Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

slm kıslar rvyda canım hayıtla ilgili topikler var orda daha geniş bilgilere ulaşabilirsin bende günde bi kaç fincan içiliyor diye biliyorum 1 bardak kaynar suda 1 çay kaşığı hayıtı havanda dövüp demlediğini duymuştum ama kullanmadım

canım çok teşşekkür ederim bende birazdan eşime aldıracağım da nasıl kullanıldığını öğrenmek istedim.ilgin için teşekkür ederim araştırayım bir yandan...

Konuyu Toplam 3 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kuzunaz, alpy+, rvyda

alpy ciğim senden naber bu arada adet oldunmu

kızlar ben geldim acayip ağrıyo dişim çekmedi dr antibiyotik verdi benim bu ayda çocuk beklentim olamıycak sanırım:sinifsinif:

canım çok teşşekkür ederim bende birazdan eşime aldıracağım da nasıl kullanıldığını öğrenmek istedim.ilgin için teşekkür ederim araştırayım bir yandan...

mrb cnaım ben aktara hayıt tohumunu sordum ne için kullanacaksınız dediler ben de hormonlarımı düzenlemek için dedim. Kadın ballı karışımı var isterseniz dedi ilk başta almadım sonra birkaç aktara sorduktan sonra almaya karar verdim. En azından ballı karışımı tüketmek daha kolay geldi bana çayları acı geliyor.

canım senin rahatsızlığın neydi tam olarak?mesajın için teşekkür ederim ayrıca

tatlım lütfen hemen üzme kendini Rabbim acil şifalar versin...şimdiye dek nelere katlandık rahatszlıklarımızla ilgili

sağol canım benim ama her seferinde kesinlikle bir terslik oluyor işte anlamadım gitti vardır bundada bir hayır

canım senin rahatsızlığın neydi tam olarak?mesajın için teşekkür ederim ayrıca

benim eşimde sperm azlığı ve hareketsizliği sorunu var cnm. Daha öncesinde prolaktin hormonum yüksekti doktorlar çok yüksek olmadığını, gebeliğe engel teşkil etmeyeceğini söylediler. Ben yine de kontrol altına almak için kullanıyorum hayıt tohumunu.

canım bildiğim kadarı ile süt buharını adetten sonra yapıyor ve hiç üşütmeden hemen ilişkiye giriyorsun canım benim

ya bende öyle biliodumda sıcak spermleri öldürdüğü için adetin son gününden başlayıp 3gün arka arkaya yap demiş birisi diğer topikte daha mantıklı geldi çünkü hem sperm öldürmeyen krem alıp hemde sıcakta öldürürsem çok üzülürüm:)

kızlar rabbime emanet olun ben çıkıyorum görümceme gidiyoruz hoşçakalın yarın görüşmek üzere KUZUCUM belini eve gidince havluyu ütüyle ısıtıp ısıtıp beline koy canım senağlama

kızlar ben geldim acayip ağrıyo dişim çekmedi dr antibiyotik verdi benim bu ayda çocuk beklentim olamıycak sanırım:sinifsinif:

canım demekki dişinde ki çürük sinirlere kadar inmiş ve iltihap kapmış düzenli bir şekilde antibiyotiğini kullan canım ne yapalım sağlık olsun rabbim ömür versin sana ki bebişin olsun

kızlar rabbime emanet olun ben çıkıyorum görümceme gidiyoruz hoşçakalın yarın görüşmek üzere KUZUCUM belini eve gidince havluyu ütüyle ısıtıp ısıtıp beline koy canım senağlama

niye eksilik düşünüyorsun???
Şu an adetlisin ve rahatlıkla antibiyotik kullanabilirsin
Ben senin yerinde olsan druma sorardım klomenle birlikte olur mu diye??
Ben dişlerimi saç boyamı özellikle bu zamanlarda yaptırmaya çalışıyorum ki daha sonra sıkıntı omasın
nerden baksan adet 7 gün + 3 yumurtlamama zamanı eder
10 gün
mutlaka bu süreçte iyileşirsin
Önemli olan klomeni de kullanıp kullanamayacağın
yok derse dr baltarçın çörek otu
mutlaka yap

kuzu bak tdaviye başladın
üşütme kendni
bizim buralarda balini özellikle iyice korumak lazım derler
bir de ayaklarını
Dünya para vereceksin yavrum
azıcık sahip ol kendine
daha sonra dolaş ortalarda şıkır şıkır
Şimdi zamanı değil klava:

slm kıslar yavruceylan hoşgeldin ben çıkacağım ma mabişi dicem sizleri çok seviyorum bunu bir kere daha anladım ayy varya başka topiklere girmek ve faydalı olmak istemek te zor güya aşılama yaptırannlar topiğine ngirdim listelerini düzenledim kendi adımı da ekledim kibarcada açıkladım ama hoşlarına gitmedi listede gerçekten güzeldi ama işte neyse sizi seviyorum gerçekten bu 1200 sayfalık topiğin sahibi biziz hatta bütün KK üyeleri buranın sahibi bana göre ama herekes öle düşünmüyor benim topipiğim benim listem diyor arkadaşlar bizim topiğimizdeki listeyi düzenleyebilecek biri varsa ekleme düzenleme her zaman yapabilir ebn memnun olurum neyse konuşuruz yine çok geç oldu çıkmam lazım öpüyorum

çok doğru söylüon ben geçen biyere girip yazdım tenezzül edip cwp bile vermediler ben burdxan vazgeçemem heralde hepinizi gerçekten seviom doğacak çocuklarımın teyzeleri:)

herkese hayırlı akşamlar kızlar birz önce süt ve maydonoz buharı yaptım içim dışım sıcacık oldu:)
yarın görüşürüz artık akşamda elma yağını yapımda:)

kist yaptıysa klomen sende yumurta yapımına yetmiş de artmış canım.çatlatma iğnesi yapılmadı mı?genelde yumurtalar çatlamayınca kiste dönüşüyo da

Yok yapilmadi Faddim'cigim, kendi kendime yumurtladim, testle takip ettim, testin pozitif ciktiginin ertesi gunude asilama yaptilar. Bu kist galiba yumurta ciktiktan sonra kuculmeyen folukul'mus. (corpus luteum ismi zannedersem) Kendi kendine geciyor genelde 6-8 haftada dedi ultrasoundci. Bilmiyorum, bugun adet oldum, incir kuru yapiyorum, bir ay daha ilac almadan beklesem mi acaba diyorum, karar veremedik daha..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…