Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sonunda tanışacaz kuzunaz kardeşim bende seni bekliyordum hoş geldin neden titriyosun ki

slm canım pko hastasıyım ve bu yüzden dr umunda dediği gibi pko lularda alalhın emri olan hipoglisemim var yani kan şekerinde düşme bu yüzden aç karnına dolaştım biraz o yüzden titriyorum memnun oldum bu arada

kızlar bu arada başka sitelerin forum adreslerini vermeyelim burda sorun olur site yöneticileri tarafından haklı olarak o yüzden lütfen yazmayın olurmuu

canım 12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörekotu 10 çay kaşığı toz tarçın 10 yemek kaşığı saf bal canım sabah akşam yemeklerden 15 dk önce bir tatlı kaşığı bunu bulabildim canım bende bugün bu şekilkde başladım

pardon kuzunaz bilmiyordum, sadece arkadasa yardimci olmak istedim.

Sagol faddim, ben adetimin 5. gunu baslayip 50mg 5 gun kullanmistim, ama dedigim gibi kist yapti ilk kullanmadan sonra, simdi beklemedeyim.

fındı çım sana yazdım bunu okudunmu canım alıntı yapmadan yollamışım

oofff kayracım benim dolaplardaki kıyafetleri katlamam lazım çamaşır asmam lazım ama kan şekerim düştükten sonra yemek yiyorum ya işte o zaman çok kötü oluyorum uykum geliyor halsiz oluyorum bi yardıma gelsene :)

canım benim kıyamam keşke aynı şehirde olsak seve seve gelirdim canım şeker ye bide canım bana iyi geliyo istersen yarın atlayayım otobüse geleyim :)))

kuzucum neler yaptın canım nasılsın

kayracım ne yapayım işte biliyorsun dün dr daydım akşam saat 8 de puregonu vuruldum bu akşam da vurulucam 8 den hemen sonra yarın öbürgün ve çarşamba günü allahın izni ile kontrolde olacağım inşallah güzel sonuçlar alırım sen neye karar verdin sana bu anlamda kızgınım tedavini hiç önemsemiyorsun hep başkalarını önemsiyorsun yeter artık senin yerine ben isyan edeceğim gelmesin kimse size rahat bıraksınlar sizi 1 ay en azından yaa lütfen tedavini ol tamamen en azından 1 ay odaklan tedavine ve hamile kal ne olur bak zaman geçiyor canım lütfen artık bu anlam da bişiler yap artık bekleme

kuzunazcım benim rahatsızlığım için bildiğin bir kür vr mı hipo hipo yum kısa adıyla

canım inan hastalığınla iiligili hiç bir şey bilmiyorum ama bu bir yumurtlama sorunu ise yumurtlamayı sağlayıcı kürler uygulayabilirsin incir kürü polenbalarısütü karışımı tarçın çörekotu bal karışımı gibi

benim canım sıkkın biraz kızlar.kuzucum sen kayraya diyosun ya bişeyler yap artık diye.biz henüz beklemedeyiz eşimin tedavisi sürüyo.12ocak kontrolü var ve henüz karar vermiş değiliz hangi tüp bebek merkezine gidelim diye?biliyorsunuz 1denememiz olduğunu söylemiştim size bu kez lsun istiyorum tedavi masraflar....manevi çöküntü toparlanma epey zaman alıyor.yardım edin çok karışığım.

kuzunazcım bişey sorcam nerede tedavi görüyorsun bende ist.deyim anadolu yaksında ama aşılama sırasında sürekli kontrol gerektiği için işten izin almam o kadar zorki sen nasıl hallediyosun bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…