Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Alinti "Hipogonadotropik hipogonadizm hipofiz bezinden LH ve FSH hormonlarının yeteri kadar salgılanmadığı durumdur. Doğuştan olan bozukluklara bağlı olabileceği gibi kötü beslenme sonrasında da görülebilir. Nedeni ne olursa olsun FSH, LH ve östrojen düzeyleri düşük, yumurtalık ve rahim küçüktür. Bu vakaların tedavi ile gebe kalma şansı çok yüksektir. "

Asagidaki adrese gir istersen arkadasim, bu forumda bunu tartismislar adresi soyle, tam olarak alip yapistirmama izin vermiyor forum. www nokta cocukistiyorum nokta com slash tr slash forum_posts.asp?TID=9054
nokta ve slash yazdim isaretler yerine

bal tarcin corekotu kurunu bilen var mi, nasil yapiliyor, incir kuruyle yapilsa olur mu? Lutfen arkadaslar cevabinizi bekliyorum bileniniz varsa?

hipogonadotropik hipogonadizm tedavi
2.Hasta çocuk sahibi olmak istiyorsa: Üç değişik protokolle tedavi edilebilinir;

GnRH tedavisi: Minipompa ile pulzatil tarzda 5-20 µg/120 dk, 12-24 hafta uygulanır. Pahalı bir tedavi yöntemi olup Ülkemizde ticari preparatı yoktur.
Klasik LH ve FSH tedavisi: Önce 6-8 ay süre ile haftada 2 kez 2000 IU hCG (LH etkili) uygulanır, daha sonra en az 18 ay süre ile hCG+hMG veya rekombinant FSH (150 IU haftada 3 kez) uygulanır.
Doz artırımlı LH ve FSH tedavisi: Her hastanın hormon gereksiniminin farklı olacağı düşüncesinden hareketle son yıllarda bazı merkezlerde bu tedavi protokolü tercih edilmekte ve daha iyi sonuçlar bildirilmektedir. Bu protokolde serum hormon düzeyleri monitörize edilerek hCG dozu 5000 IU’ye FSH dozu ise 225-450 IU’ye kadar artırılmaktadır.
Hastanın eşinde gebelik elde edildikten sonra yeniden T replasman tedavisine geçilir.

rvyda dikkat edersen gebelik elde edilince diye not düşmüş.demekki tedavi olunduktan sonra gebe kalmaya engel bi hastalık değil.

tatlım hastanın eşinde derken anlayamadım hipogonadotropik hipogonadizm hastası benim acaba yzdıklarını yanlış mı okudum...neyse çoook teşekkür ederim okumaya devam ediyorum.

kıslar geldim marketten kayracım naber çok acıkmışım bişiler yiyorum bi yandan titiriyorum yine

bunu şunun için söyledim; erkeklerde de bu rahatsızlığın olduğunu okudum....ondan anlayamadım yani...

rvyda eger verdigim linke gidersen orada bu hastaligi olan bayanlar konusmuslar, ilacla tedavisi varmis hamile kaliniyormus

tatlım hastanın eşinde derken anlayamadım hipogonadotropik hipogonadizm hastası benim acaba yzdıklarını yanlış mı okudum...neyse çoook teşekkür ederim okumaya devam ediyorum.
pardon canım ben hastalık şinde sanmıştım.erkeklerde olduğunu biliyodum.:sm_confused:

Bal corekotu tarcin kurunu nasil yapiyorsunuz ve onu incir kuruyle braber yapabilirmiyim? Eger klomen kullanmak gerekirse, dogal kurlere devam etmekte bir sakinca var mi acaba, bileniniz varsa, benimle paylasirsaniz bilginizi cok sevinirim. Simdiden cevaplariniz icin cok tesekkurler...

Asagidaki adrese gir istersen arkadasim, bu forumda bunu tartismislar adresi soyle, tam olarak alip yapistirmama izin vermiyor forum. www nokta cocukistiyorum nokta com slash tr slash forum_posts.asp?TID=9054
nokta ve slash yazdim isaretler yerine

canım bu adrese girmiyor...:gitme:

www nokta cocukistiyorum nokta com slash tr slash forum_posts.asp?TID=9054

bosluk birakmadan nokta yerine . koy, slash yerine / koy baska turlu yazamiyorum adresi izin vermiyor bu forum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…