Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

BENıM adet tarihim geçti bir gün sonra kanda gebelik testi yaptım sonuç 0.1 çıktı....

yani hamile değilim....ama bugün adetimden 5 gün geçti...hala adet olmadım...

ama vajinama ağrı vuruyor devamlı wc ye gidiyorum....

kasıklarım ağrıyor.......

acaba hamilemiyim yoksaa kistmi var.....

BENİM adet tarihim geçti bir gün sonra kanda gebelik testi yaptım sonuç 0.1 çıktı....

yaa aynı şey bendede varr yaa ne hasta oluyorum ne bişey amaa vajinaya sanki bıçak sokuyolarr acayip sızlıyoo

BENİM adet tarihim geçti bir gün sonra kanda gebelik testi yaptım sonuç 0.1 çıktı....

canım bak bu acabalar seni boşa ümitlendirebilir sen hemen bir test yap 5 gün geçmiş bunlar belirtide olabilir ama benim geçen ay yaşadığım belirtiler gbii hiç yaşamamıştım kasık ağrıları akıntılar filan idrara o kadar çok sık çıkıyordum ki ama sonuç negatifti maalesef şu anki aklım olsa hiç beklemez testi yapardım ve adet gecikmeme çare bulkur hemen adet olur yeni aylara bakardım diyorum hayırlısı olsun hakkında

kuzunazz ablaa o yasemin değilmii..yavruceylandamı hamiş yoksa.

ayyyyyyyyy valla bak bana hatırlattığın iyi oldu neden karıştırdım kıss ben listeyede bakıyorum diyorum bu benden 2 gün sonra adet olmuş ne zaman test günü geldiki :)

benım sancımda devam ediyo çok üşüyorum ayaklarım buz gibi :KK43:

geçen ay senin gibi oldum canım çok kötüydüm daha adetime 2 gün vardı acile gittim çok ağrı çektim ayaklarım buz gibi oluyordu evdeysen sıkı giyin sıkı tut kendini üşütme belki bebeişte olabilir dikkat et sen yinede bizler neyin ne olduğunu biliyoruz artık dimi canım san asabırla bekle dememe gerek bile yok hayırlısı olsun hakkındA

canım bak bu acabalar seni boşa ümitlendirebilir sen hemen bir test yap 5 gün geçmiş bunlar belirtide olabilir ama benim geçen ay yaşadığım belirtiler gbii hiç yaşamamıştım kasık ağrıları akıntılar filan idrara o kadar çok sık çıkıyordum ki ama sonuç negatifti maalesef şu anki aklım olsa hiç beklemez testi yapardım ve adet gecikmeme çare bulkur hemen adet olur yeni aylara bakardım diyorum hayırlısı olsun hakkında

haklısın evet kuzunazcım

ben hiç adet gecikmesi yaşamadım......

şimdi ise adetim geçince bende korkuyorum.....

hamilemiyim.......yoksa kistmi var çünkü ben geçen ay aşılama yaptırmıştım.....

ama o zaman adet oldum şimdi olmamam korkuttu beni....

2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler

yaseminciğim hadi canım benim hevesimiz yarım kalmasın inşallah seni burda tebrik ederiz birlikte büyütürüz bebeişimizi teyzeleri ona cici bakar ve hiç bir yere gitmez hadi canım inşallah allahım sen yardım et hadi kıslar her birlikte yasemin için dua ediyoruz

Gerçekten öyle sadece hamile kalmakla iş bitmiyor ben bizzat yaşadım.Çok kötü bir şey rabbim kimseye yaşatmasın.

2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler

yaseminciğim hadi canım benim hevesimiz yarım kalmasın inşallah seni burda tebrik ederiz birlikte büyütürüz bebeişimizi teyzeleri ona cici bakar ve hiç bir yere gitmez hadi canım inşallah allahım sen yardım et hadi kıslar her birlikte yasemin için dua ediyoruz

evett allah yaseminin bebişini korusunn.alllahım yasemine ve bebeğine güç kuvvet versin. versinde bebişi içerde tutunsunn hayat boyu onun yanındaa olsun.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Buarada tesbihatlarla ve okunacak dualarla ilgili bilgi verebilirseniz çok sevinirim arkadaşlar...

QUOTE=evindarkece;9591621]evett allah yaseminin bebişini korusunn.alllahım yasemine ve bebeğine güç kuvvet versin. versinde bebişi içerde tutunsunn hayat boyu onun yanındaa olsun.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:[/QUOTE]

amin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Buarada tesbihatlarla ve okunacak dualarla ilgili bilgi verebilirseniz çok sevinirim arkadaşlar...

herks istedıgı duayı okuyup tespih çekiyor 41 yasın okuyan var 4444 tecrifiye okuyan var vs ben 500 yasin okuyorum bitincede tecrifiyeye baslayacagım mesela sende hangı duayı okumak istersen okuyabılırsın

Herkese slm bende 2 yıllık evliyim, eşimin sperm sayısında ve hareketliliğinde problem var.Doktorlar normal yolla olmayacağını aşılama dahi denememizin bir işe yaramayacağını direk tüp bebek denememizi önerdi ve haziran ayında denedik.2si tuttu embriyoların ama kalp atışı duymaya gittiğimiz kalp atışları alamadık maalesef ölmüşlerdi ve kürtaj olmak zornda kaldım:KK43: Rabbime bol bol dua ediyoruz.O bizim için en iyisini düşünüyor bizde ondan hiçbirzaman ümidimizi kesmeyelim.Bu yapılan kürlerin ve okunan duaların bi vesile olduğunu düşünüyorum.1haftadır havuç kürü yapıyoruz umarım işe yarar. rabbim tüm bebek özlemi çekenlere bebek nasip eylesin inş. Sperm ve hareketliliğe iyi gelicek tavsiyelerinizi ve dualarınızı bekliyoruz.

merhaba canım
seninle hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız
çok geçmiş olsun öncelikle
bwnimde eşimde aynı sorun vardı bizede tüp bebekten başka yapıcağınız bişe yok dedi doktorlar ve ben eşime keçiboynuzu kürü yaptım aynı zamanda ilaç verdi doktor onu kullanıyodu tam benim tüp bebek için gideceğim zaman hamile olduğumu öğrendim ama benimde kalp atışlarını duyamadık ve kürtaj oldum çok acı bi durum Allahım kimseye yaşatmasın ben doktorlara fazla itimat etmiyorum artık Allahım o kadar büyük ki doktoru yanılttı ama kucağıma almak kısmet diilmiş bebeğimi. şimdi 6 ay oldu kürtaj olalı doktora gitmedim gitmeyi düşünmüyorum Allahıma sığındım. O yoktan var edendir O ol deyince oldurandır. Ol dicek ve hepimiz anne olucaz Onun izniyle ben inanıyorum buna. Acını paylaşıyorum canım kendine iyi bak opuyorumnanaktan

bu arada nasılsınız görüşmeyeli kıslar
fazla yazamıyorum bu topiğe
iyisinizdir inşallah
hamilemiz varmı listeden

X