Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım duştaydım bende şimdi çıktım kuaföre gidip saçlarımı kestircemm eğer sıra yoksa tabi bi bakıcam bakalım

kızlar ben burda yeniyim geçan ay aşılama yaptırdık testi 28 kasımda yaptıracaktım ama dün adet oldum :KK43: bugün doktoruma gittim 1 ay ara vereceğiz doktor kendiliğnden olabilir dedi ama bende bu ara boş durmak istemiyorum yumurtalarım oluşuyo fakat bazen çatlamıyor olgunlaşıp çatlamasını istiyoru eşimin spermlride bazen sınırda bazende az çıkıyor bu sorunlarla ilgili kim bana yardımcı olur bu 1 ayı boş geçirmek istemiyorum şansımı arttırmak istiyorum

merhaba kıslar uzun bir zamandır yazamadım buraya, öncelikle hepinizin Kurban Bayramı Mübarek olsun ...
ben 5 gündür soğan kürünü uygulamaya başladım yanlıs bende kist yok bu kür genelde kist söktürmede başarılıymış, benimkisi sebepsiz kısırlık bir zararı olurmu bide koyu renkte akıntım başladı kürden sonra..
Bu konuda deneyimini paylaşan olursa , çok mutlu olurum

merhaba benimde eşimden dolayı çocuğumuz olmuyor detaylı antlatabilirim umarım bir çözüm buluruz

kuzucum bu saate kadar gelmediğine göre temizliğe fena daldın sanırım canım hadi kolay gelsin canım çok yorma kendini ben bitirdim şimdi temizliği duş alıp kuaföre gidicem saçlarımı kestircem sonra gideriz heralde sana iyi bayramlar canım önümüzdeki ramazan bayramında inşallah hepimiz hamiş oluruz yada bebişlerimiz kucağımızda oluruz inşallah canım rabbime emanet ediyorum seni opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kayracım sende muhtemelen benim yazımı bayramdan sonra okuyacaksın ben bugün öğleye kadar uyudum valla malum her gün erken kalk bugün dinlenmek istedim canım sonra kalktım temizlki yaptım akşam 6 ya kadar duş aldım çıktım eltime gittim daha doğrusu eşim gelip aldı oraya götürdü böle yani seninde bayramın mübarek olsun kendine çok iyi bak

günaydın kıslar
dün aksamkı doktor gebeliği kesinleştirdi üstelik bi ikinci kese daha gözüküyormus 15 gün sonra gidip ikinci gebelik olup olmadıgına bakacak ve kalp atısı dınlenecek

ayçacığım canım çok güzel bir haber bu gerçekten allahım sana bağışlasın bbeişlerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu arada maşallah listemiz ağır ilerliyor hamişlik açısından ama bebişler çifter çifter geliyor senin ikizmi değilmi kesinleştin ondan sonrada ikizlerine hamiş yazayım listede değilmi ay hadi hayırlısı canım ya valla çok güzel canım dualarımızdasın bebeişlerin sağlıklı olsun ve senin dualarında çok önemli artık bizim için bu mübarek günler hürmetine rabbim kabul etsin

slm kızlar ben hayıt otu adacayı ve corek otu karımı varya onu ucunu bırden kullanıyorum bır zararı olurmu kızlarrrrrrrrr

hepinizin bayrami mübarek olsun rabbim gönlünüzün muradini versin öptümopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

herkeze hayırlı bayramlar,ben hala malatyadayım salı günü dönecem
neler oldu neler bitti sayfalar çok fazla olduğu için okuyamıyorum
ben malesef adet oldum şimdi 4.günümdeyim arefe günü oldum
kuzucum listede değişiklik yaparsın
gerçekten ayçanisa hamilemi hemde ikiz öylemi gözlerime inanamıyorum mucize bu Allah sana bağışlasın inşallah
FERTıLAıD elime ulaştı ne zaman içeceğimi bilmiyorum adetimin 3.günü başladım yumurtlama zamanına kadar içecem

slm kılzar dun bırsey duydum vıks varya onu bırazcık seyıne surmek lazımmıs eger sabah kokusu agızdan cıakrsa tuğer acıkmıs ama cıkmazsa kapalıymıs duydunuzmu bole bırsey

slm kılzar dun bırsey duydum vıks varya onu bırazcık seyıne surmek lazımmıs eger sabah kokusu agızdan cıakrsa tuğer acıkmıs ama cıkmazsa kapalıymıs duydunuzmu bole bırsey

bence çok saçma ne alakası var ordan mideye geçicekte sonra ağızan kokusu çıkacak sakın yapma cayır cayır yandığınla kalırsın

Meraba ve iyi bayramlar herkese :)
Ben sitede henuz yeniyim. Basliginiz dikkatimi cekti.Bende yaklasik bir yildir bebek istiyordum ancak olmadi malesef.Yaklasik iki hafta once hsg cektirdim ve tuplerim tikali cikti. ılk sayfada ki tablo yu inceledim. Sanirim bana uygun olan Süt- maydonoz buhari,adacayi yagi ve aslan pencesi yagi. Buhar kismini kismen anladim fakat diger ikisini nasil kullanacagimi bilmiyorum.Bana yardimci olursaniz sevinirim.

X