Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hayırlı bayramlar arkadaşlar aranızda aşilama olan varmı acaba ben 8 gun once aşilama oldum dun gece mıde bulantısı ve karın agrısından geceyı hastanede gecırdım doktor gebeık testı yaptı sonuç 6.24 gebelık başlangıcı olabılır dedı 4 gun sonra tekrar tahlıl ıstedı.kafam cok karışık bu konu ıle bılgısı olan varmı arkadaşlar

hayırlı bayramlar arkadaşlar aranızda aşilama olan varmı acaba ben 8 gun once aşilama oldum dun gece mıde bulantısı ve karın agrısından geceyı hastanede gecırdım doktor gebeık testı yaptı sonuç 6.24 gebelık başlangıcı olabılır dedı 4 gun sonra tekrar tahlıl ıstedı.kafam cok karışık bu konu ıle bılgısı olan varmı arkadaşlar

canım hoşgeldin büyük ihtimalle hamilesin henüz sekiz gün olduğu için hcg değerin düşük olabilir stres yapma dört gün sonra değerin yükselirse gebelik kesinleşiyo diye biliyorum hayırlı olsun canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canım umarım hamilesindir bende aşılama yaptırdım ama olmadı. fakat aşılamadan önce vurdurduğumuz çatlatma ğnesi sonucu değerin yüksek çıkma ihtimali var sakın yanlış anlama moralini bozmak için değil haırlatmak istedim 4 gün sonra daha kesin sonuç alacaksın umarım hamilesindir çok sevinirim çünkü onun stresini çok iyi bilirim

inşallah canım rabbimin izniyle hayalin gerçek olur ama sen herşeye hazırla kendini bence hamilesin kaç yıldır istiyosunuz

doktorum bana sonucun pozıtıf cıktı dedı. ama genede 4 gun sonra kesınesır dedı.ben 2 bucuk yıllık evlıyım kıst tedavısı gordum 11 kutu dogum kontrol ılacı kullandım ama hıç bır işe yaramadı erımıyolar 7 ay oldu ılacları bırakalı bızde eşimle aşilamaya karar verdık. adetımın 2. gunu klomene başladım sabah aksam 1 er tane aldım sonrada ovıttrellee catlama ıgnesı vuruldum doktor cok rısklı dedı kıstlerım buyuyebılırmış ama buyumedı.şimdide beklemedeyız:KK43:((

doktorum bana sonucun pozıtıf cıktı dedı. ama genede 4 gun sonra kesınesır dedı.ben 2 bucuk yıllık evlıyım kıst tedavısı gordum 11 kutu dogum kontrol ılacı kullandım ama hıç bır işe yaramadı erımıyolar 7 ay oldu ılacları bırakalı bızde eşimle aşilamaya karar verdık. adetımın 2. gunu klomene başladım sabah aksam 1 er tane aldım sonrada ovıttrellee catlama ıgnesı vuruldum doktor cok rısklı dedı kıstlerım buyuyebılırmış ama buyumedı.şimdide beklemedeyız:KK43:((

hadi inşallah emeklerinin karşılığını almışsındır canım bize dört gün sonra kesin müjdeyi ver olurmu güzelim

merhaba eftelyacım bana ilginç ve ürkütücü geldi denenmedik hiçbişey kalmıycak bizim nazlı inatçı sıpalar gelinceye kadar bilemiyorum yaa ne kadar sağlıklı canım

ama mesela elma yağını duydum bu şekilde iltihptan kurtulan duydum belkide vardır yararı doğru bak şimdi anımsadım kuzunazcım yapmıştı ve genzinde hissetmişti kokusunu ama vikis ??? onu bilemiyorumki işte

off ewet artık ya bizim 3 sene dolacak gerçi ameliyat olalı 3ay olcak ama bekliyoruz bakalımsüprizzzzz

:sinifsinif: bizim sekiz yıl bitti ameliya 2005 teydi 3 ay 3 yıl kısa geliyo bana artık canım inşallah sizin çok kısa zamanda olur bebeğiniz canım

X