Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

rabbim isteyen herkese içinde kankama da bi bebiş wersin yürekten diliorum...

canım ne sobası doğalgaz sobası mı kömür mü? ay kış zor ya allah yardımcımız olsun ben ufo birde kombi yakıyorum karışık yani

kömür sobası canım.evet ALLAH yardımcımız olsun...zor çalışıyorum işden eve git yemek yap soba yak....işde çalış eve git evde çalış gece yat yatakta çalış zor walla .....

Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazırlanan bir bebek varmış.
Bir gün Tanrı'ya sormuş:

- Tanrım, beni yarın dünyaya göndereceğini söylediler, fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasıl yaşayacağım?

- Tüm meleklerin arasından senin için bir tanesini seçtim. O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. Meleğin sana hergün şarkı söyleyecek ve gülümseyecek. Böylece sen onun
sevgisini hissedecek ve mutlu olacaksın.

-Pekiiiii... insanlar bana birşeyler söylediklerinde, dillerini bilmeden söylenenleri nasıl anlayacağım?

- Meleğin sana dünyada duyabileceğin en güzel ve tatlı sözcükleri söyleyecek, sana konuşmayı dikkatle ve sevgiyle öğretecek.

- Peki Tanrım, ben seninle konuşmak
istersem ne yapacağım?

- Meleğin sana ellerini açarak bana dua
etmeyi de öğretecek.

- Dünyada kotü adamlar olduğunu duydum,
beni kim koruyacak?

- Meleğin seni kendi hayatı pahasına dahi
olsa daima koruyacak.

- Fakat ben seni bir daha göremeyeceğim
için çok üzgünüm.

- Meleğin sana sürekli benden söz edecek ve bana gelmenin
yollarını sana öğretecek.

O sırada Cennette bir sessizlik olur ve dünyanın
sesleri cennete kadar ulaşır. Bebek gitmek
üzere olduğunu anlar ve son bir soru sorar:

- Tanrım eğer şimdi gitmek üzereysem lütfen çabuk
söyle, benim meleğimin adı ne?

- Meleğinin adının önemi yok ,
sen onu "ANNE" diye çağıracaksın.

kömür sobası canım.evet ALLAH yardımcımız olsun...zor çalışıyorum işden eve git yemek yap soba yak....işde çalış eve git evde çalış gece yat yatakta çalış zor walla .....

simal gerçekten zor canım Allah kolaylık versin Doğalgazlı evlerde oturtmak nasip etsin sana. Msj atmıştım sana özelden geldi mi?fisfisfis

inşalllahhh KUZUCUM bu sınavdan alnının akıyla ve bebişiyle çıkacak rabbim temiz kalbine nur topu gibi bi tosuncuk nasip etsin inşalllahhh

Kuzunaz bunları nerden buluyorsun canım ya Gerçekten çok güzel opuyorumnanaktan

evet çok zor canım allah yardımcın olsun allah mücadelerini karşılıksız bırakmasın hiç bir zaman

çook zor canım evime geçmeden önce ve çalışırken çok çektim o derdi inşallah kendi evin olur ve doğalgazlı olur en kısa zamanda da kurtulursun canım

inşalllahhh KUZUCUM bu sınavdan alnının akıyla ve bebişiyle çıkacak rabbim temiz kalbine nur topu gibi bi tosuncuk nasip etsin inşalllahhh

inşallah canım sizin dualarınızla inşallah bu arada dua demişken 4444 tefriciye hala duruyor benim yarım kaldı okuyan yok off ne yapsam ki kıslar

çook zor canım evime geçmeden önce ve çalışırken çok çektim o derdi inşallah kendi evin olur ve doğalgazlı olur en kısa zamanda da kurtulursun canım

amin canım inşallah. RABBİM genede evimden sobamdan şikeyetçi değilim şükür hamdolsun mutluyum.tek duam RABBİM sağlıklı bi bebek versin.....

Biz bu sorunu öğrenmeden önce dua ederken Allahım ne olur ikiz olsun diyordum. Sağlıklı sıhhatli ve ikiz diyordum. Ne kadar yanlış dua ettiğimi düşündüm sonradan. Eşim de bence duaların kabul olacak öyle bak öyle düşün diyor.

kızlar bende çıkıyorum aşkıma kek yaptım şimdi gelir rabbime emanet olun kendinize iyi bakın bugün ev işinden pek yazamadım ama olsun kalbim sizinle her zaman

inşallah canım sizin dualarınızla inşallah bu arada dua demişken 4444 tefriciye hala duruyor benim yarım kaldı okuyan yok off ne yapsam ki kıslar

ayse nin kuran kursundan filan tanıdıkları varmıdır acaba canım ben sana okuyabildiğim kadar okurum canım ama hafta sonuna anca abdestli olurum antibiyotik uzatacak biraz zamanı heralde canım ama bitince okurum burdan kızlarda okumak isteyenlerde okursa baya okumuş oluruz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…