Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

olmuyorum ilaç olmadan il defa 18 yaşımda doktora gittim.20 yaşıma kadar kullandım ilaç boyum uzadı kilom arttı.düzenli oluyordum ilaç sürekli kullanılınca mafoldumben

bu arada kurandan bir sure seçip yorumlamnızdan çok etkilendim bende isterim bunu yaptırmayı ama içinden benim için yapmak isteyen olursa yoksa hiç önemli değil

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Satış Temsilcisi
Yaşadığınız Yer: Ankara Giriş tarihi: Nov 2008

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

bende hipo hipoyum (kısa adıyla) en kolay hamile kalabilecek grupta olduğumuzu söylüyor doktorlar ama aşılama için yumurtalar hemen ve çok cevap verdiği için aşılamada takip ve çoğul gebelik riskinin yüksek olduğunu söylüyorlar. aşılamayla ikiz hamileliğim oldu fakat erken doğum nedeniyle yaşamadılar. son aşılamamda tutmadı.

kıs kayra dün çok üzüldüm sen gidince
pek tarzın değil selamsız gitmen
ama
Önemli olan iyi olman
umarım yorumumu beğenmişsindir canım

canım hoşgeldin yorumun için çok teşekkür ederim canım ALLAH razı olsun eşim gelince çıkmak zorunda kaldım canım veda edemedim özür dilerim

yanii doktora gitmem lazım ama sigortam yeni başladı ilk yılım öğretmenlikte 90 gün geçmeden gidemiyormuşum hastaneye

Merhaba arkadaslar, ben bayagidir okuyorum forumlarinizi ama ilk defa yaziyorum. Bende 15 Aralik'ta incir kurune basladim. Ondan hemen once de sogan kuru yapmistim 15 gun. 21 Aralik'ta adet olmayi bekliyorum. Esimde keci boynuzu pekmezi yiyor spermlerini guclendirmesi icin. Fertilaid de kullaniyor duzenli olmasa da.
Birazcik kendimden bahsedeyim, benzer durumda olan arkadaslari dinlemek isterim. Iki yildir hamile kalmak icin ugrasiyoruz, maalesef daha basaramadik. 32 yasimdayim, butun testler yapildi hicbir problem bulunmadi bende de esimde de. Sebepsiz kisirlik dedi doktorlar. Iki ay once klomen verdi doktor kullandim ve asilama yapildi, olmadi. Adetim gelince 3. gunde ultrasound icin gittim yine, sol tarafimda buyuk bir kist buldu doktor o yuzden klomen vermedi ama siz kendiniz deneyin dedi. Bende adetimin 8. gunu sogan kurune basladim kisti belki yok eder diye. Kist icinde genelde kendi kendine yok olur dedi, gelecek sefer adet olunca gel ultrasound a bakalim dedi. Simdide dedigim gibi incir kuru yapiyorum, yumurtaliklarim da hafif agrilar, kivrilmalar filan var.
Aranizda klomen kullanip kist olusturan varmi? Bu kistler kendiliginden geciyor mu? Yada incir ve sogan kurunden fayda gordunuz mu, deneyimlerinizden bahsederseniz sevinirim. Insallah hepimizde kolayca hamile kaliriz, kolay degil bunlari yasamak.
Arkadaslar bir de bir sorum olacakti. Bal corekotu tarcin kurunu nasil yapiyorsunuz ve onu incir kuruyle braber yapabilirmiyim? Eger klomen kullanmak gerekirse, dogal kurlere devam etmekte bir sakinca var mi acaba, bileniniz varsa, benimle paylasirsaniz bilginizi cok sevinirim. Simdiden cevaplariniz icin cok tesekkurler...

Biraz onceki mesajim biraz uzun olmus, aslinda bir sorum olacakti sizlere.

Bal corekotu tarcin kurunu nasil yapiyorsunuz ve onu incir kuruyle braber yapabilirmiyim? Eger klomen kullanmak gerekirse, dogal kurlere devam etmekte bir sakinca var mi acaba, bileniniz varsa, benimle paylasirsaniz bilginizi cok sevinirim. Simdiden cevaplariniz icin cok tesekkurler...

bir tanıdığımın da 7 yıl sebepsiz çocuğu olmadı ama hiiiiç isyan etmedi elhamdülillah şimdi aslan parçası bir oğlu var ve 4 yaşında....ümidinizi kaybetmeyin olur mu?çünkü 1. şart bu :emir_bebek:

X