Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

emiragam canım senin bebeğin varmı tedavimi görüyosun canım anlatmak istersen tabi

emiragam canım senin bebeğin varmı tedavimi görüyosun canım anlatmak istersen tabi

aranıza gelmekten memmun oldum evet arkadaşım meslektaşız 10 yıl çalıştım a am ayrıldım sen devam mı evet benm 10 yaşında bebeğim var ikinci olmuyo tüplerim tıkalıyımış endo varmış tüp denedik olmadı 2.karara veremiyorum baksana herkes doğal yolla hamile kalıyo belikşi bizde senin bebeiş varmı

aranıza gelmekten memmun oldum evet arkadaşım meslektaşız 10 yıl çalıştım a am ayrıldım sen devam mı evet benm 10 yaşında bebeğim var ikinci olmuyo tüplerim tıkalıyımış endo varmış tüp denedik olmadı 2.karara veremiyorum baksana herkes doğal yolla hamile kalıyo belikşi bizde senin bebeiş varmı

ben çok oldu bıraktım canım başka sektörde çalıştım uzun bir süre sekiz yıldır bebeğimiz hiç olmadı hayırlısı artık canım senin için şunu önerebilirim ayça arkadaşımız şu anda hamile ve tüpleri tıkalıydı süt maydonoz buharı uygulamış şükür rabbimin izniyle hamile sende istersen deneyebilirsin ilk sayfada bizim listemiz var ordada kullanılan kürleri duaları görebilirsin canım ayrıca bebeğinede rabbim uzun sağlıklı mutlu bir ömür versin anneli babalı inşallah ve kardeşinide nasip etsin en kısa zamanda inşallah bugün 1000 ihlas okuyanında duası kabul olurmuş canım

BebeğimUmudunaGebeyim

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Sigorta Hizmetleri
Yaşadığınız Yer: Kütahya Giriş tarihi: Aug 2008
Ruh Halim:
Blog Yazıları: 10
Yemek Tarifi: 1

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

yarım kilo kadar süte birdemet maydanoz doğruyorsunuz.bunu ocağa koyup kaynamasını bekliyorsunuz.üzerinden buharlar çıkması lazım.sonra bunu yere koyun.elinize büyük bir çarşaf alın.onu belinize sararak bu buhara bacaklarınızı açarak çömelin.tabii üzerinizde giysi olmamalı.ve dikkat edin yakmayın cildinizi.artık buhar çıkmayınca yine biraz ocağın üstünde tutun aynı işlemi uygulayın.ben bir kaç uygulamadan sonra hamile kalmıştım ilk kızımda .ikinci kızımda 1 ay kadar uygulamıştım..iki arkadaşım daha bu yolla hamile kalmışlardı.birisi iki yıl diğeri 1 yıllık evlilik hayatından sonra bunu deneyerek bir iki ay gibi bir sürede.elbette bu yöntem yumurtlama,hormonal vb gibi durumlarda değil daha çok tüplarinde tıkanıklık yaşayanlara iyi gelecektir.deneyin derim sevgiler

başka topicten bulduk kızlar

bunu alıntı yaptım canım

Papatya
Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Ev Hanımı
Yaşadığınız Yer: Kocaeli Giriş tarihi: Apr 2007

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
arnavutgüzeli84 kullanıcısından alıntı
ne mutlu size ,allah bağışlasın kızınızı, bizede tez zamanda nasib etsin..peki sizden ricam en azından bizi daha iyi anlarsıınız,tarifi tam olarak daha detaylı bir şekilde yazabilirmisiniiiz??su ve kara biber yazmışsınız..bide 3 gün arayla 3 kez yapmışsınız yaa,bunu adetin kaçıncı günü yapmamız gerek??şimdiden teşekürederiim sağlıcakla kalın

canım benım tesekkur ederım dıleklerın ıcın ben adetın 5.gunu basladım buyuk bır tencerenın ıcıne su doldurdum 2 demet maydanoz bır avuc karabıber koydum ve maydonozlar bıraz porsuyene kadar kaynattım daha sonra dayanabılecegım kadar sıcaklık olunca belıme buyuk bır battanıye sardım ve bacaklarımın arasına koydum suyu bu ıslemı gunde 3 defa 3 gun boyunca yapıyorsun ve bana sey demıslerdı her aksam ılıskıye gır fakat banyo sakın yapma cunku hıc usutmemen lazım 4. gun banyo yap allah bılıyor ne ıcın yaptıgımızı allahım benı affet dedım yanlız bunu yaparken bırının sana yardım etmesı gerekır suyu ısıtıp getırecek cunku sadece tuvalete kalkıyorsun usutmemek lazım umarım ısınıze yarar ben sadece 2 gun yaptım ve obur ay hamıle kaldıgımı ogrendım allah yardımcınız olsun

bu da alıntı

kayracım baksana ne güzel anlatmışlar adet olunca yaparım inşaallah banada fatdası olur sen de yapmışmıydın senin problem nedir eğer söylemek istersen

kayracım baksana ne güzel anlatmışlar adet olunca yaparım inşaallah banada fatdası olur sen de yapmışmıydın senin problem nedir eğer söylemek istersen

canım benim pko polikistik over ve tiroit bende aralık beşte soğan kürüne başlıycam canım inşallah hepimiz kavuşuruz bebekleimize

şimdi tiroit hapı içimeye başladım bir aydır bir kutuda şeker hapı içtim yeni bitti şeker hapı pko için bayram sonrası bakalım tiroidi tekrar ölçtüricem çok yüksek değildi ama ilaç dozu işe yaradımı diye baktırcam

kızlar siz yoksunuz bende heran çıkmak zorunda kalabilirim şimdiden hepinizin kurban bayramı kutlu hayırlı olsun önümüzdeki bayramda inşallah hepimiz ya göbüşlerimizde yada kucaklarımızda bebişlerimizle bayramlaşırız rabbim çok büyük dualarımızı kabul eder nasip eder inşallah meleklerimizi rabbime emaneyt olun kendinize iyi bakın dünyanın en güzel ANNE adaylarıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kuzucum bu saate kadar gelmediğine göre temizliğe fena daldın sanırım canım hadi kolay gelsin canım çok yorma kendini ben bitirdim şimdi temizliği duş alıp kuaföre gidicem saçlarımı kestircem sonra gideriz heralde sana iyi bayramlar canım önümüzdeki ramazan bayramında inşallah hepimiz hamiş oluruz yada bebişlerimiz kucağımızda oluruz inşallah canım rabbime emanet ediyorum seni opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım ya biraz ara verdim kusura bakma kayınvaldeme gidiyoruz hazırlamıyorum işlerim var ara sıra gidiyorum ama şimdi burdayım eğer görüşemezsek bayramın mubarek olsun tüm dileklerin kabul olsun ama daha burdayım

X