Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım çok üzüldüm öncelikle geçmiş olsun...
bu atlatılmayacak gibi bir durum değil bana kalırsa ben nelerini gördüm okudum
eşin bol bol armut ve havuç tüketmeli bence zaten kaçiboynuzunuda yapıyomuşsun.
benim kuzenimin kocasınada aynısı demişler başak doktora gittiler ve eskilerini hiç söylemeden göstermediler yeniden tahlil yaptırdı ve sonuçları daha iyiydi ve tedaviye bile gerek kalmadan kız hamile kaldı.umarım sizinde allah yardımcınız olur tatlım moralini yüksek tut ve yüksek tutttur...

evet bugün buranın pazarı gidecem az sonra havuç ve armut alayım.her akşam ceviz ve fındık yediriyorum.kızlar varya özel doktor işte senin çocuğun olmaz uğraşma dediğinde adam tam 1 ay elime değmedi ne günler atlattım....sizler bana hayat verdiniz.aslında o uroloğu vurmak istiyorum burda yazmıştınız gecenlerde okudum spermler avuç içinde taşınacakmış eşime demiş kabı vermiş sperm i evde al bu kaba yarım saat içinde bize getir bizimki koydu poşete sallaya ysallay götürdü.ya okadar cahilceki konuşmaları siz nederseniz yapıyorum...hacettepeyide araştırıyorum.şimdi randevü alsam marta nisana verirler ozamana kadarda dahabi toplarız kendimizi.inşallah daha iyi olur.

hadi canım nasıl şaşırdım ya allah işte görüyosun...
benim doktorum seda tamsoy atlıman okadar şekerki insanın moralini hiç bozmuyo
ve sürekli evi bile arayıp ilgeleniyo benimle ben bu ay ara verince arayıp sordu merak etmiş...
hacettepeye git ama memnun kalmazsan seda hocaya gitmeni öneririm...yakınmı evin lokman hekime?
yaaaaa hadi hamiş kalalımda birlikte ultrasyona falan gideriz:)
bakarsın oğlum olur senin kızın olursa onu alırım:)hihoyyyt
süper yaaaaaaa

evet canım 12. cadde evim hacettepede bi muyene olalım olmazsa senin doktora bi gidelim canım bende çok sevindim yaaa inş tatlım beşikkertmesi yaparukkkkkk teyyyyy:teytey::teytey::teytey:

canım doktorlar bazen saçmalayabiliyorlar Allahtan ümit kesilirmi yaaa sen duadı et tevekkül et takdiri Allaha bırak sende benim ibi çok yenisin umutsuzluğa sakın düşme kürlere devam et ben öyle yapıyorum ve yakın zamanda olacağına inanıyorum çünkü RABBİM ÇOK BÜYÜK

kesinlikle RABBİM büyük sperm tahlili yine burdan öğrendiğim 3 ayda değişebiliyomuş.daha 1bucuk yıllık evliyiz 15 yıllık değil...bu doktorlar bunu nasıl söylebiliyorlar anlamış deilim...

hilalcim şimdi çıkmam lazım görümcem rahatsızlanmış kaynatamla hastaneye gidip gelcem sonra devam edruuuuuuuk tatlımmm öptüm şekeeerrr:eek:Şeniz

nasıl bi doktor o ya anlamadım gitti
sen bakma onlara canım benim
benimkini zorla götürdüm okadar korkuyoki ama banada hiç çaktırmıyo:)
çıktıktan sonra hiç iyi çıkmıcak falan diye mızımızlandı ve bahaneler üretip durdu...
ama sonucu çok iyi çıktı ....
sende kendini ferah tut canım
eşinede çok destek ol çocuk istediğini tabiki biliyo ama en azından ona çaktırma derim ...
strese girmemesi lazım...

hilalcim şimdi çıkmam lazım görümcem rahatsızlanmış kaynatamla hastaneye gidip gelcem sonra devam edruuuuuuuk tatlımmm öptüm şekeeerrr:eek:Şeniz

tamam sincan kızı:)
geçmiş olsun dileklerimi ilet görümcene
hı bu arada ben büyük gimsanın oralardayım...

nasıl bi doktor o ya anlamadım gitti
sen bakma onlara canım benim
benimkini zorla götürdüm okadar korkuyoki ama banada hiç çaktırmıyo:)
çıktıktan sonra hiç iyi çıkmıcak falan diye mızımızlandı ve bahaneler üretip durdu...
ama sonucu çok iyi çıktı ....
sende kendini ferah tut canım
eşinede çok destek ol çocuk istediğini tabiki biliyo ama en azından ona çaktırma derim ...
strese girmemesi lazım...

zaten dedim ben seni istiyorum bebek değil....

zaten dedim ben seni istiyorum bebek değil....

çok iyi yapmışsın kuzenım varya hiç üstüne bile düşmüyodu sadece işte meyve getirdiği zaman bol bol yediriyodu armuttu havuçtu
çayın yanınada fındık fıstık çaktırmaki işe yarasın:)

canım ev işine başladım bi kahve yaptım şimdi mola verdim :kahve: az sonra devam tam gaz-tatlicadiarzu-

ben bugün erken bitirdim işimi çok şükür:)
annem aşure yapıomuş beni çağırdı oraya gitcem birzdan ama
biyere gidincede çatlıom neler oluyo topikte diye:)
sana kolay gelsin kendini fazla yorma emi?

ben bugün erken bitirdim işimi çok şükür:)
annem aşure yapıomuş beni çağırdı oraya gitcem birzdan ama
biyere gidincede çatlıom neler oluyo topikte diye:)
sana kolay gelsin kendini fazla yorma emi?

sağol canım benim sizede kolay gelsin ALLAH kabul etsin canım annene selam ve saygılarımı ilet canım:asigim:

<embed width='444' height='345' src='http://www.porttakal.com/vs.swf?v=c662a553'></embed>

X