Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ceylanım nasılsın canıma.s.

canım kusura bakma görmedim
yemek yapmak için çıkmıştım
şimdi biraz dinleniyom
birazdam pilav yapmaya gidicem

Gerginim güzelim
32. günde bitti
Hafif hafif ağrım var
ama dün çok fazlaydı ağrım
devam etseydi kesin adet olurdum ama devam etmedi canım
bekliyorum halaaa

Senin dişin nasıl oldu??
hafifledi mi ağrısı biraz??

amin canım inşallah. RABBİM genede evimden sobamdan şikeyetçi değilim şükür hamdolsun mutluyum.tek duam RABBİM sağlıklı bi bebek versin.....

amiiiiinnnnnn inşalllah canım en kısa zamanda kavuşursun bebişine canım ve herkes için aynı dileklerim 2010 da burası hamiş kaynıycak rabbimin izniyle canlarım :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

yok canom şimdi ağrımıyo ama sanki dişim dışarı çıkacak gibi hassas ağrı kesici içmesem asla duramam ağrısından şimdi uyuşuk uyuşuk sanki pzrtesi çektircem inşalllah kurtulcam

ceylancım çıkmak zorundayım canım rabbime emanet ol yarın görüşmek üzere adetine galince benim yumurtlamam geç geldi o yüzden 4 gün geç adet oldum inşallah hamilesindir canım ama seninde geç olduysa adetinde o yüzden 1 kaç gün sarkabilir benimde çünkü sancılar gelip gitmişti güzelim ama inşallah hamişsindir:asigim:

yok canom şimdi ağrımıyo ama sanki dişim dışarı çıkacak gibi hassas ağrı kesici içmesem asla duramam ağrısından şimdi uyuşuk uyuşuk sanki pzrtesi çektircem inşalllah kurtulcam

Tekrar geçmiş olsun canım
hadi git hazırlığını yap
ben de gidiyim bi pilav çorba yapiyim

keşkeeee
ama değil biliyorum canım
ateşle anladığım kadarı ile
taaaa 20. gün yumurtlamışım
yani 2 gün daha var
zaten e2 de az çıkmıştı bu ay
amaaaaan neyseee
olamazsam drdayım artık

Ben de kaçtım kıslaaar
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

iyi durumun kuzucum .sen puregonla başlamışın tedaviye niye menegon igne vuruluyosun ki gerekirse paranla al canım bu igneler hassas igne sürekli dolap içinde saklanması gerekiyor yoksa hemen bozulur.senin vücudun puregona cevap vermiş degiştirmesen iyi olurdu ama sen bilirsin günlük kalçadan yapılması kolay degil

durumun iyi ama büyük yumurtaların azmış canım benim önceki tedavide 6 yumurtam vardı o ay hamile kalmıştımya düşük oldugu ay.bende yarın gidecem doktora

kıslar başdönmem halaaaa devam ediyo ama ben doktora gittim hemoglobin baktırdım kanım düşmüş 10,6 ilaç verdi doktor.kansızlıktan dönüyomuşum....zati daha yumurtlama günüm bile değil 12 sinde son adet olmuştum.

kızlar bu e2 ye çok takılmışınız kuzucum evet tüp bebektede bakılmalı aşılamadada çünkü yumurta gelişimi için yine aynı igneyi yiyeceksin .neyse sen kafaya takma canım cumartesi gittiginde zaten bu tahlili ister senden istemezsede doktorundan şüphe edecem.ben 3 doktordan geçtim .tayinimiz çıktı başka doktora gittik .yani öyle öyle 3 doktora gittim her doktorum tedavi görürken e2 ye bakıyordu .bu hormon yumurta geliştiren hormon sen ilacı yiyip yiyip hiç bakılmazsan o yumurtalar su toplayıp kafan kadar olurmuş .bu tehlikesi var canım.siz bu konulara takılmayın doktorunuz en iyisini bilir

kuzucum ilişki hakkında yazmışın canım doktorlar müsade ediyor bize karı koca hayatınız devam etsin diyor her seferinde ne zaman çatlatma ignesi yapacak bir gün önce zaten doktor der bize diyor.canım gittiginde sor canım.
muhtemelen aşılaman pazartesi yada salı olabilir benim ki de yarın doktora gidelim bakalım ne diyecek bende merak ediyorum.yumurtalıklarında agrı hissetmişin canım .yumurtalar sen igne vuruldukça her gün büyüyecek ve agrı yapacaktır telaş etme sakın
ve akıntın artacak kıvamı yapışkan bir kıvam olacak
ateş ölçme yönteminide dene bence
bende şimdi çıkacam
doktordan gelince haber ederim size
şimdi komşuya igne yaptırmaya gidecem
allaha emanet olun canım

neşeciğim bana uzun uzun bir kaç mesaj yazmışsın canımçok teşekkürler e2 yi ben en çok senden hatta bir tek senden duyuyorum birde tüp bebek topiklerinde cnm burdaki arkadaşlar dahil normal yol veya aşılama ile ilgili yumurta takipleinde öyle bişi görmmeiş bende hiç görmedim yani dr zaten usg ile bakıyoruz genelde tüp bebekte bakılır çünki çok yumurta oluşturulur ama eğer sendede öle bir durum gelişirse bakılır dedi şu an gerek yok aşılamada gerek olmuyor usg ile kontrolümüz altında dedi aşılama tüp bebeğe nazaran daha kontrolsüz bişi yumurtlama açısından

yani kısacası dr istemeyince benim elimden ne gelir değilmi dün bir topikten bulduğum yazıyı kopyaladım buraya tüp bebek yaptıran bir kadın e2 değeri 1100 iken birden 300 e düşmüş o da yumurtaların boş olduğunu gösteriyormuş büyümesiyle değil kalitesiyle alakalı bişi burdanda neyi çıkarıyorum biliyormusunuz incirin yumurta kalitesine olan etkisi sizce e vitamini ile mi yapıyor bu işi yani bi anlamda bitkisel östrojenmi bu incir acaba :)))

bence de olabilir
Şekil olarakta zaten yumurtalıklarımıza (Taze halinden bahsediyorum) benziyor
eeee
kuruyuncada içindeki yumurtalik rezervlerini andırıyor
bir sürüüüüü minicik yumurta
Haksız mıyım kızlaaaar
Bi de soğanıda baş aşağı tuttuğunuzda ve biraz büyük hayal ettiğinizde
alın size rahim
yine ceviz tıpkı bir beyin
ya ben meyve ve sebzeleri organlara benzetmeyi severim de...:roflol:
fasulye (kurusu) bana hep böbrekmiş gibi gelir
Faydası var mıdır bilmem ama

Kız Ayşe nerelerdesin
e artık güzel bi haber ver canım yaaaa
bak elimde mendil bekliyorum
hazırım halaya kaydirigubbakcemile2

canım dogrusundur.senin gittigin doktor tüp bebek merkezinin doktoru daha iyi bilir ama bana her gittigimde neden kandan bakıyor ki.
kuzucum bi de zor oluyor canım
2 günde bir doktora git kan ver
bazen sıkılıyorum ama inşallah
bu kadar çabamız boşa gitmez
inşallah allah bize bebekler nasip eder
sana şey diyecem
incirden bahsetmişin canım
canım bende sadece günde 1 tane yiyiyorum
sen nasıl kullanıyorsun canım
anlatırmısın belki tedavi görürken
daha çok faydasını görürüm
inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…