Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kusura bakmayin arkadaslar ben bir turlu herkesin burda oldugu zamanda giremedim bu foruma, o yuzden hep sonradan cevap veriyormusum gibi oluyor.

ayşecim benim için niyet edip bi ayet bakarmısın içimden geldi.sanada zahmet olacak ama bi bakı verde yaz bakalım.

NEŞECİM

2 gündür evde değildim girmiyodum yazılarınızı yeni gödüm
tabiki senin içinde bir ayet seçerim
bizim yaptığımız bu olaya kuran risalesi deniliyor bu arada
bunuda söylemek istedim....

bu arada 2 gündür girmediğim için kendimden bahsedeyim ateşimdeki yükselme devam etmiyo
37,3 de kaldı ve 2 gündür karnımda ağrılar başladı,26.günümdeyim sancı için daha çok erken ama
güzellll güzellll yumurtladımmı ben acaba ayy öle bişey olursa çook mutlu olurum

cnm neşecim senin niyetine bir ayet seçtim;

YÛSUF 83. (Babaları) dedi ki: "Hayır, nefisleriniz sizi (böyle) bir işe sürükledi. (Bana düşen) artık, güzel bir sabırdır. Umulur ki, Allah onların hepsini bana getirir. Çünkü O çok iyi bilendir, hikmet sahibidir."

yorumunu yapmama gerek varmı herşey apaçık bu ayette.....
hz.yusufun hayatını hepiniz bilirsiniz babaları hz.yakup oğlu yusufu çok seviyo
diğer oğulları kıskanıyo ve yusufu kuyuya atıyo
baba oğlunu öldüü zannederek senelerce ağlıyo bağrı yanıyo
ama ayetdede rabbimizin buyurduğu gibi SABREDıYOR
sonunda gözünün nuru yusufuna kavuşuyo.....
kısaca böyle

neşenin durumuna gelince gözünün nuru zeynebini kaybetti
evlat tabi onunda bağrı yandı ama sabrederse zeynebine kavuşacak inşallahhh....

canım geçici bi kist olduğuna sevindimhihoyyyt.yeni bi yola başlamışsın yeni adetinle.olumlu sonuçlar alırsın inşallah.

NEŞECİM

2 gündür evde değildim girmiyodum yazılarınızı yeni gödüm
tabiki senin içinde bir ayet seçerim
bizim yaptığımız bu olaya kuran risalesi deniliyor bu arada
bunuda söylemek istedim....

ayşecim bilmiyorum yaparmısın ama bide bana baksan n-olur ya çok içimden geldi ne çıkacağını çok merak ettim benim adıma baksan bide çok olmam demi lütfen...a.s.

bebişim valla yine döktürmüşsün yüreğine sağlık inşallah dediğin gibi neşeciğimizin sabrının sonu selamet olacak

günaydııınnn kızlarrrr
dün siteye giremedim bi türlü hep hata verdi (
gelişme oldu mu benim yokluğumdaaa????

günaydın tatlıkız tiyakcığım günaydın hamişli bir gelişmeden bahsediyorsan henüz yok öle bir durum ama ocakta bol hamiş haberleri alaırız gibime geliyor yeni bir sene hayırlı bereketli bir sene olur inşallah hepimiz için

Bu arada herkese hayırlı sabahlarrrr kızlarrrrr bubuş, crazly, Kuzunaz+, tiryak+, XTATLIKIZ opuyorumnanaktan

mrb arkadaşlar ben yeni katılıyırum aranıza yazılarınızı okudum ilgimi çekti bi çok benze sorunda bende var bana da yardımcı olursanız çok sevinirim kuzunaz arkadaşım çok güzel yazıların var ayrıca yüreğine sağlık

günaydınnn kızlaarr. dün giremedim farklı bi yerdeydim. benimde son 2 günüm bakalım bekl,iyorum. inşallah olmam da yılbası hediyesi olur bize. yeni yılda hepimize birer ikişer bebkler nasip olur inşallah.

kızlar bu keçiboynuzu kürünü nekadar süre kullanıyosunuz
saraçoğlunun sitesinde 3 ay yazıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…