Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

huuuu kıslarrr ben geldimm,
Kızlar birkaçgündür çok fena hastaydım,soğan kürünü de yarıda kesmek zorunda kaldım.Korkunç bir bel ağrısı ve karın ağrısı vardı.Bir de misafirim vardı yatılı neyse ki atlattım.Belki de bu soğan kürü içimi temizliyo ve bunu yaparken de bel ağrısı ve karın ağrısı yapıyoo ama ben çok halsiz olduğumdan kürü yarıda kestim kızlar.ama adetle birlikte böğürtlene başlıcamm inş
Bir de size komik bişiy anlatıcam ; benim kociş dün gece rüyasında ibrahim saraçoğlunu görmüş.ıbrahim saraçoğlu ona sormuş probleminiz nedir diye o da anlatmış sonra saraçoğlu demiş ki eşin soğan kürünü sen de keçiboynuzunu uygula çocuğunuz olucak :))))))
Kızlar sabah eşim anlatınca çok enteresan geldi ya,bu kür olayını çok da konuşmadık aslında onunla ama Allah hayırlara götürsün.Yani saraçoğlu da rüyamıza girdiğine göre bu kürlere devam etmek lazım :))

Son düzenleme:
canım bana da bir arkadaş söyledi kendi şu an hamile.zatende çok mantıklı.
yaptığımız kürlerle yptıklarımızla allahım şifa ver dioruz yani şifa senden.şifa niyetine.
o zaman allah neden vermesinki şifamızı.onu anmış oluyoruz her zaman

CANLARIM sizlerden birşey rica edeceğim...allah rızası için....ben tüp bebek bölümünde 41 meryem 41 fetih surelerini arkadaşlara okumalarını rica ettim şuanda 34 meryem 34 fetih sureleri kaldı .sizlerde benim adıma niyetlenip okumak isterseniz çok sevinirim...

okumak isteyenler hangi sureden kaçtane okursa yazsın ben takip ediyorum kalanları sizlere bildireceğim.

arkadaşlar biliyoruz birbirimiz için yaptığımız dualar kabul olurmuş en çok... bundan sonra her bir arkadaşımız için böyle birşey yapalım.birimizinki okuyup bitirelim diğeri için niyetlenelim.

bu arada adım ÜMMÜHAN GERÇEK ADLARIMIZLA NİYETLENELİM RABBİMİZE...ŞİMDİDEN HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN...

arkadaşlar 31 tane meryem 32 tane fetih suresi kaldı .okumak isteyenler allah rızası için yazsınlar kaçtane okuyacaklarsa...

kuzu canım beni listeden sil bu ay ne kür yaptım ne preseed kullandım özellikle yumurtlama günlerinden kocamdan kaçtım nedenini bilmiyorum sanırım bunları kullanırsam gene olmassa hepten psikolojimin bozulacağını hissettim vazgeçtim artık gelmesse gelmesin çokta fifi gezerim eğlenirim rahat rahat modundayım :umursamaz::umursamaz:

benim ailem gümüşhaneli eşimin aileside karslı ben istanbul doğumluyum eşim ankara o memleketini biliyorda ben henüz hiç görmedim gümüşhaneyi bu arada deryacım sende duy ben dün ovülasyon testinde iki çizgiyide kırmızı gördüm ama geç baktım heralde diye umursamadım beklediği için koyulaştı heralde dedim ama şu an yumurtalkıklarımda ağrılar hisssediyorum hafif iltihjap vs kesinlikle olamaz fitil kullandım akıntılarım hiç yok ve çokta sıkı giyiniyorum özellikle ayaklarımı hiç üşütmüyorum eğer yumurtluyorsam bu süper bişi bu kadar erken olması yani

hımm demek gümüşhanelisin yemek mevzuu açılınca merak ettim eşimde bende malatyalıyız zaten akrabayız biz,senle adet günümüzde aramızda 1 günmü vardı bakalım kim öncce adet olacak gerçi benimki bu ay gene geçecek gibi görünüyo çünkü yumurtlama günümde yumoşlar 16 da kaldılar
kuzu benim anlamadığım bişe var diyelim benim yumoşlar yavaş büyüyor 4-5 gün geç adet oluyorum eeee yumurta geç veya erken eninde sonunda çatlamıyomu peki hamile kalma şansım yokmu?

yaseminin sonuçları noldu arkadaşlar bilen varmı
en son düşük diye üzülmüştüü

huuuu kıslarrr ben geldimm,
Kızlar birkaçgündür çok fena hastaydım,soğan kürünü de yarıda kesmek zorunda kaldım.Korkunç bir bel ağrısı ve karın ağrısı vardı.Bir de misafirim vardı yatılı neyse ki atlattım.Belki de bu soğan kürü içimi temizliyo ve bunu yaparken de bel ağrısı ve karın ağrısı yapıyoo ama ben çok halsiz olduğumdan kürü yarıda kestim kızlar.ama adetle birlikte böğürtlene başlıcamm inş
Bir de size komik bişiy anlatıcam ; benim kociş dün gece rüyasında ibrahim saraçoğlunu görmüş.İbrahim saraçoğlu ona sormuş probleminiz nedir diye o da anlatmış sonra saraçoğlu demiş ki eşin soğan kürünü sen de keçiboynuzunu uygula çocuğunuz olucak :))))))
Kızlar sabah eşim anlatınca çok enteresan geldi ya,bu kür olayını çok da konuşmadık aslında onunla ama Allah hayırlara götürsün.Yani saraçoğlu da rüyamıza girdiğine göre bu kürlere devam etmek lazım :))

canım hoşgeldin geçmiş olsun öncelikle bak rüyalar kıskanılırmış diye duydum bu sitede arkadaşlar söylerdi bunu maşallah diyorum inşallah rüyan hayra çıkar bu bir işaret olabilir kullan bence sen insallah vesile olur hamile kalmana bu arada soğan tansiyonu düşürür dikkat et canım bende saat 6 da en son wv ye gittim şimdi saatin 10 olmasını bekliyorum ki ovülasyon testi yapacağım

canım bana da bir arkadaş söyledi kendi şu an hamile.zatende çok mantıklı.
yaptığımız kürlerle yptıklarımızla allahım şifa ver dioruz yani şifa senden.şifa niyetine.
o zaman allah neden vermesinki şifamızı.onu anmış oluyoruz her zaman

anladım canım tabi haklısın

kuzu canım beni listeden sil bu ay ne kür yaptım ne preseed kullandım özellikle yumurtlama günlerinden kocamdan kaçtım nedenini bilmiyorum sanırım bunları kullanırsam gene olmassa hepten psikolojimin bozulacağını hissettim vazgeçtim artık gelmesse gelmesin çokta fifi gezerim eğlenirim rahat rahat modundayım :umursamaz::umursamaz:

inşallah bu fifilik sana bebeişini getirir :roflol::roflol:

hımm demek gümüşhanelisin yemek mevzuu açılınca merak ettim eşimde bende malatyalıyız zaten akrabayız biz,senle adet günümüzde aramızda 1 günmü vardı bakalım kim öncce adet olacak gerçi benimki bu ay gene geçecek gibi görünüyo çünkü yumurtlama günümde yumoşlar 16 da kaldılar
kuzu benim anlamadığım bişe var diyelim benim yumoşlar yavaş büyüyor 4-5 gün geç adet oluyorum eeee yumurta geç veya erken eninde sonunda çatlamıyomu peki hamile kalma şansım yokmu?

canım valla bend ebilemiyorum ben ovülasyon testine göre geçen ay adetimin 23. gününde yumurtladım ama bişi olmadı sonra 23 gün sonrada adet oldum aslında adet olmanın yumurtlamayla alakası olmadığını düşünüyorum bi anlamda çünki rahmin yeterli kalınlığa ulaşması ve kendini yenilemek için adet olması gerekiyor bunun içinde progesteron ve östrojen hormonlarının önemi var diye düşünüyorum bunu nerden düşündüm il evlendiğim zaman klomenle tedavi oldum yumurtalar büyüdü ve çatlama iğnesine gerek kalmadan çatladı ama ben yine adet olmadım geç oldum sonrasındada geçen sene sonunda bir dr a daha gittim klomen kullandım yine ama dozu azdı neyse yumurtalar büyümedi 11 mm de kaldı dr progesteron hormonu verdi hatta dediki bu gebelik olsa bile zararı olmaz ben dedim ya bu yumurtalar büyürde gebelik olursa gebelik olsada zararı olmaz dedi allah büyük canım ya belki büyür yumoşlar ama işte demekki belli bir süre içinde büyümesi gerekiyor dr bana bu saatten sonra büyümez büyüsede bi işe yaramaz gibi konuşmuştu en iyisi göbekten yapılan iğneler yumurta büyütmek için ama onlada çok pahalı

yaseminin sonuçları noldu arkadaşlar bilen varmı
en son düşük diye üzülmüştüü

şekercim yasemin bugün yaptırdı testi sonuç 18 çıkmıştı ama çarşamba filan birdaha bakılır sanırım bugün en fazla idrar testi yapabilir yaparsa o da denemek için ama sanırım 18 oluncada idrarda çıkmaz gibime geliyor

bu arada ayşecim güleceksin ama benim dün haşladığım fasülyelerler başım dertte bir türlü pişmiyor dünde gece yarısına kadar haşlamıştım ama yinede yumuşamadı ne fasülyeymiş ya eltimde çok vardı bana verdi bende kendi fasülyemide ona karıştırmıştım maalesef bir türlü pişmedi ya :KK43: ne fasülyeymiş ya eşimde dışarda işleri vardı bugün eve beraber gelemedik bende ovülasyon testi için saatin olmasını bekliyorum kasıklarım ağrıyor gibi sanki inşallah yumurtlarım allahım senemiz doluyor 10 aralıkta ne olur yardım et

bu arada bn dayanamadım 4 saat yaptım ovülasyon testimi yeteri kadar idrarımı tutmadığım halde ikinci çizgi baya bi kırmızı yani yumurtlamam gerçekleşiyor sanırım dünde aynıydı ben en iyi eşim gelince direk yatağa çekeyim onu :)

canım valla bend ebilemiyorum ben ovülasyon testine göre geçen ay adetimin 23. gününde yumurtladım ama bişi olmadı sonra 23 gün sonrada adet oldum aslında adet olmanın yumurtlamayla alakası olmadığını düşünüyorum bi anlamda çünki rahmin yeterli kalınlığa ulaşması ve kendini yenilemek için adet olması gerekiyor bunun içinde progesteron ve östrojen hormonlarının önemi var diye düşünüyorum bunu nerden düşündüm il evlendiğim zaman klomenle tedavi oldum yumurtalar büyüdü ve çatlama iğnesine gerek kalmadan çatladı ama ben yine adet olmadım geç oldum sonrasındada geçen sene sonunda bir dr a daha gittim klomen kullandım yine ama dozu azdı neyse yumurtalar büyümedi 11 mm de kaldı dr progesteron hormonu verdi hatta dediki bu gebelik olsa bile zararı olmaz ben dedim ya bu yumurtalar büyürde gebelik olursa gebelik olsada zararı olmaz dedi allah büyük canım ya belki büyür yumoşlar ama işte demekki belli bir süre içinde büyümesi gerekiyor dr bana bu saatten sonra büyümez büyüsede bi işe yaramaz gibi konuşmuştu en iyisi göbekten yapılan iğneler yumurta büyütmek için ama onlada çok pahalı

yani bende öle düşünüyorum yumurtlamanın adet olmayla ilgisi yok ama o yumurta illa 14cü gündemi çatlaması gerekiyor biraz geç çatlasa çatladığındada ilişkiye girilse hamile kalınmazmı kafamı kurcalıyor bunlar...
bende eski doktorumda aynı senin gibi klomen içtiğimde 11 de kalmışlardı,direk iğneye geçirmişti iğneyle 23mm olmuştu
şimdiki doktorumda klomen içtim 16 oldu baya gelişme var yani,bi dahaki ay günde 3 klomen içicem 20 leri bulur diye düşünüyorum inşallah tabi
günde 3 klomenlede büyümezse öle iğneyle miğneyle uğraşşmam tüpbebeğe gönderirim dedi,güya iğneyle her ay bir yumurta kaybediyomuşuz yumurtalarım bitince hamile kalmam imkansızmış ama ama tüp bebek olunca yumurtanın 1i bile boşa gitmiyomuş belliki kadının anlaşması var bu kadar ısrar ettiğine göre
zaten her kadın her ay yumurta kaybeder her ay yeni yumurtası oluşur ne alaka

günaydın şeker hoşgeldin sanırım yavruceylan hamile sonucu 18 lerde çıkmış hcg sinin

Kuzunazcıııım
İnşaalllaaah Rabbim söyletiyordur ama ben değilim o değerlere sahip olan
İnşaaallah bende birgün değerlerimi size yazarım canım ama o yasemin 66 canım:ecrin_bebek:

kızlar anladım kimse benim için meryem ve fetih surelerini okumak istemiyor. halbusem 30 meryem kaldı 30 fetih herkes 1 dahi okusa bitecek...bilmiyorum çok şeymi istiyorum...kusura bakmayın...

bu arada bn dayanamadım 4 saat yaptım ovülasyon testimi yeteri kadar idrarımı tutmadığım halde ikinci çizgi baya bi kırmızı yani yumurtlamam gerçekleşiyor sanırım dünde aynıydı ben en iyi eşim gelince direk yatağa çekeyim onu :)

adamı germe kızzz sırnaşık şey çocuk için şartlama
doktor zevk için yapın bebek için değil demişti
ayyy bizde nerde o rahatlık, ben dua bile ediyorum o esnada :)

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels41|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası)
11|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
12|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
13|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
14|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
15|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
16|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor:nazar::nazar:
17|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
18|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
19|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
20|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
21|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|yasin süresi-4444 tefriciye ve namaz sonrası ayetel kürsi okuyor
22|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak

canım değişiklikleri yaptım seninle ilgili üzülmedin değilmi sizde sebeğ yok olmaması için ama rabbim sizi bir şekilde sınıyor değilmi inşalah bu sınavdan daha fazla yara almadan geçersin canım ama adet düzenin süper sakın stres yapayım deme yoksa buda buzulur geçen ay 12 idi bu ay 10 u oldu süper valla yaşında çok genç canım sende bu ay böğürtlen kökü kullanmaya başlasan nasıl olur acaba eşinle birlikte kullanın ve bu ay çok iyi beslenin ben eşime bakmak adına bugünden işe koyuldum valla seninde hani iltihabın filan varsa sökülür beni geçen ay inanılmaz sökmüştü bu böğürtlen kökü belki iltihabın filan vardır canım ya

mrb cnm sağol ama 11 ayın 8 zi idi neyse değiştirirsin bi ara rabbim bizi sınavdan geçiriyo çok takmıyorum artık adet olunca niye demiyorum rabbim verceği vakti biliyo ilk başta herkesin çocuğu oluyodu bizdede sorun yok allahım niye olmuyo derdim şimdi diyorum ki bu bize sınav ve bu sınavı eşimle destek olrarak birbirimize geçiriyoruz ALLAHIM EN KISA ZAMANDA SENİN DE DUALARINI KABUL ETSİN VE TÜM İSTEYENLER İÇİN HERKESE ÇOK DUALAR EDİYORUM TÜM ARKADAŞLARIMA sağ:teytey:lıcakla kal cnm

X