Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

teşekkürler canım 3 gün önce hemşireye danışmıştım topikte sende benden önce yazmışın canım bende yazmıştım önceki tahlil sonuçlarımı ama tiroite yüksek gibi dedi ama bana inandırıcı gelmedi yarın bide onun tahlilini isterim bakalım doktor ne diyecek

yok canım
ben de sen sonuçlarını yazınca gördüm
tiroidin düşük bu da çok çalıştığını hipertiroid olduğunu gösterir
Daha önce yazsaydın sonuçlarını ben ya da kuzu ya da kayra dikkatini buraya çekerdik canım benim
Ama bu koly halledilir endişe etme
Fakat drun önemsemezse mutlaka üstünde dur canım
tiroidler çok önemli
bunu kendi aramızda yazmıştık bilmem okuma şansın oldu mu senin???
Onlar vücudumuzun sigortalarıdır.
Onlar bozulunca herşey bozulur

kuzucum bugün zaten belim agrıyordu sabah yataktan kalktıgımda kasıklarımdada batma vardı sürekli sende şuan belirti hiç yokmu

kuzucum bugün zaten belim agrıyordu sabah yataktan kalktıgımda kasıklarımdada batma vardı sürekli sende şuan belirti hiç yokmu

hiç yok neşecim ya perşembe cuma cumartesi günleri filan vardı sanki ağrı gibi birde akıntı am şimdi hiç bişi yok sadece dokununca göğüslerim biraz hassas

yok canım
ben de sen sonuçlarını yazınca gördüm
tiroidin düşük bu da çok çalıştığını hipertiroid olduğunu gösterir
Daha önce yazsaydın sonuçlarını ben ya da kuzu ya da kayra dikkatini buraya çekerdik canım benim
Ama bu koly halledilir endişe etme
Fakat drun önemsemezse mutlaka üstünde dur canım
tiroidler çok önemli
bunu kendi aramızda yazmıştık bilmem okuma şansın oldu mu senin???
Onlar vücudumuzun sigortalarıdır.
Onlar bozulunca herşey bozulur

canım tahlilde serbest t3: 3.43 serbest t4 : 16.81 ve tsh:0.912 hemşirenin bu ilgisinimi çekti bilmiyorum hiçbir doktor bana demedi canım sizce yüksek olan varmı

yemek yaptım
duamı ettim
NBirazdan gidicem yazılı kağıdı okuyayım
İdare ediyorum cnım
sen gene başladın temizliğe di mi :eek:klava:

:eek: ya napayım yine yeğenim kaynım bizdeydi biraz önce gittiler batırıp gidiyo cadı yapmayıncada olmuyo yarında kayınvalideler geliyomuş yine onlar gidincce mecburen yine yapmak zorundayım yarın kapılarımı silecektim oysa

bu tahlil sonucu ilk aşılamadan önce yani 4 haziran 2009 da ki tahlil sonucumdu ana ikinci aşılamadan önceki tahlil sonucu serbest t3: 2.76 serbest t4: 1.06 tsh: 1.02 canım bu tahlilide 28 eylülü 2009 da yaptırmışım

canım tahlilde serbest t3: 3.43 serbest t4 : 16.81 ve tsh:0.912 hemşirenin bu ilgisinimi çekti bilmiyorum hiçbir doktor bana demedi canım sizce yüksek olan varmı

canım tsh 04 ile 4.60arasıdır (genellikle)
fakat gebelik oluşumu için drlar 3 civarını tercih ederler dengeli diye
örneğin benim bundan iki ay önceki tesh 4.16 çıkınca dr yükselmeye başlamı dedi
ve tiroidde ters orantı vardır.
rakamlar düştükçe tshta tiroid çok çalışır
rakamlar yükseldikçe tsh da tiroid az çalışır
ama kayra daha bilgili bu konuda
elindeki tahlil kağıdının referns aralıklarını da yazabilir misin canım

bu tahlil sonucumun karşısında referans degerleri yazıyor şöyle REFERANS DEGERı SERBEST T3 2 ıLE 4.4 SERBEST T4 12 ıLE 22 TSH 0.27 ıLE 4.2 Yani hepsi referans degeri içerisinde canım bence hemşire karıştırdı

canım tsh 04 ile 4.60arasıdır (genellikle)
fakat gebelik oluşumu için drlar 3 civarını tercih ederler dengeli diye
örneğin benim bundan iki ay önceki tesh 4.16 çıkınca dr yükselmeye başlamı dedi
ve tiroidde ters orantı vardır.
rakamlar düştükçe tshta tiroid çok çalışır
rakamlar yükseldikçe tsh da tiroid az çalışır
ama kayra daha bilgili bu konuda
elindeki tahlil kağıdının referns aralıklarını da yazabilir misin canım

canım referans aralıklarını yazıyorum tsh :0.4_4 serbest t3:1.8_4.2 serbest t4: 0.8_1.9 canım

bu tahlil sonucumun karşısında referans degerleri yazıyor şöyle REFERANS DEGERİ SERBEST T3 2 İLE 4.4 SERBEST T4 12 İLE 22 TSH 0.27 İLE 4.2 Yani hepsi referans degeri içerisinde canım bence hemşire karıştırdı

olabilir canım
Çünkü referan aralığı önemli
Örneğin benim tahlil yaptırdığım yerde referan aralığı t4 için 0.71 ile1.75 arası normal
seninkilere bakarsak ben problemliyim
fakat yine de tsh bana biraz düşük gibi geldi
dra bi hatırlat canım
sorun yok derse önemli değildir demekki
sonuçta bizler dr değiliz canım

yok benim adet 2 güne gelir belkide yarın canım sanmıyorum hiç iki canlı olduğumu :eek::eek::eek:

hııııım CADIARZU
hissederdin herhalde
ama olsun
temizlik diye ölecen wallaaa....
sen de mi başaksın yoksa????
Onlar çok düşkündür temizliğe
Oldukça titizlerdir üstelik
Yanılmıyorsam ayşa ve kuzu başaktı kaydirigubbakcemile5

bu arada bende şişmeye başladım
ger sayımda son dört ya da beş gün
hiiiiç istemiyom ama karnımdaki şişlik ben geliyoooom :lepi: diyor resmen

X