Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

düzelttim neşecim bende yarın dr a gidiyorum hayırlı haberlerle gelirim inşallah

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kuzunaz, simal18, sumeyrat, tiryak+, XTATLIKIZ

sumeyrat hoşgeldin sana yazmıyoruz diye unuttun bizi değilmi ? simalciğim sende bişiler diyordun sanki herşeyden vazgeçtim gibi filan hayırdır canım

bakın kıslar bu arada benim dr um bu süleyman tosun yarın karşılaşacağız bakalım inşallah uğurlu gelir

canım sıkma canını rabbim büyük elbet bi gün hepimiz anne olacaz ocakta olur inş rabbim ellerimizi boş çevirmesin:Saruboceq::Saruboceq:

sağol canım benim ya inşallah allah hepimizin yüzüne bakhihoyyythihoyyytar....

arkadaşlar dün doktora gittim tahliller yapıldı tedaviye başladık artık yarın igne tedavisine başlayacaz canlarım igneyi gonal -f yazdırmadım içerigi aynı dedi doktor sadece göbekten vuruldugu için pahalı oldugunu söyledi o yüzden merional igne yazdı 15 tane günde 2 tane vurulacam yani 2 doz 1 su olacak 1 hafta sürer tedavi aralıgın sonu aşılama olur. merional ignenin tanesi 30tl 15 tane yazdı 450tl oluyor heyet çıkardık 150tl maaşta kesintimiz olacak 250tl ye aşılama yapacak toplam 400tl tutuyor son aşılamam dua edin benim için lütfen....tahliller temiz çıktı tiroit iyi dedi doktor.sadece rahim simiri alacaz dedi ama ankaraya gönderecez sonuç 10 gün sonra çıkar dedi .her tahlile bakıldı sadece e2 yani estradiol düşük oda igne ile yükseliyor .zaten bu hormon yumurtalık geliştiren hormon oluyor inşallah tedavimiz hayırlı bir şekilde biter.
neşecim ben bişiyi merak ettim bana hiç aşılama yapılmadı çünkü eşim istemio geçen ay doktor bana göbekten vurulan bi iğne verdi adı puregon 300 ben o ilacı heyet çıkarıldığı halde 310milyona aldım yani seninki birz ucuz geldi bana keşke banada ondan yazsa her ay kullanırım:)doktor eğer tam yumurta oluşmazsa bidaha yazcam demişti genelde hastalarına ikincisinide yazıomuş ama bana gerek kalmadı.bu konuda bi bilgin varsa yazarmısın canım bide sen hiç preseed kullandınmı merak ettim yada bi biilgin varmı?bilionmu yumurtlama günlerimiz hemen hemen aynı günlere denk gelio kuzunazınkide bakarsın bu ay aynı zamanda hamiş kalırız amin:CüvCüv:

kızlar hayırdır bugün hiç kimse uğramamış umarım herşey yolundadır...iyi geceler...

düzelttim neşecim bende yarın dr a gidiyorum hayırlı haberlerle gelirim inşallah

tamam canım teşekkür ettim .sende adet tarihini degiştirmişin canım iyi etmişin adetin 3.günü ignelere başlandıgı için önemli yani normalde benim 5 gün sürüyor adetim...doktora gitmekte niye geciktin canım bugün gitseydin tahliller felan olurdu..bende yarın yaptıracam igneleri salı günü 16:00 da gel hormona ve ultrasunda bakacam dedi.haftaya cumartesi yada pazar gelişir yumurtalıklar herhalde 1 hafta sonra aşılamayı yapar herhalde gelişmelerden haberdar edecem sizlere...birde ateş ölçme sisteminede başlayacam

neşecim ben bişiyi merak ettim bana hiç aşılama yapılmadı çünkü eşim istemio geçen ay doktor bana göbekten vurulan bi iğne verdi adı puregon 300 ben o ilacı heyet çıkarıldığı halde 310milyona aldım yani seninki birz ucuz geldi bana keşke banada ondan yazsa her ay kullanırım:)doktor eğer tam yumurta oluşmazsa bidaha yazcam demişti genelde hastalarına ikincisinide yazıomuş ama bana gerek kalmadı.bu konuda bi bilgin varsa yazarmısın canım bide sen hiç preseed kullandınmı merak ettim yada bi biilgin varmı?bilionmu yumurtlama günlerimiz hemen hemen aynı günlere denk gelio kuzunazınkide bakarsın bu ay aynı zamanda hamiş kalırız amin:CüvCüv:

canım senin problemin ne bilmiyorum benim estradiol hormonu yani e2 hormonu çalışmıyor demekki sendede çalışmıyorki bu igneyi vermiştir çünkü puregon ignede yumurtalık geliştirici igne....şimdi canım puregon -gonal-f igneler tüp bebekte kullanılan ignedir.bende önceden gonal-f igne kullanmıştım canım ama şimdi yasa degişmiş .aşılamada bu puregon ve gonal-f i heyetle çıkarıp alsan dahi tüp bebekte bu igneyi devlet ödemiyor ve eczaneden aldıgın zaman asıl fiyatı ödemek zorunda kalıyorsun.bana doktor dediki merional igne aynı gonal-f ile eş deger .gonal-f igne sadece göbekten vuruldugu için pahalı dedi bana MERİONAL igne verdi ve bize maliyeti 150tl oluyor .sen puregonu heyet çıkardıgın için bu fiyat ama heyet çıkarılmasa hemen hemen 600tl nin üzerindedir.şimdi canım ben önceden 1 ay kullanacaktım yumurta gelişimi yavaş olunca gonal-f verdi ve bu ignede güzel gelişti hatta ben ilk aşılamada kullandıgım igne gonal-f ti ve bir kızım olmuştu canım .yarın MARİONAL igneye başlayacaz ve tedavi sürem 1 hafta sürüyor çünkü yumurtlamam çabuk oluyor .preseedi sormuşun ama hiç kullanmadım araştırmıştım ama sadece kayganlaştırıcı birşey sende akıntı olduktan sonra gerekli olmadıgını düşünüyorum canım benim akıntım oldugu için gerek duymuyorum ve doktorumdan habersiz başka şeyler kullanmıyorum.folbiol vitamin hapını bile kullandıgımı bile doktora danışarak kullanıyorum.evet igne ucuz işte her yaptırdıkça popon agrıyor ama yumurtlama oluşumu güzel oluyor doktorum bu igneyi çok tavsiye ediyor .tedavilerde 5 ten aşagı olmuyor yumurtalarım.....doktor aşılamayı 6 ya kadar yapıyor canım ama ben son kez deneyelim diyorum.bir kızım oldu 2 yaşında zatüreden dolayı kaybettik (26 nisan 2009)sonra temmuzda 1.aşılamayı yaptık olmadı sıkıntıdan herhalde sonra 2.aşılamayı yaptık eylülde hamileydim kanamam oldu durdurulamadı ve düşük yaptım (17 ekimde)bu 3.aşılamam olacak ümidim var biraz inşallah olur olmazsa yaza tüp bebege gidecez ankaraya....işte kafana göre sürekli aşılama yaptıramıyorsun bunuda doktor belirliyor canım.yoksa dedigin gibi igneler ucuz ......aşılamada ucuz 250tl ye işini halladiyorsun

canım igneyi doktorada danışabilirsin.aşılama olmamışın hiç .normal tedavi görüp olmuyorsun tahminimce o zaman doktora sen söyleyeceksin canım ben aşılama olmak istiyorum diye....bence dene....evet kuzunazla aynı zaman da adet olduk ve tedaviye birlikte başlayacaz bakalım durum nasıl olacak inşallah 2010 ocakta yüzümüz güler inşallah

bakın kıslar bu arada benim dr um bu süleyman tosun yarın karşılaşacağız bakalım inşallah uğurlu gelir
kuzunaz canım bu doktorun özelinemi gideceksiniz gidecekseniz muayane ücreti ne kadar olacak...benim doktorun önceden özeli vardı elbistana özel yaşam hastanesi açıldı oraya geçince ücretsiz oldu iyi oldu yani

Merhaba arkadaslar, ben bayagidir okuyorum forumlarinizi ama ilk defa yaziyorum. Bende 15 Aralik'ta incir kurune basladim. Ondan hemen once de sogan kuru yapmistim 15 gun. 21 Aralik'ta adet olmayi bekliyorum. Esimde keci boynuzu pekmezi yiyor spermlerini guclendirmesi icin. Fertilaid de kullaniyor duzenli olmasa da.
Birazcik kendimden bahsedeyim, benzer durumda olan arkadaslari dinlemek isterim. Iki yildir hamile kalmak icin ugrasiyoruz, maalesef daha basaramadik. 32 yasimdayim, butun testler yapildi hicbir problem bulunmadi bende de esimde de. Sebepsiz kisirlik dedi doktorlar. Iki ay once klomen verdi doktor kullandim ve asilama yapildi, olmadi. Adetim gelince 3. gunde ultrasound icin gittim yine, sol tarafimda buyuk bir kist buldu doktor o yuzden klomen vermedi ama siz kendiniz deneyin dedi. Bende adetimin 8. gunu sogan kurune basladim kisti belki yok eder diye. Kist icinde genelde kendi kendine yok olur dedi, gelecek sefer adet olunca gel ultrasound a bakalim dedi. Simdide dedigim gibi incir kuru yapiyorum, yumurtaliklarim da hafif agrilar, kivrilmalar filan var.
Aranizda klomen kullanip kist olusturan varmi? Bu kistler kendiliginden geciyor mu? Yada incir ve sogan kurunden fayda gordunuz mu, deneyimlerinizden bahsederseniz sevinirim. Insallah hepimizde kolayca hamile kaliriz, kolay degil bunlari yasamak.

Arkadaslar bir de bir sorum olacakti. Bal corekotu tarcin kurunu nasil yapiyorsunuz ve onu incir kuruyle braber yapabilirmiyim? Eger klomen kullanmak gerekirse, dogal kurlere devam etmekte bir sakinca var mi acaba, bileniniz varsa, benimle paylasirsaniz bilginizi cok sevinirim. Simdiden cevaplariniz icin cok tesekkurler...

slm kıslar günaydın tiryakcığım nasılsın ben şu an tüp bebek merkezindeyim bekliyorum beklerken size selam vereyim dedim nasılsın

selam kızlar naber nasıl gidiyor yeni haberler varmı
1 haftadır giremedim hastaydım yattım bütün hafta belki artık dükkanada gitmeyecegım artık eskisi gibi giremem ama sizleride unutmam.kendinize iyi bakın ben bugun buralarda olurum annemdeyim

X