Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yasemin canım
Allahım sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah

ay sevindim yaaaaaaa
hamile haberine bi halay çekilir artık dimi kıslar :teytey: :teytey:

CANLARIM sizlerden birşey rica edeceğim...allah rızası için....ben tüp bebek bölümünde 41 meryem 41 fetih surelerini arkadaşlara okumalarını rica ettim şuanda 34 meryem 34 fetih sureleri kaldı .sizlerde benim adıma niyetlenip okumak isterseniz çok sevinirim...

okumak isteyenler hangi sureden kaçtane okursa yazsın ben takip ediyorum kalanları sizlere bildireceğim.

arkadaşlar biliyoruz birbirimiz için yaptığımız dualar kabul olurmuş en çok... bundan sonra her bir arkadaşımız için böyle birşey yapalım.birimizinki okuyup bitirelim diğeri için niyetlenelim.

bu arada adım ÜMMÜHAN GERÇEK ADLARIMIZLA NıYETLENELıM RABBıMıZE...ŞıMDıDEN HEPıNıZDEN ALLAH RAZI OLSUN...

kızlar topik ilk hamile haberini verdi haaaaaaaa
yasemin arkadaşımızı kutlarım.
hepimize uğurlu gelir kuzunazcığımın listesi....

CANLARIM sizlerden birşey rica edeceğim...allah rızası için....ben tüp bebek bölümünde 41 meryem 41 fetih surelerini arkadaşlara okumalarını rica ettim şuanda 34 meryem 34 fetih sureleri kaldı .sizlerde benim adıma niyetlenip okumak isterseniz çok sevinirim...

okumak isteyenler hangi sureden kaçtane okursa yazsın ben takip ediyorum kalanları sizlere bildireceğim.

arkadaşlar biliyoruz birbirimiz için yaptığımız dualar kabul olurmuş en çok... bundan sonra her bir arkadaşımız için böyle birşey yapalım.birimizinki okuyup bitirelim diğeri için niyetlenelim.

bu arada adım ÜMMÜHAN GERÇEK ADLARIMIZLA NİYETLENELİM RABBİMİZE...ŞİMDİDEN HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN...

kızlar yaa 1 er 2er okuyan olmayacakmı bu arkadaşınızı yanlızmı bırakacaksınız...kızlar 1 tane bile okusanız yeterli sayıyı tamamlayalım...

merhaba canım
seninle hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız
çok geçmiş olsun öncelikle
bwnimde eşimde aynı sorun vardı bizede tüp bebekten başka yapıcağınız bişe yok dedi doktorlar ve ben eşime keçiboynuzu kürü yaptım aynı zamanda ilaç verdi doktor onu kullanıyodu tam benim tüp bebek için gideceğim zaman hamile olduğumu öğrendim ama benimde kalp atışlarını duyamadık ve kürtaj oldum çok acı bi durum Allahım kimseye yaşatmasın ben doktorlara fazla itimat etmiyorum artık Allahım o kadar büyük ki doktoru yanılttı ama kucağıma almak kısmet diilmiş bebeğimi. şimdi 6 ay oldu kürtaj olalı doktora gitmedim gitmeyi düşünmüyorum Allahıma sığındım. O yoktan var edendir O ol deyince oldurandır. Ol dicek ve hepimiz anne olucaz Onun izniyle ben inanıyorum buna. Acını paylaşıyorum canım kendine iyi bak opuyorumnanaktan

Sağol canım.Rabbim hepimiz gönlüne göre verir inş...

bu arada adım ÜMMÜHAN GERÇEK ADLARIMIZLA NİYETLENELİM RABBİMİZE...ŞİMDİDEN HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN...

selam bulutcum nasilsin canim
ben senin adina okumak isterim ama suanda adetliyim iki gune biter
birer tane okuyummu canim haber verde yanlislik olmasin

Sağol canım.Rabbim hepimiz gönlüne göre verir inş...

mrb canim hosgeldin ve cok gecmis olsun allahim bir daha yasatmasin
canim esim keciboynuzu yiyor demisin ya ben kurunun daha faydali oldugu cogu yerden okudum istersen kurunu uygula derim
ayrica varikoselmi var yoksa damarda tikaniklik mi
sayi kac canim esinin

asiciğim canım sana 1 meryem 1 fetih suresi veriyorum allah razı olsun.

GERıYE 33 meryem 33 fetih suresi kaldı.

inşallah canım negatif topiğindeki arkadaşlardanda istiyecektim ama 2,3 topikteki arkadaşlardan istedim için utanıyorum ne arsız kadın diyecekler diye. hani istiyorumki alınsın okunsun birden dualansın diye. sen benim için istermisin ordaki arkadaşlardan....

mrb canim hosgeldin ve cok gecmis olsun allahim bir daha yasatmasin
canim esim keciboynuzu yiyor demisin ya ben kurunun daha faydali oldugu cogu yerden okudum istersen kurunu uygula derim
ayrica varikoselmi var yoksa damarda tikaniklik mi
sayi kac canim esinin

geçen yaz varikosel ameliyatı oldu fakat değerlerinde bir gelişme olmadı,faydası olmadı yani.Eşime en son yaptırdığımız testte 1 ml de sperm sayısı 4.800 milyon, total sayı ise 12milyon.Hareketlilikte istenilen gibi değil...

bu arada nasılsınız görüşmeyeli kıslar
fazla yazamıyorum bu topiğe
iyisinizdir inşallah
hamilemiz varmı listeden

merhaba canım hoşgeldin inşallah yaseminimiz hamile - bu arada yaseminciğim neden birde gebelik testi yaptırmıyorsun

inşallah canım negatif topiğindeki arkadaşlardanda istiyecektim ama 2,3 topikteki arkadaşlardan istedim için utanıyorum ne arsız kadın diyecekler diye. hani istiyorumki alınsın okunsun birden dualansın diye. sen benim için istermisin ordaki arkadaşlardan....

aaaaaaaaaaaa olurmu hic canim yeni gordum mesajini tabiki isterim hemen yazicam

geçen yaz varikosel ameliyatı oldu fakat değerlerinde bir gelişme olmadı,faydası olmadı yani.Eşime en son yaptırdığımız testte 1 ml de sperm sayısı 4.800 milyon, total sayı ise 12milyon.Hareketlilikte istenilen gibi değil...

anladim canim insallah dahada artis olur
allah yardimciniz olsun

kızlar hadi kimse okumak istemiyormu....

istedim canim okuyan olursa ben sana isimlerini veririm

bu arada yeni hamilemiz yasemini kutluyorum
listeler daha cok guncellense ne guzel olur
kuzunaz canim simdi birde hamileler listesi yapman gerekecek ne guzel
kolay gelsin

X