Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aaaa kayracım yapma artık ya ama olmaz ki böle olmaz ki kuzum ya herşeyi ertele herşeyi herkes gitsin ama sen gitme herşeyi ertele ama bebek işini erteleme hayatım lütfen bak yaş geçiyor ömür geçiyor zaman geçiyor

gitmeyiver kayracım bu seferde ertele ama tedavini erteleme kuzunun dediği gibi ömür geciyor

haklısında kuzucum bayramlarda hep çiftlikteyiz mecburen gidicez ve arefeden gidiyoruz arefe vurulup gitsem ertesi gün yani bayramın birinci günü temas olamıycak e bir gün önce vurulsam yumurtalar bakalım gerekli büyüklüğe gelmiş olmıycak ve bayramdada orda zaten gelen giden iş güç canım çıkacak tutsa bile tutmaz bebiş ne yapabilirimki güzelim çarem yok

kuzucum işin bitince canım benim adet tarihini değiş olur mu????
22 kasım olduğum tarih
beklenmeyen adet tarihi 20 aralık

heh geldiler yine araba kapıya geldi bile yani kayınvalideler geldi şimdi eltime uğrarlar çocukları iki sevip bende alırlar soluğu yineklava:

aynen kuzucum ama benim hislerimin içinde ben yokum bitek:1no2:

bende hissetmiyom kayracım :çok üzgünüm:
niyeyse kendimi hiiiiç hissedemiyom :çok üzgünüm:
ama seni hissediyorum kaydirigubbakcemile2
yalnız tedavi ile
İnşaaalllah gerek kalmaz :Saruboceq:

yavruceylancım çok sağol canım verdiğin moral için ben seninde çok kısa zamanda hamile kalacağına inanıyorum güzelim hemde yürekten sabah ayça baktım çıkmış acaba dedim test almayamı gitti hayırlısı hadi dedim bi baktım çift çizgi deyip geldi gerçekten çoğu zaman hislerim doğru çıkıyo ama kendim içinde umut pek yok

ya niye öle diyosun allahtan ümit kesilirmii canımm yaa deme öle lütfenn.. baksana ayçamıza içimizde en olmaz dediğimiz oydu nasıl oldu allah verince oluyo canımm üzme kendini böyle..

yok yok hiiiç öylr deme lmaz:
moral olsun diye demiyorum wallaaaa
diyorum ya sana nedense hissediyorum seni
üstelik hislerim ynıltmaz beni
bak da gör
İnşaaalllaaaah :Saruboceq:

inşallah yavruceylancım evincim inşallah hepimizin en kısa zamanda göbüşlerimiz bebişlerimizle dolsun inşalllaaaaahhhhhh

kayracım ya sen boşver yap şu iğneni tamam canım anladık işin oluyor ama gecede mi işin var millet kaşla göz arasında enler hallediyor yaparsnız yaparsınız sen vurul iğneni gece yaparsınız ayy aklıma ne geldi dur sana anlatayım ben ilk yeni evlendiğim zaman dr a gittim klomen kullandım takip yaptırıyordum en son kontrolüme kayınvalidemle gittim o zmaan yeni evliydim ya bu kadar kötü değildi aramız neyse akif bey baktı çatlama iğnesine bile gerek görmeden ilişki önerdi bende tamammı yani bu kadarmı dedim evet dedi un var şeker var helvacı lazım dedi helva yapmak için neyse çıktık ordan kayınvalidem ısrarla soruyor ne dedi dr diye sanki çok anlıyormuş gibi :) neyse bende dedimki dr dediki un var şeker var helvacı lazım bi tek helva yapmak için dedi neyse sonra eve geldik kayınvalidem eşime diyorki oğlum bugün helva yapıcakmışsınız filan şakalaştıdr böle böle demiş dedi neyse ertesi gün oldu akşam eşim eve geldi o zaman ev kalabalık eşim odaya girdi yatıyor başı ağrıyormuş yemek filan yemedi sonra kayınvalidem git şu oğlana bak başı ağrıyormuş filan dedi sonra işte neyse ben gittim konuşuyorduk odaya geldi kayınvalidem oğluna hal hatır sordu başın nasıl oldu çokmu ağrıyor filan neden ağrıyor filan oda gece uyuyamadım filan dedi neden diye sordu eşimde diyorki ne yapayım anne ne helvaymış yaaa yap yap bitmiyor dedi :))

ayy ablaa allah iyliğini versinn yaaaa.. dur bende anlataym bitaneee...
biz evlendik şimdi daha eşimin düğün izni bitmedi 3 gün oldu evlenelii eşim koltukda yatıyodu.. kaynımda tekli koltukda oturuyoduu eltim geldii balkondann dedikiii ne yatıyonn caner gece beşşikmi salldınn.. ay benbi utandımm.. eşimde uyumuyomuşş oda duymuşş sadece gözleri kapalıymışş kaynım sonraa eltime el işareti yapıyoo allahım yarabbim gibisinden. varyaa ne gülmüştümmm .. yeni evliyiz daha 3 gün olmuş eltimin sorduğu soruya bak..

inşallah yavruceylancım evincim inşallah hepimizin en kısa zamanda göbüşlerimiz bebişlerimizle dolsun inşalllaaaaahhhhhh
inş canım inşş bebişlerimiz göbüşlerimizde olur en kısa zamandaa.. allahtan tek dileğim oo . ama ben sanıyorumkii bu ay çalışmaa yapamıycaz olsa olsa yılbaşından sonraa tutarsa tutar...çünkü 1 2 hafta sonra edet olursammm yumurtlama günüm muharrem ayına geliyoo bizdede muharrem ayında öyle zevki alem yaşamak günah sonuçta yas orucu o yüzden 12 gün ilişkii yok.

ay çok güldüüüüm
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
bu arada ayşe hamile bence kızlaaar
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…