Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Bu ilaçları uzun müddet kullandığımız için yumurtalıklar kendiliğinden de çalışabiliyormuş oyüzden uzun süre tedavideseniz bırakın bir kaç ay..Düşün bunu dr.um demişti ve deneyeceğim..

Yazdıkça yazasım Geliyor ve anlatmaya sığmayacak tedavi süreci rahim filmi filan mafoldumben

klomenle ya yumurtaların oluşmazsa oluşuyormu cevap veriyormu yumurtaların klomene canım

günaydın canım...akşam net gitti çıkmak zounda kaldım oluşuyo klomenle cnm 1 tane 19 mm oluşuyor drum çk iyi iğneelre geerek yk şu aşamada ddi ama bilmy.ki işte...

allah hepimizin yardımcısı olsun canım sen gurbetteysen dahada takarsın kafana bunu yapmamaya çalış dediğim gibi allahı vekil et ama pko da glucophage etkili bir ilaç muhakkak dr unla konuş bunu her dr anlamıyor zaten bilmiyor bile inan incir birde şeker olayını etkiliyor işte ben o yüzden pek güvenmiyorum bend ebu kürleri kullanana kadar hiç yumurtladığımı görmemiştim pco lular olarak birde glisemik indeksli ve protein ve liften zengin beslenmeliyiz kilo muzda korunur metabolizmada düzenlenir pko kadıb hastalığı değil sadece bir metabolizma hastalığı aynı zmaanda

glucophage eş değeri glifor 3 aydır içiyorum Cidden burdan Pcolara Sesleniyorum Glifor eş değer şeker ilaçı içinki insülin direncimiz düşsün bizler ileride ihtmali yüksek Şeker Hastası olabiliriz

günaydın canım...akşam net gitti çıkmak zounda kaldım oluşuyo klomenle cnm 1 tane 19 mm oluşuyor drum çk iyi iğneelre geerek yk şu aşamada ddi ama bilmy.ki işte...

tamam canım inşallah kısa zamanda kavuşursun evladına maşallah topiğe uğrayanlar çok fazla yalnız bişi dicem bu topiği ben açmış olabilirim fakat kadınlar kulubündeki bütün topikler hepimizin burasıda öyle yani aranızdada benimlede konuşabilirsiniz canlarım birbirimize fikir verebiliriz topiği ben açmış olabilirim ama sizlerin destek ve bilgilerine benimde ihtiyacım var ve dostluğunuza tabi bu arada işlerimden fırsat bulsam listeyi yapıcam ve bu yaptığım listeye herkes kendi programını yazabilir alıntı yaparak ama düzgün bir liste olması için önce fikir almam lazım bu yüzden sizi bekletiyorum

herkese günaydın a.s

günaydın şeker bu arada pko lu olup kilo almış olanlar ve spor yapmak isteyenlere spor cd si daha doğrusu yüklemeniz için linklerini verebilirim birisi kardiyo yani evde 8 km kadar yürümüş oluyorsunuz diğeride callanetics çok etkili bir egzersiz ama bunun için evde olmam lazım çünki evdeki pc de var neyse bu sonraki aşama ama daha listemizi hazırlamadık sizlere cevap vermek istiyorum ki kopmayayım topikten kaçırmayayım yazdıklarınızı bu yüzden hala listeyi hazırlayamadım :roflol:

tabi öyle cnmcm kk da her topic hepimizin bn sana cevap mahiyetinde yazmıştımkaydirigubbakcemile2

tabi öyle cnmcm kk da her topic hepimizin bn sana cevap mahiyetinde yazmıştımkaydirigubbakcemile2

biliyorum canım zaten aslında bu mesaj sana değildi sadece senden alıntı yapıp cevap yazarken bunuda ekledim herkeseydi yani sana değil biraz yoğunluk varda topicte :roflol::roflol:

günaydın herkese...

arkadaslar bende pko yok ama gecen ay kıstım vardı dogum kontrol hapı ıle kayboldu.şimdi yumurta oluşması ve catlamasına yardımcı ne tur kurler kullanabılırım .....

yavruceylan yazını görünce bir şeyler söylemeden geçemedim, PKOS ile PKO görünümlü yumurtalıklara sahip olmak farklı şeylerdir, PKOS da ovulasyon gerçekleşmez veya zor olur, tüm belirtiler vardır, kıllanma, kilo, insülin direnci gibi ama diğerinde normal ovulasyonun olur, reglin düzenlidir o nedenle tedaviye falan gerek yok, çocuk istemeden önce reglin düzenliymiş sonrasında stresten analadığım kadarıyla düzenin bozulmuş. Bence tedavilere çok kafayı takmadan kendini rahat bırak.

Kızlar eğer regliniz ve ovulasyonunuz düzenliyse kür falan kullanmayın, hormonları fazla çalıştırıp kaş yapayım derken göz çıkartırsınız, benim ovulasyonum düzenlidir, bal tarçın çörekotu kullanayım dedim reglim uzadı ve bi garip oldu o ay, sorunu olan soruna yönelik kür yapsın, bir de kürlerin hepsini aynı ayda yapmayın yapıyorsanır her ay birini, karıştırmayın.yerimseniben

merhaba kuzunaz topiğin hayırlı olsun bende 5 yıllık evliyim ama bizim sorunumuz eşimde azosperm var bizim derdimize uygun bi kürün yoktur herelde

dediklerine kısmen katılıyorum arkadaşım ama şöylede bir şey var bal tarçın yada polen olsun bunlar ek gıda takviyesidir ben bunları kür olarak görmüyorum ama böğürtlen kökü ne bilim soğan suyu bunlar günlük hayatta 2 defa içeceğimiz şeyler değil bunlar dediğin gibi olabişlir ama bal polen tarçın vs bunlar gıda takviseyi ve faydalı olacağına inanıyorum seninkide bir tesadüf olabilir herşeyin düzenli ama yinede pko luysan o ay pko seni etkilemiş olabilir bunlar sadece fikir yürütnek canım yani yinede allah bilir birde kendini sen bilirsin allah yardımcın olsun inşallah tez zamanda meleğine meleğimize kavuşuruz

yumurta çatlatmak için incir kürü kullanabilirsin

Sagol canım....

mesela her kadının dogustan yumurta rezervi bellidir.yanı hayatı boyunca kaç yumurtasının oluşacagı..bu kürler hormonlara etkı ettıgınden yumurtaları fazla oluşturup erken menopoz rıskıne sokarlarmı acaba?bu konuda fıkrı olan var mı??

Hayır erken menopoz riski yoktur bence çünkü,menopoza girecek olanlarada tavsiye ediyorlar ..

canım kusura bakma ben liste yapmak için tablo yapmayı öğrenmeye çalışıyorum siteye uğrayamadım incir kürü kullananlar var evet ama eğer şeker metabolizmanda sorun varsa özellikle pko hastası isen bence incir kullanma böğürtlen kökünü ben kullandım allahın izni ile yumurtladım hemde ben yani ,yumurtlama akıntısınıda ilk defa gördüm canım böğürtlen kökü rahmide kuvvetlkendiriyor başka sitelerde hemoroid ve sistitide iyileştirdiğini ve kullannaların memnun kalığını okudum şekeride düzenliyor ayrıcakendini dinç hissediyorsun bizzat ben şahidim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…