Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar hani benim bingöldeki arkadaşım hamile demiştim yaa.. az önce konuştum ya hemde kazayla olmuşş yaa dedim iki adet tarihinn ortasına nasıl denk gelmiş dedimm kesin kocişin bileerek yaptı ddedim.. ama çok sevindim yaa.

uzuunnnnnnca bır aradan sonra tekrar ben geldımmm...Sizlere hamıleyıııımmm dıyerek başlamayı ne çok isterdım ama hala degılımmmm...Bız gun tutturamıyoruz galıba kocamla...neyse...

Kuzucum benım adet tarhını degıstırebılırsın..

SAT 23 ARALIK beklenen 21 ocak..adet duzensızlıgı de bıttı sanırım son 3 aydır 29 gunde bır oluyorum çunku..bır ay bogurtlen koku ıle oldu bu ay 7 guın incir yaptım bılmem faydası oldumu yoksa kendılıgınden mı duzene gırdı artık...

Kıslar ya benım yumurtalıklarım ŞıŞıyor sankı patlayacak gıbı bıŞı hıssedıyorum neden acaba

Kıslar ya benİm yumurtalıklarım ŞİŞİyor sankİ patlayacak gİbİ bİŞİ hİssedİyorum neden acaba

ne güzel işte bakarsın ikiz üçüz olur:)
sen bugün doktora gitmedinmi bişey olsaydı söylerdi sana merak etme keyfini çıkar:)

kıslar yumurtalıklarımın şiştiğini nasıl anlıyorum derken sanki orada bişi büyüyor hani balon şişer gibi genleşiyor sanki pantolonumun düğmelerini açtım

Kuzucum hadi gözün aydın canım
çok sevindim haberine

canım hoşgeldin teşekkür ederim ben 2 taneyle kalmayacağını düşünüyorum ardından gelecekler bence çünki 10 ve 9 mm çapında olanlar 2 tane diğerlerini saymadı zaten şey dedi senin gibi yumurta rezervi çok olanları sıkı takip ediyoruz ki çok fazla yumurtan olmasın dedi

canım iğneyi kestimi yoksa devem ediyomusun?

slm kıslarrr..nette bi sorun vardı yeni girebildim.pazara gittim havuç ve armut aldım.....havucu nasıl yedireyim yağ olmadan havuç tüketmeyin diye duymuştum..

slm kıslarrr..nette bi sorun vardı yeni girebildim.pazara gittim havuç ve armut aldım.....havucu nasıl yedireyim yağ olmadan havuç tüketmeyin diye duymuştum..

eğer havuç suyu yapabilme imkanın varsa öyle yap canım içine bir iki damla damlat...
eğer yoksa ıssırarak yesin....
kolay gelsin:)
bende armut aldımda geldim:)

eğer havuç suyu yapabilme imkanın varsa öyle yap canım içine bir iki damla damlat...
eğer yoksa ıssırarak yesin....
kolay gelsin:)
bende armut aldımda geldim:)

tşk ederim canım.akşam yıkayım ısıra ısıra ysesin.rendelesemde salata gibi yağlayıpmı yedirsem diye düşünmüştüm.ya kış geldi geleli soba elimizde dolaşıyoruz.işden gidince yemeğimde yok sobanın yeri değiştirecez gene offffffffff .....

canım ne sobası doğalgaz sobası mı kömür mü? ay kış zor ya allah yardımcımız olsun ben ufo birde kombi yakıyorum karışık yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…