Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Ben eldim
dr gittim hastayım diye
röntgen tahlil sonuçlar beşte alınacak
bi de kadın doğuma sevk ettirdim kendimi
adetin 2. günü bi daha hormon vereyim bakalım bu sefer ne çıkacak???

cnm sen geciktiğin günmü yaptın testi yada kaç gün bekledin. benimde bugün günüm henüz bişey yok cok merak ediyorum. allahım inşallah çarşamba günü hayırlı haberini alırız. hepimiz sırayla amacımıza ulaşıcaz heralde. allahın izniyle.

Amiiiin amiiiiin :Saruboceq:

ben birazdan kaçıcam tekrar
4 te kadın doğumcuyla görüşücem
o da tahlil isteyecek
sonuçları yarına kalır
5 te de dahiliyenin sonuçlarını alıcam
delik deşik olacam walla -tatlicadiarzu-
neyse sonuçlar iyi olsun da

kuzucuuum ne yaptı acaba bende merak etmeye başladım.kimseler yok.ayça nerelere kayboldu,kayra,evin,yavruceylan,neşe.....ayşe memlekette zaten,ben siteye girdiğimde neden kimse olmuyor ya?

kuzucuuum ne yaptı acaba bende merak etmeye başladım.kimseler yok.ayça nerelere kayboldu,kayra,evin,yavruceylan,neşe.....ayşe memlekette zaten,ben siteye girdiğimde neden kimse olmuyor ya? :uhm: senağlama

hasta oluyorum bende burnum akıyo sabahtan beri öksürüyorum da :KK43:
ateşime baktım şimdi 37,1 dikkat etmem lazım kendime böyle giderse feci bi grip beni bekliyo..
giderken portakal falan alayımda bari sıkıp içiyimm

bende aynı durumdayım yatmak istiyorum ama zaten sabah geç kalktım kaynanamla aynı evdeyim de ben.birde şimdi yatarsam....artık söylenir bana.

allah kolaylık versin canım
bizde il yıl birlikte oturduk kaynanamla
nasıl zor olduğunu biliyorum, bi gün hasta olup işe gidememiştim yatıyodum odamda akşama kadar bi gelip de öldüm mü kaldım mı die bakan olmamıştı...

X