Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neşecim nasılsın parmağın nasıl oldu canımm
iyiyim canım parmagımda agrı yok ta öylece şiş duruyor yüzügüm bile olmuyor .valla .tedaviyede başladık ama inşallah bi aksilik çıkmaz bugünde doktora gidecez canım günlük popomdan igne yaptırıyorum yaptırdıgım yer agrıyor işte böyle canım sen neler yapıyorsun

iyiyim canım parmagımda agrı yok ta öylece şiş duruyor yüzügüm bile olmuyor .valla .tedaviyede başladık ama inşallah bi aksilik çıkmaz bugünde doktora gidecez canım günlük popomdan igne yaptırıyorum yaptırdıgım yer agrıyor işte böyle canım sen neler yapıyorsun

iyi bakalım tatlım inş olumlu olur tedavin
benimde boğazlarım çok fena aşırı öksürük üşüttüm
galiba canım uğraşıyorum işte hem böyle hastayım hem regliyim
karıştı gitti ikisiylede uğraşıyorum bakalımmakannehir

xtatlıkız ankara oturuyomuşun aşılamamız olmazsa yaza ankaraya gelecez tüp bebek için elbistanda tedavimi görüp sonra tüp bebek merkezine geliriz.ankarada bizim ögretmen arkadaş var eşi askeriyeden ankara gata nın karşısında oturuyorlar siz yakınmısınız oraya

ayşacim daha yeni abdest aldım namazımı kıldım ve bir fatiha okuyup ayet seçtim bak bakalım..
fetih suresi 18.ayet: Ey Muhammed:gerçekten Allah (hudeybiye.de)agacın altında sana biat ederken mü.minlerden hoşnut oldu. Böylece kalplarinde bulunan saadeti bilmiş.onlara huzur vermiş ve kendilerine yakın bir zafer ile mükafatlandırmıştır. ayşecim böyle bir ayet çok etkilendim ve yeniden bir fatiha okuyup açtım ve Secde suresi 8.ayet:insanın yaratılmasıyla alakalı ve ayet şöyle :İnsanın neslini(sperm ve yumurtadan) hakir bir sudan yaptı. bunuda okuyunca daha bir etkilendim .Ayşecim benim için sende bir ayet bakarmısın canım.bugün doktora gidecez bakalım ne diyecek

evet canım okudum bak ne diyo kendilerine yakın bir zafer ile mükafatlandırmıştır daha ne desin tatlım resmen kuran seninle konuşmuş yaaa soruna cevap vermiş hayatım

iyi bakalım tatlım inş olumlu olur tedavin
benimde boğazlarım çok fena aşırı öksürük üşüttüm
galiba canım uğraşıyorum işte hem böyle hastayım hem regliyim
karıştı gitti ikisiylede uğraşıyorum bakalımmakannehir

geçmiş olsun canım .inşallah iyi olursun .aslında üşütmememiz lazım hepimizde dikkat edelim

xtatlıkız ankara oturuyomuşun aşılamamız olmazsa yaza ankaraya gelecez tüp bebek için elbistanda tedavimi görüp sonra tüp bebek merkezine geliriz.ankarada bizim ögretmen arkadaş var eşi askeriyeden ankara gata nın karşısında oturuyorlar siz yakınmısınız oraya

bütün kalbimle dua ediyorum tatlım inş tedavin olumlu olacak gataya yarım saat benim oturduğum yer hayatım orası keçiöğren ben sincanda oturuyorum tatlım

evet canım okudum bak ne diyo kendilerine yakın bir zafer ile mükafatlandırmıştır daha ne desin tatlım resmen kuran seninle konuşmuş yaaa soruna cevap vermiş hayatım

evet canım valla etkilendim inşallah olurda başkada yorulmayız ama olmazsa ankaraya git gel yorulacaz allahım yüzümüze baksın tek istegim var canım ölen evladımın acısını dindirecek hayırlı evlat istiyorum ne olur benim içinde dua edin

geçmiş olsun canım .inşallah iyi olursun .aslında üşütmememiz lazım hepimizde dikkat edelim

sağol canım inş evet üşütmememiz lazım aslında kendimede eşimede çok dikkat ederim
özllikle ayaklarım çok üşür benim o yüzden evde bi çorap üstüne patik onun üstüne pamuklu terlik giyerim yaz kış

bütün kalbimle dua ediyorum tatlım inş tedavin olumlu olacak gataya yarım saat benim oturduğum yer hayatım orası keçiöğren ben sincanda oturuyorum tatlım
teşekkür ettim canım bende sizler için dua edecem .ankaraya önceden gitmiştik ama gezmedigimizden hiçbir yerini bilmiyorum .ama elbistana 10 saat uzaklıkta

evet canım valla etkilendim inşallah olurda başkada yorulmayız ama olmazsa ankaraya git gel yorulacaz allahım yüzümüze baksın tek istegim var canım ölen evladımın acısını dindirecek hayırlı evlat istiyorum ne olur benim içinde dua edin

inşallah rabbim yüzünü güldürür nasip eder bu ay bebeğini canım

sağol canım inş evet üşütmememiz lazım aslında kendimede eşimede çok dikkat ederim
özllikle ayaklarım çok üşür benim o yüzden evde bi çorap üstüne patik onun üstüne pamuklu terlik giyerim yaz kış

ayyyy amaaaaan kız terligimi giymeyi unuttum dur giyeyimde geleyim

çok dua ediyorum tatlım buradaki bütün arkadaşlara elbetteki evlat acısı çok zordur
ama bi bebeğin olursa eminim onun yerini doldurmaz ama bi nebze seni rahatlatır zeynebi sürekli düşünmezsin hayatım senin için hakkında hayırlısı olsun güzelim

çok dua ediyorum tatlım buradaki bütün arkadaşlara elbetteki evlat acısı çok zordur
ama bi bebeğin olursa eminim onun yerini doldurmaz ama bi nebze seni rahatlatır zeynebi sürekli düşünmezsin hayatım senin için hakkında hayırlısı olsun güzelim

tabi canım çoook zor ama diyorum kızım olursa zeynebimin yerine bile bırakıp sevmeye hazırım .sürekli aklımda üzülmemek için içimi ferah tutyorum tedavimi engeller diye arkadaşım bu ay bana olacak gibi geliyor içimde öyle bir his var eger olursa tam 2 hafta sonra belli olur

giy giyy
benim arkadaşlar dalga geçerler benile yazın patik üstüne terlik giyilirmi diye ne yapayım
alışkanlık olmuş üşüyorum işteeedelikafaduldendelikafadulden
ayyy gülesim geldi valla:kaydirigubbakcemile3 sen yinede giy bence güzel bir alışkanlık

tabi canım çoook zor ama diyorum kızım olursa zeynebimin yerine bile bırakıp sevmeye hazırım .sürekli aklımda üzülmemek için içimi ferah tutyorum tedavimi engeller diye arkadaşım bu ay bana olacak gibi geliyor içimde öyle bir his var eger olursa tam 2 hafta sonra belli olur

inş tatlım bütün kalbimle dua ediyorum:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X