Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

inşallah bu sefer yüzün güler canım
Allah yardımcın olsun tez zamanda bebişin göbüşünde olur inşallah:Saruboceq:

Ya ben bu mesajları sayfayı yenılesem dahı gÖremıyorum hatta sayfayı yenıleyınce en son mesajımı bıle gÖremıyorum ya o yÜzden kaÇırıyorum ınternet explorer 8 ı yÜklıyım bakalım

cnm o hastane bana çok uzak hemde devlet hastanesinde bana afakanlar basıyo :)
ama söylediklerin çok dikkatimi çekti herşeyi baştan öğreniyolar sonra tedaviye bilinçli başlıyor çok güzelmiş özellerde insanın parasını yolmak için elinden geleni yapıyo en iyisi devlet hastanesi hem devlet hastanesinin doktorları daha tecrübeli sen tüp bebekmi yaptıracaksın?

cnm çok üzüldüm bol dua et bunun içinde dua edilirmi deme ayakkabı bağınız kaybolsa Allahtan isteyin diyor...
keçiboynuzunu içirdinmi hiç oda cinsel gücü arttırıyo,havuç bol yedir bitkisel şeylerden destek almalısın
Allah yardımcın olsun

Son düzenleme:

canım benim inşallah dualarım hepinizle yüce ALLAH ım çok büyük rabbime zorluk yok inşallah bebişini en kısa zamanda ninnilerle uyutmayı nasip etsin hem sana hem bütün isteyenlere AMİİİİİİİN:ecrin_bebek:

CANIM ÇOK SAĞOL ÜŞENMEDEN BANA BU BİLGİLERİ YAZDIĞIN İÇİN BUGÜN İYİ BİR DOKTORA GİTTİM HORMON TESTİ VERDİM ADETİN 2 .Cİ GÜNÜDE VERİCEM YİNE SONRA NE OLACAĞINA BAKICAZ DEDİ HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI İNŞALLAH HEPİMİZE HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR NASİP EDER İNŞALLAH RABBİM BÜYÜYkaydirigubbakcemile HEMDE İKİZ OLSUN Bİ KIZ Bİ ERKEK:Saruboceq:

KUZUNAZCIM SEN ÇOK İYİ YÜREKLİ BİRİSİN ÜZÜLME ALLAH SENİN GÖNLÜNE GÖRE VERECEKTİR SABIR SADECE HERŞEY GÖNLÜN GİBİ GÜZEL TEMİZ OLSUN VE İKİZLERİN OLSUN İNŞALLAH:Saruboceq:

Kızlarrrrrr dualarım hepınızle bunu okuyan okumayan tanıdıĞım tanımadıĞım her kadının anne olmaya hakkı var bence rabbım yar ve yardımcınız olsun

evet dizi başına geçtik naniknanik
cnm duaların içinde Allah razı olsun...

merhaba kizlar,baslik ilgimi cekti,bende merhaba demek istedim...
bendede pcos var ve tedavim yeni bitti,simdi test günümü bekliyorum..
insallah hepimiz hayirlarla bebeklerimize kavusuruz ve dileyen herkes hamile kalir en kisa zamanda..

canım günaydın ben hiç bir şekilde tedavi görmüyorum şu an tüp bebek filan bu ay da kürlere devam edip allahıma sığınıyorum ama olmadı önümüzdeki ay aşılama yaptırırım belki hiç yaptırmadım

merhaba kizlar,baslik ilgimi cekti,bende merhaba demek istedim...
bendede pcos var ve tedavim yeni bitti,simdi test günümü bekliyorum..
insallah hepimiz hayirlarla bebeklerimize kavusuruz ve dileyen herkes hamile kalir en kisa zamanda..

hoşgeldin canım inşallah allahım nasip eder sana anneliği sana sevinç mutluluk bizede bir umut kaynağı daha nasip eder inşallah

sağol canım bunun içinde edilir her şey içinde ilişkiye başlarken bile besmele çekilmesi gerekir aslında bu şeytan varya en çok karı kocanın arasına giriyor zaten hergün değilde bu aralar havuç suyu sıkıyorum gün aşırı

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels41|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası)
11|ayferrr|21| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
12|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
13|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
14|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
15|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
16|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor

listemizi güncelleyelim dedim

ayça canım sen nasıl tedaviler uyguluyorsun şimdi listede gördüm tüp tıkanıklığı bu tv deki adam yani kanal 7 de nur ertürk ün programındaki adam böğürtlen kökünün tüp tıkanıklıklarına da iyi geldiğini söyledi ayrıca bizim bir akrabanın gelini vardı olmuyordu dr a gitti ikisi değilsede biri tıkalıydı tüpünün sanırım ondan sonra kayınvalidesi ona bişi yapmış ve hamile kaldı allahın izniyle annemin sölediğine göre bu ebegümeci buharıydı bi sorarım yine anneme

günaydın kızlar nasılsınız
benim bugün çatlatma iğnem var allahın izniyle inşallah olur bu ay emeklerimiz bosa gitmez herşey ilk defa bu kadar uygun

kuzunaz cnm benide listeye eklermisin belki uğur getirir

yumurtlama sorunu vardı klomen+çatlatma iğnesi kullanıyorum 2. ayım
tefriciye duası ve ayetel kürsi okuyorum.
beklenen adet tarihim 25 ekim
şu anda eşime keçiboynuzu pekmezi yediriyorum kendim incir yiyorum
öptüm sizleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…