Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yavruceylan 29 28.09.2009 polikistikover böğürtlen kökü kullanıyor 26.10.2009 folbiol şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz 41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor

canım sen listedeki bilgilere göre 28 eylülde adet olmuşsun ben 26 sında oldum daha yumurtlamadım bile sen dr takibindemiydin yani takipte olsan bile daha yeni yumurtlamış olman gerekmiyormu yoksa listedeki bilgilerde ben yanlışlık mı yaptım acaba

kıslar size bişi anlatıcam sabah sabah çok canım sıkıldı şimdi biz sabahları eşim ben abisi bi arabada geliyoruz eşim beni işe bırakmadan önce abisini bırakıyor iş yerine sonra beni işe bırakıp tekarar dönüyor işe neyse eşimin işyeri sanayi sitesinde tamammı hemen bizim dükkanın yanında bir oto aksesuarları satan bir dükkan var orada bir çocuk görüyorum hep yani 5. yada 6. sınıf öğrencisi yaşlarında eşime dedimki ya bu çocuk burdamı çalışıyor yoksa buranın sahiplerinin çocuğumu çocuk ta oraları süpürüyordu hayır dedi çalışıyor okula gitmiyormu filan sabah sabah eşimi sorguya çektim neyse baya bi sordum diyoki parası yokmuş annesinin hiç okula göndermemiş o kadar üzüldümki tövbe yarabbim senin işine karışılmaz sen böyle bakamayacak durumunda olanlara verme evlat rabbim haşa rabbimin bir biliği var hepimizi bir sınav için gönderiyor bu dünyaya ama düşünsenize 21. yüzyılda yız ve o çocuk bu devir de hiç okuma yazma öğrenmeyecek allahım ya okutmak bu kadar zor değil ki zaten kitaplar devletten ve okula bildirilse maddi durum olmadığı okul kesinlikle yardım eder devlette eder kıyafetlerini defterlerini alır okul yani okul için yardım etmeye kalksan yine göndermezler o çocuğun orda çalışıp kazanacağı haftada 50 milyon en fazla inanın bunu bile beklemiyorum küçücük dükkan o paranın kimseye hayrı olmaz bari çocuğu okulundan etmeselerdi hayatı boyunca okuma yazma bilememenin acısını çekecek o çocuk ne bilim yarabbi sen bilirsin onun sınavıda bu sanırım üzüldüm valla

okuyunca bende çok üzüldüm görmesi dahada kötüdür eminimki
Allah yardımcısı olsun ufacık çocuktanmı medet umuyolar:eek:lmaz:
hayat ne kadar zor herkesin türlü türlü derdi var:sinifsinif:
Rabbim o çocuğunda yardımcısı olsun
ailesinede akıl fikir versin inşallah:Saruboceq:

haklısın cnm hiçbi kadın hoşlanmazki kahveden bizimki sigara içmiyo ondan öle bi derdi yok erkeklerin hepsi aynı biz sinirden ölünce onlar hiç bişey olmamış gibi şamata yapıyolar bende dün benimkine hiç yüz vermedim,ayy sende adamı fazla sıkma mide fesadı geçirmesin sonra sırnaşık şey
doğru sen çalışıyodun dimi unuttuum hayatım biz bile çalışmadığımız halde haşlayıp buzluğa koyuyoruz bi çok şeyi bu arada sen nereliydin kuzu

benim ailem gümüşhaneli eşimin aileside karslı ben istanbul doğumluyum eşim ankara o memleketini biliyorda ben henüz hiç görmedim gümüşhaneyi bu arada deryacım sende duy ben dün ovülasyon testinde iki çizgiyide kırmızı gördüm ama geç baktım heralde diye umursamadım beklediği için koyulaştı heralde dedim ama şu an yumurtalkıklarımda ağrılar hisssediyorum hafif iltihjap vs kesinlikle olamaz fitil kullandım akıntılarım hiç yok ve çokta sıkı giyiniyorum özellikle ayaklarımı hiç üşütmüyorum eğer yumurtluyorsam bu süper bişi bu kadar erken olması yani

selam kızlar bnde çarş regl olmam lazımdı olmadım....ama cmrtesi kahv.bişiler gldi dünde geldi bgn hala bişi yk....nasıl olcak bilmy........

selam kızlar bnde çarş regl olmam lazımdı olmadım....ama cmrtesi kahv.bişiler gldi dünde geldi bgn hala bişi yk....nasıl olcak bilmy........

canım seni çok ümitlendirmek istemem benimde başıma çok geldi o kahve lekeler ama yerleşme kanamas da olabilir inşallah ta öyledir bir test yap istersen

canım seni çok ümitlendirmek istemem benimde başıma çok geldi o kahve lekeler ama yerleşme kanamas da olabilir inşallah ta öyledir bir test yap istersen

biliyorum cnmcm bnm geçen aylardada öyle olmuştu kahv.glr ardından 1 gün snra adet olurdum bgnde bkliyeyimde olmadı akşam test alırım....

kuzucum hadı hayırlısı cok sevındım yumurtlamak demek herseyın yoluna gırıyo olması demek super sen sımdı zamanında adet olursun bu aralar duzenlı ılıskı mutlaka olurmu

Herkese slm bende 2 yıllık evliyim, eşimin sperm sayısında ve hareketliliğinde problem var.Doktorlar normal yolla olmayacağını aşılama dahi denememizin bir işe yaramayacağını direk tüp bebek denememizi önerdi ve haziran ayında denedik.2si tuttu embriyoların ama kalp atışı duymaya gittiğimiz kalp atışları alamadık maalesef ölmüşlerdi ve kürtaj olmak zornda kaldım:KK43: Rabbime bol bol dua ediyoruz.O bizim için en iyisini düşünüyor bizde ondan hiçbirzaman ümidimizi kesmeyelim.Bu yapılan kürlerin ve okunan duaların bi vesile olduğunu düşünüyorum.1haftadır havuç kürü yapıyoruz umarım işe yarar. rabbim tüm bebek özlemi çekenlere bebek nasip eylesin inş. Sperm ve hareketliliğe iyi gelicek tavsiyelerinizi ve dualarınızı bekliyoruz.

Herkese slm bende 2 yıllık evliyim, eşimin sperm sayısında ve hareketliliğinde problem var.Doktorlar normal yolla olmayacağını aşılama dahi denememizin bir işe yaramayacağını direk tüp bebek denememizi önerdi ve haziran ayında denedik.2si tuttu embriyoların ama kalp atışı duymaya gittiğimiz kalp atışları alamadık maalesef ölmüşlerdi ve kürtaj olmak zornda kaldım:KK43: Rabbime bol bol dua ediyoruz.O bizim için en iyisini düşünüyor bizde ondan hiçbirzaman ümidimizi kesmeyelim.Bu yapılan kürlerin ve okunan duaların bi vesile olduğunu düşünüyorum.1haftadır havuç kürü yapıyoruz umarım işe yarar. rabbim tüm bebek özlemi çekenlere bebek nasip eylesin inş. Sperm ve hareketliliğe iyi gelicek tavsiyelerinizi ve dualarınızı bekliyoruz.

canım sadece havuç kürüyle kalmaa. incir yedir fındık fıstık gibi yemişler. artı keçi boynuzu kürünü uygula..keçi boynuzu ve incir gereçekten erkeklerde çok işe yarıyomuşş... ahaa kuzunaz ablam gelsin oda aynısını dicek sana vallaa.. sen onlarıda yedirr kocişine.tabi ilk önce allahtan hayırlısını dile canımm. allah istediği zman verir ama seninde çaba gösterdiğini görmesii lazımm... allah yardımcınolsun canım.

Kesinlikle katılıyorum sana cnm çaba göstermeden olmuyo.Dualarımızı her daim etmeliyiz.Buarada keçi boynuzunuda yiyor eşim ama kürü daha çok işe yarıyomş sanırım onada 1gün yaptk dün yapamadk bugn tekrr yapıcaz bakalım 3 ay yapılması gerekiyomş sanırım.

Kesinlikle katılıyorum sana cnm çaba göstermeden olmuyo.Dualarımızı her daim etmeliyiz.Buarada keçi boynuzunuda yiyor eşim ama kürü daha çok işe yarıyomş sanırım onada 1gün yaptk dün yapamadk bugn tekrr yapıcaz bakalım 3 ay yapılması gerekiyomş sanırım.
canım 3 ay gibi bi süre yok ortada sen yap hergün içirr. bu aradada allah izin verirse hamiş olursunn:CüvCüv::CüvCüv:..yeterki sen inancını yitirme.:Saruboceq:

yasemin 66 var kanda çıktı bakalım çarşamba yıne bakılacak kanda inşallah sağlıklı bir şekılde devam eder gebeliği.

canım hoşgeldin aramıza çok geçmiş olsun önceliklle allah büyük kısmet dr eğer özel ise sana hemen tüp önerdiyse buna pek güvenme derim ama devlet hastanesiyse senin için en iyi olanını sana önermiştir canım bak genelşde evicap vitamin hapı kullanıyolar argimax diye ürün var ginseng hapları filan bunları destekleyici olarak kullanabilir eşin keçi boynuzuna gelince bende dün eşime başladım nerdeyse 1 yıldır dolapta duruyordu yani istek olması lazım vazgeçme sürekli yap canım inciri akşamdan zeytinyağında bekletip tüketeler var fındık badem ceviz günlük tumurta yani bak araştır bal polen arısütü bu karışımlardan yesin yani protein kalsium çinko destekli gıdalar et süt yumurta hepsi taze olsun çok iyi bakım lazım bence bu tür durumlarda bana eltim anlattı tanıdığı birinde varmış günlük yumurta tüketmişler taze taze besinine çok dikkat etmiş ve olmuş bende eşimi besiye çektim yağdan beyaz gıdalardan çok fazla olmasın protein ve liflli gıdalardan zengin besinler

kuzucum hadı hayırlısı cok sevındım yumurtlamak demek herseyın yoluna gırıyo olması demek super sen sımdı zamanında adet olursun bu aralar duzenlı ılıskı mutlaka olurmu

canımcım inşallah yumurtluyorumdur valla bencede süper bak sen bu ay hamile kalcan ya allahın izni ile seni yalnız bnırakmıcam belki senden en geç 1 hafta sonra doğururum en geç

X