Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yo o lafına tepki verdiğim için yapmıyorum çünkü öyle bir tepkim yok açıklamasını da yaptım benim ki bir anda çok gelebiliyor diye herkesin ki farklıdır az az gelmez bunu da senin bilmen gerekir bu durumu şakayla karışık anlatmak istedim ama sana tuhaf geldi üzgünüm

bende üzgünüm gerçekten yürekten söylüyorum biz böle mi tanıştık bu şekilde mi açtık topiği herşey çok güzeldi nazar değdi bize nazar bende uzattım off kızdım şimdide kendime gerçekten :eek:klava:

neyse bende çok sinirlenmiş gibi oldum kaydirigubbakcemile3 ben bu olmamam lazım kendimi kötü hissetmek istemem sonrasında neden derseniz eftelyanında çok üzerine gitmiş gibi olursam ne olursa olsun ki üzerinede baya gittim gibi oldu ama sonrasında ben üzülücem çünki burda amaç hep aynı herkes kötü olabilr ama biz olamayız bence bütün kadınlar dışarda kötü olsalarda yavrularına melektirler bizlerde anne olmak istiyoruz ki annelik melek olmaktır bence bu yüzden haklıda olsam haksız da olsam anlık sinirim için kimseyi kırmak istemem bu yüzden kendimi kötü hissederim uzattım bende :eek:lmaz::eek:lmaz: kızdım kendimee
ayyy neyse kuzucum öyle böyle derken tedaviye aynı gün başladık sen igneleri göbüşünden yerken bende popomdan yiyorum senin igneler yetecekmi bu ay

bu arada annem doğum yaparken yanında doğum yapan kadınla drun arasında gelişen bi olayı anlattı çok sinir bozucu bişi o geldi aklı yüzüne şarr deyince o geldi aklıma bu yüzdende tuhaf geldi brden

ayyy neyse kuzucum öyle böyle derken tedaviye aynı gün başladık sen igneleri göbüşünden yerken bende popomdan yiyorum senin igneler yetecekmi bu ay

evet canım aynı gün başladık yetmeyebilir dr devam et derse o ilacı aldığım arkadaşın elind e2 tane daha vardı satmadıysa alacağım neden popodan yiyorsun sen iğneyi adı ne birde kim yapıyor sana iğneyi

bende üzgünüm gerçekten yürekten söylüyorum biz böle mi tanıştık bu şekilde mi açtık topiği herşey çok güzeldi nazar değdi bize nazar bende uzattım off kızdım şimdide kendime gerçekten :eek:klava:

neyse kuzunaz inşallah tedavin olumlu sonuç verir ve tez zamanda bebişini kucağına alırsın

bu arada ben çok takıldım bugün burda çok işim var çamaşır asıcam dedim ya bi sepet astım 2. sepet öle bekliyor dolapları katlamadım banyoda yapmam lazım yarın iş var birazdan çıkıcam bana sölemek istediğiniz bişiler varmı

evet alakası yok canım ama dedigin gibi ögretmenlerin daha iyi anlaması lazım.yavruceylan arkadaşımızın yazıları bile aramızdaki farkı gösteriyor

evet canım yavruceylan ne kadar güzel açıklıyor ve yazıyor haklısın kuzucum ama biribirinizi kırmayın olurmu canım

neyse kuzunaz inşallah tedavin olumlu sonuç verir ve tez zamanda bebişini kucağına alırsın

amin teşekkür ederim ben kendim için inşallah tedaviye gerek kalmadan hamile kalırım diyordum çünki maddi olarak müsait olamıyordum bir türlü ama rabbim bana o imkanı nasip etti inşallah sizlere tedaviye bile gerek kalmadan verir

Hayıt otu yararları: Hayıt tohumunun faydaları

Hayıt bitkisi hemen her yaştaki kadın için faydalar içeren bir bitkidir. Hayıt bitkisi yüksek ateşe, baş ağrılarına gaz sorununa, idrar arttrımaya iyi gelmektedir. Ancak hayıt otu en çok adet sorunu olan kadınlar için faydalı bir bitkidir. Regl öncesi stres, adet gecikmesi, ağrılar, göğüslerdeki hassasiyet, adet krampları ve depresyon gibi rahatsızlaklar için hayıt otu bire birdir.

Hayıt otu hipofiz bezini tetikleyerek kadınlık hormonlarının dengeli olmasına yardımcı olur. Kadınlık hormonlarının dengelenmesini doğal yöntemlerle yaptığı için, sentetik hormon tedavisi gören kadınlardaki gibi yan etkiler görülmez.

Adet stresi ve adet gerginliği sorunu olanlarda 2 hafta içinde etkisini gösterir. Fakat daha iyi bir sonuç elde etmek için en az 3 ay kadar kullanılması gerekmektedir. Hayıt adet düzeninizi; ister çok kısa olsun, isterse hiç olmasın, kanama zamanı çok uzun veya çok kısa olsun, kanamanız çok hafif veya ağır olsun herşeyi normale döndürür. O aynı zamanda hem kadınlarda cinsel istek arttırıcı hem de cinsel istek azaltıcı özelliğe sahiptir. yani cinselliğiniz çok fazla ise onu azaltacak, az ise onu yükseltecek ve normale döndürecektir.

Hormon dengesizliği kısırlığa da neden olabilir. Bundan dolayı hayıt, yumurtlama periyodunu düzenlemeye ve hamile kalma şansının artmasına yardımcı olabilmektedir.

Doğum kontrol hapı kullanımına son verildikten sonra vücudun tekrar doğal dengesine kavuşabilmesi için de yararlı olan hayıt otu aynı zamanda hem erkeklerde hem de kadınlardaki hormon dengesizliğinden kaynaklanan kıllanma (tüylenme) ve sivilceler için de tedavi edici özelliklere sahiptir.

Doğumdan sonraki ilk 2 hafta içinde hayıt meyvesi alındığında, süt verimi belirgin şekilde artmaktadır.

Hayıt çayı tarifi hakkında bilgi edinmek için lütfen tıklayın: Hayıt tohumu nasıl kullanılır? Hayıt çayı tarifi

RVYDA senin için canım bi oku
:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
kayracım ilgin için Allah razı olsun o kadar mutlu ettin ki beni inşaallah rabbim sana hayırlı evlatlar anasibeder en kısa zaman da çoook teşekkür ederim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

evet canım aynı gün başladık yetmeyebilir dr devam et derse o ilacı aldığım arkadaşın elind e2 tane daha vardı satmadıysa alacağım neden popodan yiyorsun sen iğneyi adı ne birde kim yapıyor sana iğneyi

canım kullandıgınız igneyle aynı içerikte adı MERİONAL günde 2 doz 1 su olarak komşumuz yapıyor yani 150 lik oluyor günlük ignem .göbekten vurulan igneyi aldıgın zaman tüp bebekte devlet ödemiyor artık .doktor bile öyle dedi merional igne diger ignelerden daha iyi dedi bizde onu aldık.15 tane igne yazdı devlet 90tl igneden kesti bi de OVİTRELLE diye çatlatma ignesi yazdı normal fiyatı 80 tl bizim ödedigimiz fiyat 16tl toplam 106 tl maaştan kesinti oluyor bize göre iyi ama kuzucum yumurtalıklar çok güzel gelişiyor ben 1 hafta sonra aşılama olurum muhtemelen

evet canım yavruceylan ne kadar güzel açıklıyor ve yazıyor haklısın kuzucum ama biribirinizi kırmayın olurmu canım

kayracım ben kırılmadım hiç ama kırdığım için uzattığım içinde çok çabuk üzüldüm bana yakışmadı bu topiği açmam daki amaç dayanışma iken böle uzatmam hoş olmadı biliyorum ama ben unutuyorum eftelyanında unutmasını diliyorum dedim ya eftelya gerçektenn duruma komiklik katmak için söledi sanırım ama ben annemin anlattığı o olay gözümün önüne geldi tuhaf oldum dr olmakta zor bir durum gerçekten onların adına bi tuhaf oldum işte

bu arada ben çok takıldım bugün burda çok işim var çamaşır asıcam dedim ya bi sepet astım 2. sepet öle bekliyor dolapları katlamadım banyoda yapmam lazım yarın iş var birazdan çıkıcam bana sölemek istediğiniz bişiler varmı

bende şu e2 hormonunu araştırmaya daldım nese cim taktı kafama şimdi bişeyde bulamadım pek sana kolay gelsin kuzucum rabbime emanet ol rüyanda bebişini gör yarın görüşmek üzere canımm

kuzucum bide benim igne ne kadarda olsa agır işte sen 100lük vurduruyosun ben 150 lik ama daha seninki ayarlanır yetmezse yükseltebilir

canım kullandıgınız igneyle aynı içerikte adı MERİONAL günde 2 doz 1 su olarak komşumuz yapıyor yani 150 lik oluyor günlük ignem .göbekten vurulan igneyi aldıgın zaman tüp bebekte devlet ödemiyor artık .doktor bile öyle dedi merional igne diger ignelerden daha iyi dedi bizde onu aldık.15 tane igne yazdı devlet 90tl igneden kesti bi de OVİTRELLE diye çatlatma ignesi yazdı normal fiyatı 80 tl bizim ödedigimiz fiyat 16tl toplam 106 tl maaştan kesinti oluyor bize göre iyi ama kuzucum yumurtalıklar çok güzel gelişiyor ben 1 hafta sonra aşılama olurum muhtemelen

inşallah canım acaba benim ne zaman olur aşılamam hafta sonuna olsa ii olur valla benimde cumartesi pazar dinlenirdim ne güzel

bende şu e2 hormonunu araştırmaya daldım nese cim taktı kafama şimdi bişeyde bulamadım pek sana kolay gelsin kuzucum rabbime emanet ol rüyanda bebişini gör yarın görüşmek üzere canımm

canım kafana takma doktora gittiginde bi söyle hap kullandım olmuyor igne nasıl olur diye bazen doktorlar düşünemeden aynı hap tedavisini sürdürüyorlar

tamam canım teşekkürler bende e2 hormonuyla ilgili bişi duymadım ama pko da düşük olur zaten hep çünki yumurtlama olmuyor yumurtlamadan sonra progesteron salgılanıyor ve östrojenle birlikte hareket ediyor progesteron diye biliyorum ve e2 rahmin kalınlaşması yenilenmesi ile ilgili bir şey diye biliyorum ama neşe bu konuda dah abilgili allah hepimizin yardımcısı olsun

kayracım ben kırılmadım hiç ama kırdığım için uzattığım içinde çok çabuk üzüldüm bana yakışmadı bu topiği açmam daki amaç dayanışma iken böle uzatmam hoş olmadı biliyorum ama ben unutuyorum eftelyanında unutmasını diliyorum dedim ya eftelya gerçektenn duruma komiklik katmak için söledi sanırım ama ben annemin anlattığı o olay gözümün önüne geldi tuhaf oldum dr olmakta zor bir durum gerçekten onların adına bi tuhaf oldum işte

canım sende eftelyacım da biz hepimiz bebişlerimiz için uğraşıyoruz hepimizin derdi aynı oluyo işte bazen böyle şeyler hepinizi çokk seviyorum gelecekteki bebişimin teyzeleriii

:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
kayracım ilgin için Allah razı olsun o kadar mutlu ettin ki beni inşaallah rabbim sana hayırlı evlatlar anasibeder en kısa zaman da çoook teşekkür ederim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım benim inşallah hepimize nasip eder rabbim en kısa zamanda inşallah canım

X