Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar Herkese selam
herkes nasıl bakalım :)))
kuzunaz selam canım nasıl gidiyor
aylar oldu ki giremiyorum buralara öyle yoğun ki işler anlatamam :KK43:
zaman yok artık girmeye
birde okul başladı hiç vaktim kalmadı
evet ne var ne yok diye bakayım dedim ama eski topikte kimse kalmamıştı birde buraya bakayım dedim
umarım herşey yolundadır
şimdi geriye dönük okuma şansım hiç yok :))
ben sizi arada böle takip ederim
lolo dan haberi olan varmı geliyormu buraya
görürseniz çok selamımı söyleyin
benim durumlara gelince
en son yaşadığım doktor olayından sonra herşeye ara verdik
ama bu ay anormal bir durumum oldu
geçen ay 10 gün gecikmeli hastalanmıştım
bu ayda 1 hafta erken geldi
ama öncesinde akıntılarım oldu koyu renkli
1 günde regl olur gibi kanamam oldu sonra kesildi
akıntı devam ediyor halen
ne olduğunu anlayamıyorum
doktora gidecem ama gitmek te istemiyorum
bugün yarın normal günüm geliyor hastalanmam lazım ama olurmuyum bilmiyorum hiç bir belirtim yok
böyle bir durum yaşayan varmı aranızda kızlar varsa nedir bu bilgi verirse sevinirim
hepinizi öpüyorum çokkkkkkkkkkk çok dikkat edin kendinize .

kayracım ya sen boşver yap şu iğneni tamam canım anladık işin oluyor ama gecede mi işin var millet kaşla göz arasında enler hallediyor yaparsnız yaparsınız sen vurul iğneni gece yaparsınız ayy aklıma ne geldi dur sana anlatayım ben ilk yeni evlendiğim zaman dr a gittim klomen kullandım takip yaptırıyordum en son kontrolüme kayınvalidemle gittim o zmaan yeni evliydim ya bu kadar kötü değildi aramız neyse akif bey baktı çatlama iğnesine bile gerek görmeden ilişki önerdi bende tamammı yani bu kadarmı dedim evet dedi un var şeker var helvacı lazım dedi helva yapmak için neyse çıktık ordan kayınvalidem ısrarla soruyor ne dedi dr diye sanki çok anlıyormuş gibi :) neyse bende dedimki dr dediki un var şeker var helvacı lazım bi tek helva yapmak için dedi neyse sonra eve geldik kayınvalidem eşime diyorki oğlum bugün helva yapıcakmışsınız filan şakalaştıdr böle böle demiş dedi neyse ertesi gün oldu akşam eşim eve geldi o zaman ev kalabalık eşim odaya girdi yatıyor başı ağrıyormuş yemek filan yemedi sonra kayınvalidem git şu oğlana bak başı ağrıyormuş filan dedi sonra işte neyse ben gittim konuşuyorduk odaya geldi kayınvalidem oğluna hal hatır sordu başın nasıl oldu çokmu ağrıyor filan neden ağrıyor filan oda gece uyuyamadım filan dedi neden diye sordu eşimde diyorki ne yapayım anne ne helvaymış yaaa yap yap bitmiyor dedi :))
:roflol: :roflol:ALLAH iyiliğini versin canım yaa çok hoşsun iyide banyo masıl yapıcaz bizim katta var ama aynı katta herkesin odası var görümcemlerin eltimlerin nasıl olcak işte o sorun bide

kızlar herkes susmuş ned oldu ben komşunun bi tamirini yapıp geldim siz ne yapıyosunuz bakalım

vc yi bitirdim şükür ayçacım bütün tamirleri ben yaparım ayruıca uydu işlerinide yapıyorum komşunun tüp kokusu varmış hortumu delinmiş onu yaptım basit yani maharet olmasada yapılır canım benim

ooooo bi eltime gidip geldim herkes kaçmış yine nerelere kayboldunuz kızlar

vc yi bitirdim şükür ayçacım bütün tamirleri ben yaparım ayruıca uydu işlerinide yapıyorum komşunun tüp kokusu varmış hortumu delinmiş onu yaptım basit yani maharet olmasada yapılır canım benim
aynı ben gibisinn haa. benimde eşim hiç anlamaz tamir olayından ben yaparımm çeyizimin serildiği gün korniş değişcekti eşime bi baktım matkapı eline almış tutmayı bile bilmiyoo çekil dedimm beceriksizz :) aldım elimee taktım kornişi bu sefer eltimler görümcem falan bana gülüyolarr..... ee ne derlerr babamın kızıyım benn desem tam yeridir..

maşallah size ben anlamam o ilerden hele ki tüp hortumu falan korkarım tüpü bile değiştiremem

aynen canım seviyorum kendi işimi kendim yapmayı bulaşık makinamı bile ben bağladım musluk tamiri elektrik aklına ne gelirse çamaşırmakinamın bile derdini ben anlayıp tamir etmiştim eşim iki gün boyunca hem şaşırdı hem gülüp durdu bana ufacıksın aşkım ama her işin altından kalkıyosun deyip deyip gülmüştüü

maşallah size ben anlamam o ilerden hele ki tüp hortumu falan korkarım tüpü bile değiştiremem

korkma ayçacım kendi işini kimseyi beklemeden halletmek güzel kimseye minnet etmiyorum ve aksine uydu sorunlarında tamir sorunlarında hep beni çağırır herkes yardım ettiğim için çok mutlu oluyorum bak geçenlerde bütün kanalların frekansları dweğişti burdaki elektrikçi 20 tl ye yüklüyodu çoğu komşununda buna imkanı yoktu hepsinin uydularını tek tek yaptım yükledim dualarını aldım elektrikçi için iyi olmadı ama benim tanımadıklarımdan kazandı odaa.s

nereye ayçacım rabbime emanet ol benimde heran gelebilirler birden çıkmak zorunda kalabilirim

nereye ayçacım rabbime emanet ol benimde heran gelebilirler birden çıkmak zorunda kalabilirim

ayçacım nereye canım rabbime emanet ol bende heran çıkabilirim çünkü heran gelebilirler opuyorumnanaktan şimdiden by

ahh evincim o benden meraklı testı beraber yptık nasıl yapıldıgını merak etmiş kaydirigubbakcemile3 biliyor testın sonucunu yani

cnm sen geciktiğin günmü yaptın testi yada kaç gün bekledin. benimde bugün günüm henüz bişey yok cok merak ediyorum. allahım inşallah çarşamba günü hayırlı haberini alırız. hepimiz sırayla amacımıza ulaşıcaz heralde. allahın izniyle.

X