Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayşecim sen nasılsın canımmmm malatyada havalar nasıl bakimm hee... inş seninden hayırlı haberlerini alırızz.

evincim sorma dünde eşimin tanıdığı iki genç vefaaat etti biri 10 günlük filan evliymiş biride dördünde askere gidecekmiş ama rabbim yanına aldı çok üzüldüm bende ve bayramdada trafik kazalarında çok ölen oluyo bende bu yüzden korkuyorum inşallah olmaz

evincim sorma dünde eşimin tanıdığı iki genç vefaaat etti biri 10 günlük filan evliymiş biride dördünde askere gidecekmiş ama rabbim yanına aldı çok üzüldüm bende ve bayramdada trafik kazalarında çok ölen oluyo bende bu yüzden korkuyorum inşallah olmaz
yaa gerçekten ben bu kasım ayını hiç sevmedimmm hemde hiççç.... canım eşinin tanıdıkları kazamı yapmış yoksa.

evet evincim kaza arabayla köprüden aşagıya düşmüşler sabah bulunmuşlar

kıslar evin kayracım silin artık kafanızdan böle şeyler düşünmeyin ben biliyorsunuz öğlen hastaneye gideceğim ya o yüzden işlerimi toparlamaya çalışıyorum fazla yazamıyorum o yüzden ama ayçacığıma sevinelim ayçacım en zor gelen sendin bana ama oldu bence canım kürlerişn işe yaramış olabilir inşalalh kötü düşünme canım çok güzel olacak herşey dış gebelik filan olmaz inşallah sağlıkla rahmine düşer bebeğin ve inşallah sağlıkla büyür ve sağlıkla kucağına alırsın

kıslar evin kayracım silin artık kafanızdan böle şeyler düşünmeyin ben biliyorsunuz öğlen hastaneye gideceğim ya o yüzden işlerimi toparlamaya çalışıyorum fazla yazamıyorum o yüzden ama ayçacığıma sevinelim ayçacım en zor gelen sendin bana ama oldu bence canım kürlerişn işe yaramış olabilir inşalalh kötü düşünme canım çok güzel olacak herşey dış gebelik filan olmaz inşallah sağlıkla rahmine düşer bebeğin ve inşallah sağlıkla büyür ve sağlıkla kucağına alırsın

inşallah canım bende cok zor diyordum ama Allahtan umut kesilmezmiş demekki iyi düşünelim iyi olsun.seninde rahim filmin temiz çıkar inşallah baslarsın tedavine öbür ayada senden alırız haberleri

kuzucum adım adım yaklaşıyorsun bebişine ve inşallah bir ay kaldı canım hayırlısıyla inşallah önümüzdeki ay seninde hamile haberini kutlarız canım

hadi bakalım inş işin rat gider kuzum.... ayçacımaa sevindikk zatenn . vallahi içimizde en zor oydu ama allahın izni ilee işte böle oluyoo rabbime çok şükürki. arkadaşımız hayırlı haberini aldı.. inş dahada hayırlı olacak..

kuzucum adım adım yaklaşıyorsun bebişine ve inşallah bir ay kaldı canım hayırlısıyla inşallah önümüzdeki ay seninde hamile haberini kutlarız canım
evet inşş kuzumuzda sevindirir biziidee şurddaaa bi halay çekerizz.. :CüvCüv::CüvCüv: :CüvCüv: :teytey::teytey::dance:

inşalllaaaahhhhh ben bu ayki çatlatma iğnemi vurdurmıycam çünkü arefe günü vurdurmam için çağırdı ertesi gün temas diycek vve biz çiftlikte olucaz bayramda zor evde bile değiliz önümüzdeki aya artık

inşallah canım bende cok zor diyordum ama Allahtan umut kesilmezmiş demekki iyi düşünelim iyi olsun.seninde rahim filmin temiz çıkar inşallah baslarsın tedavine öbür ayada senden alırız haberleri

canım inşallah arkandan ayşeninde haberini alırız biz birden hepimiz hamile kalacağız benim içime bu doğuyor hep

X