10 yıl cıkıp evlendik ve hep hayal kurarken oğlumuz olursa toprak kız olursa yağmur yada ılgın derdik.
kadın bana dediki toprak ismini koyma yarı mezar derler sen aklından geçirmişsin koyma o ismi dedi. eşimde yanımdaydı allahtan çünkü anlatsamda inanmazdı bizim aramızdaki şeydi herkes bilmez en azından o kadın nerden bilcek..

ya işte böyle bi şok yasadım aslında günah diyede cok düşündüm ama ne derler fala inanma falsızda kalma..:1hug:

ben aslında bu fal muhabetine azda olsa inanıyorum bazen
bana hiç öyle biri bakmadı ama
anneme bakmışlardı dayım 11yıl çocuk sahibi olmadı yengemdeydi sorun tüp bebekte tutmadı kilo problemi vardı ama birbirlerine deli gibi aşıklardı
ozaman biz keçiörende oturuyoduk adam resmen şakır şakır herşeyi bildi
kardeşinin çocuğu olacak dedi o kadın gidecek dedi
siz taşınacaksınız dedi
ve tabi 1sene geçmedn dayımın karısı gitti
ve evlendi evlendiği ay bebeği oldu
bizde ordan 3ay sonra taşınmıştık bizim evimiz olduğu halde
bizde napalım şimdi fala inanma falsızda kalma:1hug:

naber yavruceylan?
yukarıdaki yazdıklarını okudum tatlım
inşallah hayırlı olur canım bu ay olmassa bidahaki ay
moralini bozma geçen ay benim 6gün gecikti nasıl heyecanlanmıştım o tek çizgiyi görünce ne yapacağımı şaşırdım
ve benim adetlerim hiç şaşmazdı ondan belkide ümit ettim
şunu biliyorumki bizi etkileyen en önemli faktör stres
olurmuyum olmazmıyım
1 saat geçti
iki gün geçti
hamlemiyim diye ardı arkası kesilmeyen sorular bizim bünyemizi mahvediyo
bir gün bizlerde hamiş kalacağız tatlım buna ben yürekten inanıyorum
moralini bozma.....hiç umursama:umursamaz:

KIZLAR BU ARADA YAKI YAPTIRDIM KOMŞUMA
NE BıLıYıM NE DUYSAM DENıYORUM BAKALIM NOLCAK.....
BEL AÇIKLIĞI FALAN OLABıLıR DıYE ÇOK ÜŞÜTÜYORUMDA
OLURMU DıYE DENEDıM KOMŞUMUNDA OLMUYOMUŞTA KAYNANASI YAPMIŞ O AY OLMUŞ
AMA ŞUAN CAYIR CAYIR YANIYORUM.........:)mafoldumben

bende adet oluyum ole bırsey yapcam :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…