Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar varya ruhum bunaldı ya sabahtan beri hangi kürü uygulasam diye gezinip duruom birsürü bişi var hangisine inancam kafam karıştı yaakannehirşimdide yumurta akı buldum 3yumurta akını beline sürüomuşsun yumurtlama gününde iyi geliomuş birsürü kişi hamile kalmış...bide çörekotu yağı buldum bunuda kasıklarına ve beline napcam bilmiom hepsini almaya kalksam batarım haralde:)düşünmeyim kafama takmayım diom ama olmuyo yaaaaaaa

hilalcim bende öyleydim akşama kadar nette dolaşıyodum yok soğan yok incir yoğ yağlar ballar macunlar :))
bence hiiiiç öyle dolaşıp durma her yazılana inanma
bizlere ve deneyenelre sor hangisi kime fayda etmiş ona göre kullan
senin sorunun neydi ben ona göre tavsiye edeyim sana

hilalcim bende öyleydim akşama kadar nette dolaşıyodum yok soğan yok incir yoğ yağlar ballar macunlar :))
bence hiiiiç öyle dolaşıp durma her yazılana inanma
bizlere ve deneyenelre sor hangisi kime fayda etmiş ona göre kullan
senin sorunun neydi ben ona göre tavsiye edeyim sana

canım sağol ya...işin kötüsü hiç bir sorunum yok herşey okadar normalki hatta normalinde üstünde.sadece yanlış bişi yapıomuşum krem kullanıyodum ağrım olmasın spermler daha rahat hareket etsin diye oda meğer spermi öldüromuş işte preseed kullancam bu ay inş olur dua et bana nolur....bide akıntım oluyo biraz iltahap var geralde önerebileceğin bişi varmı canım yardımın için sağol

kayracım nasılsın naptın hasta oldunmu merak ettim ben kırmızı kartı gördüm:KK43:

şükür canım iyiyim evet bugün oldum yerimseniben zaten biliyodum canım 2 gün müsade etmiştim geldi :tomato: kutumdan kırmızı çıktı sende üzülme canım:1hug:

şükür canım iyiyim evet bugün oldum yerimseniben zaten biliyodum canım 2 gün müsade etmiştim geldi :tomato: kutumdan kırmızı çıktı sende üzülme canım:1hug:

bana tam 6gün müsade etti gerçi pekde ümütlenmemiştim ama bu ay tedavi görcekmisin yada napcaksın merak ettim benimle paylaşırmısın?belki hamiş kalırız bu ay:CüvCüv:

bana tam 6gün müsade etti gerçi pekde ümütlenmemiştim ama bu ay tedavi görcekmisin yada napcaksın merak ettim benimle paylaşırmısın?belki hamiş kalırız bu ay:CüvCüv:

dr a gitmeyi pek düşünmüyorum canım biraz da ruh durumuma bağlı yarından itibaren bal çörekotu tarçına başlamayı düşünüyorum rabbimin izniyle bakalım inşallah bu ay herkes hamiş kalır canım

dr a gitmeyi pek düşünmüyorum canım biraz da ruh durumuma bağlı yarından itibaren bal çörekotu tarçına başlamayı düşünüyorum rabbimin izniyle bakalım inşallah bu ay herkes hamiş kalır canım

benim ikinci günüm bende aynen bal tarçın polen çörek otu ve adaçayı yapcam preseed sipariş ettim o gelcek onu kullancam hı bide bişi sorcam sana sence incir kürümü yapsam soğanmı?karar veremedimde:)dediğin gibi umarım bu ay hepimiz hamiş kalırız ve bebek isimleri konuşuruz burda inşallah

Kayracımm kesinlikle başla bal tarçın çörekotuna.
Ben bu ay kullanmıştım ya bana yaradığına inanıyorum çünkü baya akıntı oldu (beyaz akıntı)
önümüzdeki adetle birlite yine başlamayı düşünüyorum bence bayaa etkli bişey

canım sağol ya...işin kötüsü hiç bir sorunum yok herşey okadar normalki hatta normalinde üstünde.sadece yanlış bişi yapıomuşum krem kullanıyodum ağrım olmasın spermler daha rahat hareket etsin diye oda meğer spermi öldüromuş işte preseed kullancam bu ay inş olur dua et bana nolur....bide akıntım oluyo biraz iltahap var geralde önerebileceğin bişi varmı canım yardımın için sağol

cnm hiç bir sorunun yoksa üzülme olur inşallah krem olayı gerçekten hatalı
hatta tükrük bile spremleri öldürmeye yol açıyomuş
preseed spremlerin iulaşmasını sağlayan kayganlaştırıcı değilmi inşallah fayda eder,sen kullan faydası olursa bizde alırrız
eğer yumurtlamanda hormonlarında fln sorun yoksa
iltihabın varsa sana maydanoz,süt buharını bide soğan suyunu öneririrm

benim ikinci günüm bende aynen bal tarçın polen çörek otu ve adaçayı yapcam preseed sipariş ettim o gelcek onu kullancam hı bide bişi sorcam sana sence incir kürümü yapsam soğanmı?karar veremedimde:)dediğin gibi umarım bu ay hepimiz hamiş kalırız ve bebek isimleri konuşuruz burda inşallah

canım iltihap varsa soğan yap zaten bal çörekotu tarçın kullanmaya başlamışsın incirde aynı şeyi yapıyomuş nasılsa bari soğanla rahim temizlenir benimki tavsiye sadece canım yinede sen bilirsin

merhaba hilalbebik.ankarada ikamet ediyomussun.önerebildiğin bir hastahane ve doktor varmı acaba?

Kayracımm kesinlikle başla bal tarçın çörekotuna.
Ben bu ay kullanmıştım ya bana yaradığına inanıyorum çünkü baya akıntı oldu (beyaz akıntı)
önümüzdeki adetle birlite yine başlamayı düşünüyorum bence bayaa etkli bişey

canım nasılsın bugün ilk günüm yarın başlıycam inşallah canım sağol

X