Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kayra yaaa
Ayşe adet olmuş
Çok üsüldüm
Nasıl umutluydum ondan ben
Bu arada senin bayramın nasıldı???
Naptın kız yirmi kişiyi bir arada???

allah sabır versin canım
bebeğin inşallah şefatçin our sana
düzen için bildiğim kadarı ile soğan kürü iyi geliyor
adet oluyorsan yumurtluyorsundur canım

canım sıkma canını
sıktıkça dah bter olur
üstelik kürtaj sonrası bu dengesizlik normaldir
adet olduğun müddetçe yumurtlarsıııın

saol cnm cevapların için teşşekr edrm cnm soganla cörekotun birarada kullanmamın sakıncası olurmu hayıt adacayı varmıs onlar nasıl oluyor buarada nilgülecrin benm eşimin dayısının eşi.....konusmussunuz bugun

Ne diyim ben sana bilmiyom ki walla
cık cık cık.... :eek:lmaz:

seninde bayramın mübarek olsun canım
daha önce kutladım ama görmedin canım ya...

Nasıl özledim sizi ben de
İnsanın evinde olması gibi yok zemuszemus

Adetim yeni bitti
Bu gün duş aldım
Bakalım sahalara inmeye hazırlanıyorum ben de Şeniz :sm_cool:

haklısın canım ama bizim odamızın olduğu kattada banyo var ama bitişik oda karşı oda ve onun yanındaki oda dolu alt kat dolu düşünsene nasıl olcak olamaz zaten ölürüm utançtan biri anlasa yani vardır bi hayır diyorum artık güzelim soğana başlıycam bende aralık beşte sanırım on gün kala oluyo

bende buhar altında oturcam ayın 18 adet olmustum sımdı aypsam etkısı olurmuuuuuuuuuuuuuuuuu

Kayra yaaa
Ayşe adet olmuş
Çok üsüldüm
Nasıl umutluydum ondan ben
Bu arada senin bayramın nasıldı???
Naptın kız yirmi kişiyi bir arada???

evet canım ya çok üzüldüm bende umutluydum ama önümüzdeki ay inşallah olur seninde bu ay olur inşallah rabbiminb izniyle canım

Canım daha önce sana mı söylemiştim htırlamıyorum ama
Tehlikeli geliyor bana
İşinin ehli olması lazım çekecek kişinin

evet bana dedın cnm yok bu kadın ısın ehlı cokkkkkkkkkkkkkkkk kısı gelıyormus kecıorende unu var kadının hergun evıne gelen oluyorrrrrrrrrrrrrr ama ıste kokruyorum bu ay adet oldukdan sonra gıtcem bakalım ne olcak

haklısın canım ama bizim odamızın olduğu kattada banyo var ama bitişik oda karşı oda ve onun yanındaki oda dolu alt kat dolu düşünsene nasıl olcak olamaz zaten ölürüm utançtan biri anlasa yani vardır bi hayır diyorum artık güzelim soğana başlıycam bende aralık beşte sanırım on gün kala oluyo

Bilirim
bende sırf o utançtan abdestsiz çıktım yola
İçim içimi yedi bütün yol boyunca
hastalığımın bitmek üzere olduğunu dedim kayınvalideme
Abdest alsm iyi olur dedim ama alamdım işte
Gerçi o çok ısrar etti ama
İşte eşimde duş almak isteyince sabah sabah ben kalsın dedim
Şimdi kesin yanlış anlarlardı
Bende öyle diyorum canım mutlaka vardır bir hayır
Bu arada soğanı
Dikkatli yap
Biliyor musun bilmiyorum ama ben yaptığımda bir hafta önce oldum adet
Yani 28. günde değil 21. günde oldum
O ay düzenimi bozdu
Akıntı felan da olmadı
Cnım sende kist ya da pko yok ki niye yapıyon
Gerçi benim fshı o düşürdü gibi geliyo bana

umutsuz canım arkadaşım üzülme stresten adetlerin daha çok bozulur benimde yengem çarşamba günü sekiz aylık bebeğinin karnında öldüğünü öğrendi ama elden sabır dilemekten başka bişey gelmiyo biraz sabır biraz tevekkül rabbim yar ve yardımcın olacaktır emin ol artık cennettte sana şefaatçi olacak bir meleğin var güzelim kafanı rahatlat gönlünü bu kadar sıkma canım benim bak biz hergün burdayız gel dertlerimizi sevinçlerimizi paylaşırız olurmu canım benim

evet bana dedın cnm yok bu kadın ısın ehlı cokkkkkkkkkkkkkkkk kısı gelıyormus kecıorende unu var kadının hergun evıne gelen oluyorrrrrrrrrrrrrr ama ıste kokruyorum bu ay adet oldukdan sonra gıtcem bakalım ne olcak

Hadi hayırlısı olsun canım
Sonucunu bize de bildir :1hug:

Bilirim
bende sırf o utançtan abdestsiz çıktım yola
İçim içimi yedi bütün yol boyunca
hastalığımın bitmek üzere olduğunu dedim kayınvalideme
Abdest alsm iyi olur dedim ama alamdım işte
Gerçi o çok ısrar etti ama
İşte eşimde duş almak isteyince sabah sabah ben kalsın dedim
Şimdi kesin yanlış anlarlardı
Bende öyle diyorum canım mutlaka vardır bir hayır
Bu arada soğanı
Dikkatli yap
Biliyor musun bilmiyorum ama ben yaptığımda bir hafta önce oldum adet
Yani 28. günde değil 21. günde oldum
O ay düzenimi bozdu
Akıntı felan da olmadı
Cnım sende kist ya da pko yok ki niye yapıyon
Gerçi benim fshı o düşürdü gibi geliyo bana

kıss canım benim biz zaten kayınvalideler görümceler eltiler ben eşim derken 12 kişiyiz bide misafirler geldi kalmaya ev curcunaydı resmen kafam şişti ama eğlenmedim desem yalan olur soğana gelince sanki bende iltihap varmış gibi geliyo bana bakalım deniycem ne olacak

ya kızlar bu tuplerın tıkanık oldugunu nasıl anlıyacazzzzzzzzz doktor nasıl bır uygulamay yapıyor bılgısı olan varmı

umutsuz canım arkadaşım üzülme stresten adetlerin daha çok bozulur benimde yengem çarşamba günü sekiz aylık bebeğinin karnında öldüğünü öğrendi ama elden sabır dilemekten başka bişey gelmiyo biraz sabır biraz tevekkül rabbim yar ve yardımcın olacaktır emin ol artık cennettte sana şefaatçi olacak bir meleğin var güzelim kafanı rahatlat gönlünü bu kadar sıkma canım benim bak biz hergün burdayız gel dertlerimizi sevinçlerimizi paylaşırız olurmu canım benim

HAKLISIN CNM HERŞYİN BETERİ VAR BENM YAVRUM 7HAFTALIKTI....HAMD OLSN ALLAHA HERŞEYE RAGMEN HERZMAN..SAOL KAYRACIM GELMEZMİYİM SİZİN GİBİ SICACIK İNSANLAR VAR...SAOL BİTANEM TEŞŞEKR EDRM COK İNŞ HAMİLEYİMMMM DİE YAZBİLİRİMM BURAYA HEPİMİZ YAZABİLİRİZ İNŞŞ:CüvCüv: :1hug:

saol cnm cevapların için teşşekr edrm cnm soganla cörekotun birarada kullanmamın sakıncası olurmu hayıt adacayı varmıs onlar nasıl oluyor buarada nilgülecrin benm eşimin dayısının eşi.....konusmussunuz bugun

Canım ben sohbet etmedim onunla ama ederiz inşaalllaaah
Canım Saraçoğlu soğan veya diğer kürlerle başka hiçbir kürü bir arada yamayın diyor
ayrıca soğan ilk seferinde adet bittikten 7 gün sonra başlanmak üzere 15 gün yapılıyor
Detaylar sitesinde var canım
Bal+tarçın+çörekotu isse adetin2. ve 12. günüde yapılıyor :içelim:

evet canım nilgülle ben yazıştım yavruceylan cığımın dediği gibi hepsini aynı anda kullanmasan iyi olur canım eğer iltihap pko varsa soğan kürü ama yumurtlama sorunsa bal çörekotu tarçın yapman lazım

X