Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar selamlar sizlere biş sorcam nolur bana bi akıl verin..
1gün önce 2 gün süren kahverengi kırmızı karışık bi akıntım oldu...
tamam adet olucam ondan böle oluo dedim..
ama dün birden bire kesildi..
ve eğer tarihim şaşmazsa bu ayın 23ünde adet olmam gerekio..
eee bu akıntıda neyin nesi şimdi yaaaa....

kuzucum tedaviyemi baslıyorsun tüp bebek merkezine ondan mı gittin

ayçacığım snei gördüğüme çok sevindim gerçekten çok merak etmiştim iyi olmanada sevindim işe gitmesende arada fırsat bulduğunda bize bildir böle nasıl olduğunu bu arada ben umut tüp bebek merkezindeyim bekliyorum burası bugün kalabalık baya burda bekleme salonunda pc ler var bende topiğe bakayım dedim aşılama tedavisine başlıyacağım biliyorsun 3 senedir ilk defa kendimi ayarlayabildim tedavi anlamında madddi olarak bu yüzden duaya çok ihtiyacım var senden de bekliyorum tatlım hamilelerin duası daha iyi kabul olurmuş

canım seni umutlandırmak istemem ama bu yerleşme kanaması olabilir inşallahta öyledir

Allah gönlüne göre versin canım inşallah tedavınde olumlu sonuclar alırsın bol bol dua edecegım.sizlerede yasatsın Allahım en kısa zamanda bu duyguyu inşallah :Saruboceq:çok güzel bişey

slm kıslar günaydın tiryakcığım nasılsın ben şu an tüp bebek merkezindeyim bekliyorum beklerken size selam vereyim dedim nasılsın

iyim kuzucum çok şükürr
hadi bakalımm Rabbim tedavini hakkında hayırlı kılsın inşaallahh
emeklerini dualarımzı boşa çıkarmasınnn
:Saruboceq:

canım seni umutlandırmak istemem ama bu yerleşme kanaması olabilir inşallahta öyledir

umarım öledir bitanem yaaaa...
dün akşam 5 gün kalmasına ragmen test yaptım maalesef negatif çıktı..
ama testi bi görsen allak bullak karmaşık çizgili bi test oldu..
anlaşılan test bozuk dedim..
yani bide 5 gün var..
acaba doğru sonuç verirmi diyede düşündüm ama yinede yaptım...

kuzucum şuan online değilsin ama yinede yazıyorum.Allahım yar ve yardımcın olsun inşallah
bebiş(lerine) kavuşmayı da nasip etsin

öncelikle başın sağolsun çok üzüldüm canım allah bideha acısını yaşatmasın benim hiç problemim yok ki doktor bana bu iğneyi yazdı normalde iki üç kere yazıyomuş ama bana gerek duymadı yani çok iyi dedi aşılama olmadığı halde yüzde 60şansın var dedi fakat ben krem falan sürüodum iyice derinlere gitsin diye doktora hiç söylememiştim geçen gün söyledim çok kızdı bende aşılama yaptırmak istiom ama eşim izin vermio doğal yoldan olsun dio bakalım hayırlısı inşallah ama bu iğneyi bidehaki ay sorcam doktora.benim iğne aşılama fiytatından bile pahalı baksana teşekkür ederim canım sağol:)

merhaba kızlar nasılsınız bakayım herkese iyi hafta sonular dilerim inşalah bu ay çok hamile haberi alırız

ayşecim nasılsın bişey sorcam benim eşim dün sprm tahlili verdi sonucu 75 milyonmuş iyimidir sizce doktor iyi demiş eşine bakalım demiş adettim bitsin gidecemde ya korkuyorum birşey çıkar diye hayal kırıklığına uğrarım diye ya hiç çocuğum olmassa

kızlar varya ruhum bunaldı ya sabahtan beri hangi kürü uygulasam diye gezinip duruom birsürü bişi var hangisine inancam kafam karıştı yaakannehirşimdide yumurta akı buldum 3yumurta akını beline sürüomuşsun yumurtlama gününde iyi geliomuş birsürü kişi hamile kalmış...bide çörekotu yağı buldum bunuda kasıklarına ve beline napcam bilmiom hepsini almaya kalksam batarım haralde:)düşünmeyim kafama takmayım diom ama olmuyo yaaaaaaa

allaha şükür cnm iyiyim sen nasılsın?
bende yumurtlama tembelliği far eşime hiç sperm tahlili yapılmadı
ama bildiğim kadarıyla %20 üzeri normal kabul ediliyo
hareketliliktede %40 ve üzeri normal kabul ediliyo
eşinin sonuçları çok iyi bence hiç üzülme
sende görün hiç korkma herşey olacağına varır duaarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…